Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

Minimolos daj jeszcze pieski z Nadarzyna one też są słodkie

Bulożki to straszne śpiochy i ich właściciele - chyba też. Dobranoc buldomaniakom

Gdzie znów się podział nasz bohater Minimolos. Pewnie jeszcze kima w łużeczku ze swoimi bulwkami, albo uszlachetnia sbf :oops: :oops: :oops:

Znów prowadzę monolog sama z sobą. Ja mam dziś znów moc zajęć . Proponuję spotkanie o 9ei wieczorem. Co y na to?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']To zdjęcie zrobione jest dzisiaj. ona ma dopiero 7 mies. Zobaczymy co z niej wyrośnie[/quote]

Wyrośnie, wyrośnie i znowu kolejny potomek Draczyna będzie wszystko zgarniać na wystawach :klacz:

P.S.
Założyłem nowy temat "Zdjęcia Buldogów Francuskich", żeby nikt się nie czepiał :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Jakoś sobie poradziłam. Ale wiesz inimolos dla mnie to jest normalne, że ktoś może komuś nawrzucać na neutralnym terenie, ale gdy robi to u siebie w domu(tak jak na taamtym serwisie), najpierw zaprasza, a potem obrzuca błotem, to chyba nic innego nie pozostaje, jak wyjść i więcej nie wracać. Jak myślisz

Link to comment
Share on other sites

Suczka jest ekstra . Ma odpowiednio dużą głowe do swojego wieku , a na dodatek ta głowa jest piękna w wyrazie , reszta też superancka. Wiem , że DOKSIO był dla Ciebie idealny , aleTwój tekst "podrabia nieudolnie" umaszczeniem Doksia nie jest elegancki(nawet jesli Doksio jest juz świętej pamięci ). Inni właściciele też są czuli na punkcie swoich psów.
Warto o tym pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Jakoś sobie poradziłam. Ale wiesz inimolos dla mnie to jest normalne, że ktoś może komuś nawrzucać na neutralnym terenie, ale gdy robi to u siebie w domu(tak jak na taamtym serwisie), najpierw zaprasza, a potem obrzuca błotem, to chyba nic innego nie pozostaje, jak wyjść i więcej nie wracać. Jak myślisz[/quote]

Masz rację Draczyn, pozostało nam się tylko wynieść :lol:
I napewno już tam nie wrócimy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']może i ja nie jestem sedzią wystawowym ale ona ma strasznie malutką głowke jak na tak umięśnione ciałko...?a poza tym lux dziewczynka :D umaszczeniem podbaria nieudolnie mojego Doksia :D[/quote]

My hodowcy mamy inne zdanie, hodujemy tą rasę i wiemy doskonale, że suczka rozwija się prawidłowo. Głowa często rozwija się bardzo póżno i dlatego niektóre osobniki mają cudowne, w pełni rozwinięte dopiero w wieku 2-3 lat !
Przeważnie rośnie najpierw cały korpus, kończyny a na samym końcu głowa, to jest dopiero tak naprawdę dopiero szczeniaczek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...