Jump to content
Dogomania

Zmarnowany Łajtus - zaginal bez sladu


Recommended Posts

[quote name='sonia71']mam slaby wzrok ale....czy w poscie 2 na drugim zdjeciu on nie krwawi ...wydaje mi się że sierść za uchem jest czerwona...oby mi się wydawało :([/QUOTE]
Łajtek był wtedy pogryziony; to chyba pierwsze jego zdjęcia ze schronu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']Tak jak pisałam wcześniej zapłacę Łajtkowi za miesiąc i kupię karmę, najlepiej jakąś regenerującą, ale wcześniej wypadałoby go choć trochę ogarnąć, jeśli chodzi o sierść! I czy miałby go kto przywieść do Brzyścia?[/QUOTE]

Aga - wielkie dzięki:loveu:
Tylko teraz nie wiem, jak to dalej zorganizowac...
Z tego co wiem, stonka prosiła o wykastrowanie psa...
Ze zdjec, ktore wrzuciła ostanio Zunia na wątek zamojski wynika, ze łajtek nadal jest w boksach ogólnych - czyli kastracji jeszcze nie było.
Dajemy sobie spokój z kastacją i zabieramy psa, czy czekamy?
Kontakt do hoteliku wysyłam do stonki; do Ciebie Ania nalezy chyba teraz decyzja:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negrita8']witam, trafiłam przypadkiem na dogo i od 2 tygodni śledzę wątek Szansy - tam zobaczyłam Łajtusia :placz:, chcę pomóc więc się zarejestrowałam. Proszę o nr konta - narazie jednorazowo 50 zł[/QUOTE]

Witam Negrita i dziękujemy serdecznie za chęć pomocy!!! Taki Łajtusiów na dogo jest sporo, niestety:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negrita8']witam, trafiłam przypadkiem na dogo i od 2 tygodni śledzę wątek Szansy - tam zobaczyłam Łajtusia :placz:, chcę pomóc więc się zarejestrowałam. Proszę o nr konta - narazie jednorazowo 50 zł[/QUOTE]
Super Negrita! Jeżeli jesteś na facebooku to podaję link do Łajtusiowego wydarzenia, roześlij do znajomych może ktoś zechce łajtucha wesprzeć a może nawet domek się objawi :)
[url]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=175806792454906[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']A macie jakies miejsce dla niego na te 3 miesiace ??[/QUOTE]

może go przyjąć hotelik w Brzyściu ale trzeba go poogarniać na miejscu, no i kasa na kolejne miesiące potrzebna, a jeszcze pewnie leczenie skóry, ehhhhhhh........

Ja w tej chwili nie mogę pomóc ani organizacyjnie ani finansowo, mam trzy tymczasowe szczyle i sama utrzymuje Mundka u Jamora (mam też stałe deklaracje na inne psy na dogo), poza tym cztery koty(trzy tymczasowe), 6 psów(w tym dwa wieczne tymczasy) wszystko to z jednej wypłaty utrzymujemy sami (tylko leczenie szczeniaków opłaca gmina z której zostały odłowione, reszte finansujemy my) i już praktycznie nie ruszam się z domu poza spacerami, w tej chwili nawet trudno mi myśleć o czymkolwiek poza wyadoptowaniem szczyli bo jestem wykończona i cała w goownach. Trudno mi też z takiej odległości być decyzyjną w sprawie Łajtka.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...