Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megiddo1']Paulina czy chodzisz ze swoją Milką nad zalew (zdjęcie nr 1)?
Mieszkam niedaleko może kiedyś się spotkamy z buldożerami?[/quote]

Zdjęcie nr.1 jest znad liwca ;)
Nad zalewem jeszcze nie byłysmy, z racji tego, że tam rozkopane, błoto itd :roll:
Ale w sumie to chętnie się spotkam... jeżeli Twój buldożer lubi nachalne i bardzo wylewne dzieci....:diabloti:

[SIZE=1]Sorry, to taki mały węgrowski offik. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Mój niuniek mimo, że ma półtora roku jest nachalnym i baaardzo wylewnym dzieckiem:diabloti: , co czasem trudno zrozumieć innym pieskom. Oboje pewnie będą w swoim żywiole i dobrze im to zrobi. Nie wiem tylko jak my to wytrzymamy:crazyeye:
Magda

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciąg dalszy rozmowy z galerii....[/B]
A może rzeczywiście jakiś konkursik zorganizujemy? Tylko dla buldożków.
Najśmieszniejsza fota,najładniejsza...coś w tym stylu.
Gdyby byli chętni,to np od sierpnia,września.Obmyślimy regulamin i może być fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][B]Ciąg dalszy rozmowy z galerii....[/B]
A może rzeczywiście jakiś konkursik zorganizujemy? Tylko dla buldożków.
Najśmieszniejsza fota,najładniejsza...coś w tym stylu.
Gdyby byli chętni,to np od sierpnia,września.Obmyślimy regulamin i może być fajnie.[/quote]

Ja jestem ZA!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się nad zakupem tego legowiska :hmmmm:.
[IMG]http://i16.tinypic.com/6bthguf.jpg[/IMG]

W sumie,mają takie samo stare.Troszkę podniszczone (przeze mnie bo w wannie prałam i zacieki sie porobiły).A to bym kupiła ciut mniejsze,bo tamto jest olbrzymie i mi pół przedpokoju zajmuje a i tak w nim nie śpią.Czasami Sotek się zdrzemnie.

Link to comment
Share on other sites

Stare kupiłam o wymiarach 110 x 95...bo coś mi sie ubzdurało,ze się we dwoje nie zmieszczą :evil_lol:.A tam z 10 Sotków spokojnie by się wyspało plus jedna Misia.
Magda,masz rację,bardziej ze względów estetycznych bym kupiła.Taki ładny kolorek,akurat jak lubię ;).
Tamto stare w życiu bym nie prała,bo kocyk podkładam,tak że brudne nie było.Tylko remont miałam i zakurzone mi sie wydawało.A że do pralki się nie zmieściło,wsadziłam do wanny.I to był błąd,bo gdyby pralka odwirowała to nie byłoby problemu a tak porobiły się zacieki i pod ciężarem wody ociekającej te ścianki takie rozklapane się zrobiły.
Zobaczę jeszcze,narazie czekam na odpowiedź czy jest ten kolor ;) :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='misiaczek']Klaudia,to bardzo dobre rozwiązanie :).
Tylko ja się na ten kolor nakręciłam :oops: :roll:.A ze zdejmowanymi takiego nie widziałam.[/quote]

No faktycznie pasowałby Ci do wystroju wnętrza.

Dziś sobie przejrzałam allegro i z takim pokrowcem to widziałam w kolorze czerwonoczarnym.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...