Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

[quote name='Uru']Koperku, zadno z nas czytaj- Ani ja ,ani Diuna ani Irek. Diuna już dostała nr tego Pana od Basi i jutro do niego zadzwoni by ogarnąć sprawe choc tak na prawde nie wiemy ktoz to za wspanialy wolontariusz zaproponował 'szkolenie' i sie nie pojawił:/ Zapewne ktos kto ogarnia duże samce, mozeliwe, ze to nikt z fundacji a jedynie ktos cos slyszał itp itd.[/QUOTE]

O możliwości szkolenia poinformowało panów biuro, ale obaj są tacy zamotani (jak będziecie mieć okazję ich poznac to sami zobaczycie:)), że pewnie coś pokręcili:) Mieli dostać do was nr i się z wami umawiać. Poinformowano ich również, że jesteście w schronisku w sob lub w nd-pewnie pan stwierdził, że telefon niepotrzebny, tylko przyjdzie od razu:) Dogi to, jak imię sugeruje, mieszaniec doga, siedział na kwarantannie obok Tajsona.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A właśnie - chciałam wam powiedzieć, że w biurze przy wszystkich psach typu bull oraz innych psach problemowych mówia o konieczności szkolenia i odsyłają do Fundacji i warto, żeby namiary na Fundację były wywieszone na tablicy - telefon, strona [url]www.,[/url] mail itd. , to ułatwi sprawę poszukiwania kontaktu do was.

Link to comment
Share on other sites

[B]znajoma hodowczyni amstaffów chętnie ODDA jedno ze szczeniąt[/B]
Warunek:
musi zostać we Wrocławiu
musi uczestniczyć intensywnie w szkoleniach Fundacji, uczestniczyć zawsze, brac udział w zawodach i wystawach oraz być bardzo socjalizowane z dziećmi.

adopcja na zasadach współwłasności. Piesiątko oczywiście ma rodowód i to bardzo dobry

a oto niuniek:loveu::loveu::loveu: ten po lewej
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1219/ba50c42541f3247egen.jpg[/IMG]

już zaczął edukację
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1219/c8d0fa449675d55egen.jpg[/IMG]

jedno z pierwszych zdjęć, w pozycji wystawowej ;)
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1210/46308cf2d48124b3gen.jpg[/IMG]

[B]a tu mamusia i ciocia [/B]
Bulliada Terrier Show:
[B]Vinga[/B] 1 place exc. CWC (CAC) open class
[B]Stromy[/B] 1 place CWC champion class
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1176/5a89fb6e5f8327d4gen.jpg[/IMG]

[B]i tatuś.[/B] Holender - Sayian from the Southern Stables
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1210/132da87958f73f61.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tak,ja juz ostatecznie potwierdzam oficjalnie,ze Diko jedzie w sobote do "siedlce"-jak to sie odmienia?;)
Dom sprawdzony,doswiadoczony-super super!:)

W czw. przyjdziemy, poogrzewamy co damy rade. szkoda,ze nie da rady ze skrzyniami. jakis czas temu zadzwonila do mnie Pani,ktora wolontariacko poszyje nam jakies poduchy-legowiska,wiec moze wrzucimy je do boksów astow?

Link to comment
Share on other sites

tak mamy swoje allegro ,koszty sa male. jesli przedmiot wystawiany miesci sie w kwocie do 9zl to zdaje sie oplata wynosi 90gr .moge mylic ale stawki sa minimalne. wszystko ze szczegolami opisuje allegro u siebie. najlepiej zapoznac sie z regulaminem przed wystawianiem,jak to zwykle-wiedza nie boli;)

Link to comment
Share on other sites

Hej oplata allegro zalezy od wielkosci zdjec (jesli przekracza 50 kb opata wynosi 10gr) oraz ich ilosci:) Zalezy czy chcesz teks pogrubiony czy zwykly, czy ogloszenia ma byc wyroznione itp. Oplata za samo wystawienie ogloszenia kosztuje 90gr tak jak pisala Uru:) Nie sa to wielkie koszty a moga pomoc bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Hej oplata allegro zalezy od wielkosci zdjec (jesli przekracza 50 kb opata wynosi 10gr) oraz ich ilosci:) Zalezy czy chcesz teks pogrubiony czy zwykly, czy ogloszenia ma byc wyroznione itp. Oplata za samo wystawienie ogloszenia kosztuje 90gr tak jak pisala Uru:) Nie sa to wielkie koszty a moga pomoc bardzo:)[/QUOTE]

ja zawsze płacę 30gr na 10 dni: 1 zdjęcie + miniaturka, a fotki wstawiam w tekst i za to się nie płaci dodatkowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']tak,ja juz ostatecznie potwierdzam oficjalnie,ze Diko jedzie w sobote do "siedlce"-jak to sie odmienia?;)
Dom sprawdzony,doswiadoczony-super super!:)

W czw. przyjdziemy, poogrzewamy co damy rade. szkoda,ze nie da rady ze skrzyniami. jakis czas temu zadzwonila do mnie Pani,ktora wolontariacko poszyje nam jakies poduchy-legowiska,wiec moze wrzucimy je do boksów astow?[/QUOTE]

Zatem Diko będzie siedlczaninem :) Bardzo się cieszę!
Nowi właściciele przyjeżdżają po niego?

Potrzebujecie czegoś na czwartek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Zatem Diko będzie siedlczaninem :) Bardzo się cieszę!
Nowi właściciele przyjeżdżają po niego?

Potrzebujecie czegoś na czwartek?[/QUOTE]

Aneczko, jedziemy z diuną ze spanielem browarkiem w okolice warszawki, pozniej do siedlec( dziekie Jara;) no i w niedziele wracamy. taka wyprawa. to moze od razu napisze, ze wyjazd samego spaniela jeszcze nie do konca potwierdzony wiec moze sie okazac,ze jedno miejsce dla psiaka do przewozu bedzie wolne.
konkretnie jedziemy trasą: Wrocław-chotomów-warszawa-siedlce-warszawa-wrocław. jesli spaniel nie pojedzie mamy wolne miejsce. dam znac do czw.

Link to comment
Share on other sites

W rodzinie mam stolarnie i stolarza :p.
Jeżeli ze skrzynkami nie jest temat zamknięty dajcie znać zapytam się jak szybko da rady je zrobić. :lol: Wujek jest znany z charytatywności ;)

W tej stolarni również są robione budy ocieplane. Pokazałabym foty ale mam na innym kompie :razz: Te budy to dla jakiś biedaczków bo w schronisku to się nie zmieszczą niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MisiePysie']no wiadomo, że a darmo ;)
Uru, napisz mi jakie oczekiwania macie tzn jakie wymiary wysokość i szerokość oraz jaka ilość. [/QUOTE]

to pytanie do gameness, nie do nas

[B]gameness, [/B]
wierzę, że jest ciężko. I naprawdę <SZACUN>, że udało Ci znaleźć siłę i czas, by im koce powrzucać. Pewnie gorączkują w nocy, więc takli koc to zbawienie:-(

Link to comment
Share on other sites

wieści od SKOTA z Bielska Białej

jego niszczycielskie tordado domowe ustąpiło po wizytach wysłanych przez nas behawiorystów :multi:

to dowodzi temu, że przyszli dobrzy fachowcy ale i temu, że często bardzo proste metody są receptą na nawet ciężkie problemy. Warto więc dawać niszczycielom szansę. Przypomnę, że Skot zjadł m.inn. telewizor:diabloti:

mam jego zdjęcie w mms w telefonie, nie mam jednak kabla. Jakby mi ktos podał na PW swój nr tel a ja prześlę fotkę z prośbą o wstawienie. Fajna fota, warto oczy nią nacieszyć. Tym bardziej mając w pamięci obraz Skota w depresji, siedzącego w boksie, bez wyrazu, nadziei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...