Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponadto suczka nie powinna mieć zbyt dużej głowy. Mojej interchampionce Pacynce niektórzy sędziowie pisali zbyt samcza głowa i dawali 2gie bądż 3cie miejsce

Dzięki Anka W. przeważnie jak się coś żle zaczyna, to dobrze się kończy

Ania W zapomniałam odpowiedzieć suczka jest nasza. Ja chciałam zostawić tą jej siostrę, której zdjęcie jest na hodowlach bf, ale Marek się uparl na tą. Moim zdaniem tamta będzie jeszcze lepsza. No ale cóż silllllllllllla złego na jednego biednego

Link to comment
Share on other sites

prosze wybaczyć aluzję o głowce, nie miałam nic złego na mysli!co do umaszczenia to tez nie chodziło o to o co myslicie że chodziło i nie miałam zamiaru tej suni krytykować!!jest śliczna i słodziutka,jak wszystkie buldozki,poprostu z umaszczenia pyszczka przypomina mi mojego Doksia i tyle...nie chciałam nikogo urazić,prosze o wybaczenie :D

Link to comment
Share on other sites

Beatko masz prawo krytykować. Ja napewno się ni obraziłam. Każdy buldożek jest trochę inny i b. się cieszę, że ona przypomina Ci twego ukochanego pieska

Znikam. Buldożki chcą poganiać

Tutaj dziś puto i smutno. uciekam Narazie

Już wybiegałam buldożki , a tu dalej nikt nie zagląda. Znów prowadzę ciekawy monolog - sam z sobą, ale zawsze trochę sobie pogadam

Jakiś kataklizm - tu też nikogo niema

Link to comment
Share on other sites

Musiałabym zajżeć do tej książeczki, bo dawno jej nie miałam w ręku, ale chyba jej tam nie było

Nie niema tam Matyldy. Matylda jest z hodowli Maf-staf, ale blisko spokrewniona z moimi psiakami

Ale jestem namolna. No cóż, chciałam pogadać, ale nic z tego

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję AnkaW za uznanie. Magda Miło, że się odezwałaś . Przedstaw nam swoją buldożkę

Wruciłam i znów nikogo nie m . Straszna posucha

Ten temat Magda też pewnie nie przetrwa, bo mało jest chętnych. Wrażliwi przejechali się na innych forach i boją się odezwać

I tu też Elu ćię nie ma, jak zawitas to spotkajm się na hodowlach BF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...