Jump to content
Dogomania

Bajka ma swój HAPPY END....oby na zawsze!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale to z oczkiem to bedzie operacyjnie? czy antybiotykiem? jakies uszkodzenie czy infekcja. K#$@#$ mac.... tyle wycierpiala.... i w schronie nawet przeciwbolowych nie dostala. Co to za schron. Ja pier^%$$#@#.... osobiscie przyznam, ze gdybym ja znalazla psa rannego- choc mam jak najlepsze zdanie o Gdynskim Schronisku- zawiozlabym go do pierwszego lepszego dyzurnego weta. Nawet bez zlotowki.... nie ma mowy, by milosnik psow ( weterynarz) NIE POMOGL.... nie mozliwe.
Dobra... nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem
Wycieramy plame- i dzialamy
Jak kosztowne bedzie leczenie? Wiadomo pewnie bedzie jutro po RTG...
Dobrze, ze jest nas tyle- psio czulych serduch :)
TRZYMAJ SIE MALUSIA ;*

Link to comment
Share on other sites

Wet powiatowy jest na terenie schroniska i ma podpisany kontrakt ze schronem.
Bajka była tam u weta i dostała przeciwbólowe i nie wiem czy coś więcej, bo ja osobiście do weta z nią nie szłam...
Lecz, nie ma tam rtg i prześwietlenia nie było możliwości zrobić...
W sobotę była jeszcze uśmiechnięta chodziła i się przytulała do wszystkich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Wet powiatowy jest na terenie schroniska i ma podpisany kontrakt ze schronem.
Bajka była tam u weta i dostała przeciwbólowe i nie wiem czy coś więcej, bo ja osobiście do weta z nią nie szłam...
Lecz, nie ma tam rtg i prześwietlenia nie było możliwości zrobić...
W sobotę była jeszcze uśmiechnięta chodziła i się przytulała do wszystkich...[/QUOTE]

I ten wet myslal, ze przeciwbolowym naprawi te nozke? wiem, ze Ty nie wiesz, bo Ciebie tam nie bylo przy tym i nie odpowiadasz za dzialania weta... ale cioteczki przeciez tak nie moze byc...

Link to comment
Share on other sites

A tak profilaktycznie.... zostala znaleziona przy drodze, zapewne potracona- jest pewne, ze nikt jej nie szuka? Ze nie zwial komus szczeniorek i wpadl pod samochod? No czyjas musiala byc... a wiece jak na wsi... "pies zawsze wraca.... minie pare dni i glodny wroci". Hmmm? Zreszta. Jesli miala taki dom, ktory jej nie upilnowal, to dobrze, ze go zmieni. Trzymam kciuki dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

jutro z samego rana będzie miała wszystkie możliwe badania, łącznie z rtg i usg.
tak jak pisałam, dostała na wszelki wypadek surowicę, leki p. bólowe, antybiotyk i pewnie jeszcze coś.

krzysztof, dziękuję za filmik, dziękuję za wszystko! i czekam na pw ;)
patrze jak chodzi i mam nadzieję, że miednica jest cała. młoda jest w świetnych rękach, które zrobią wszystko by jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']A czy Bajeczka nie ma jeszcze banerka???[/QUOTE]
a właśn ie, nie ma. jutro mariamc pewnie porobi ślicznotce zdjęcia to się coś pokombinuje :)


[quote name='Huski']Kolejny psiak potrzebuje pomocy. Właściciel go bije, bo go nienawidzi. Ma ok. 2 lata. Może ktoś pomoże?

[/QUOTE]
może załóż mu wątek...
:(

Link to comment
Share on other sites

bajka całą noc przespała, tak jak ją zostawili, nie jadła, nie piła, nie załatwiła się wcale. dziś rano doktor tylko podstawił jej miskę pod nosek to trochę na leżąco pojadła, temperatura jej spadła.
na badania dopiero będą jechać więc nadal nie wiemy w jakim jest stanie. czekam teraz na telefon od danusi ale to pewnie ok. 11

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']:mdleje:ladnie to mnie tak trzymac w nerwach:mad::eviltong:
a wiadomo co jest przyczyną tego jak chodzi?[/QUOTE]
napisałam od razu po rozmowie z mariamc. też sie denerwowałam do tej pory.
wszystkie zmiany wynikają z mega krzywicy. nie ma obrażeń wewnętrznych, jest tylko mocno poobijana
aha, ma złamany ogonek.
resztę napisze pewnie mariamc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...