Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja juz od wtorku szaleję ze słodkościami.Dostałam przepis na ciasto marchewkowe z cynamonem i z polewą z serka topionego i upiekłam.Jest słodkie.Zjesz kostke i masz dość.Dlatego jemy juz trzeci dzień :evil_lol:.
Dla porównania, jak upiekę coś innego...blacha ciasta idzie w jeden dzionek ;) :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

a ja w czwartek zjadlam tylko jednego paczka i...malo sie nie turlalam:lol:
jednak mam za maly spust na takie świętowanie:cool3:
ale swoja drogą, slodycze najlepiej mi smakuja jak tylko wstaje rano z lóżka, może to i dobrze, bo podobno wtedy jest najszybsze trawienie i sie bardzo szybko wszystko spala:razz:

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś na spacerku,spotkałam chłopaka z 7-mio miesięcznym dogiem argentyńskim i moją siostrę z bokserem.Duże psiska się wyszalały razem.Sotuś próbował tam się wciąć między nich,hmmm...ale to nie te gabaryty :evil_lol:(dwa po 30 kg i 4,5 kg Sotuś).Wygladał jak skacząca wiewiórka miedzy nimi. A Misia olewa wszystkie obce psy,wzięła sobie patyczek i się sama bawiła :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Moje, a szczególnie Misia to takie dwa dzikusy.One nie potrzebują zabaw z innymi psami.Ale może to dlatego,że się chowają razem i zapotrzebowanie na zabawy z innymi psami jest wyczerpane :-).
Cos w tym jest,bo czasami na spacerach spotykam panią z dwoma jamniczkami i one tez nie są zainteresowane zabawą z innymi.
No ale na dogo nie jestem sama z dwoma piesami.W związku z tym mam pytanko do właścicielek 2 piesiów:jak Wasze się zachowują w stosunku do spotkanych na spacerach psów?
Aaaa...jeszcze jedno.Moje ignorują(najlepsza opcja) nawet psa mojej siostry.Gdzie często się spotykamy i doskonale go znają.Najgorsza opcja to jak chcą mu dupkę przetrzepać.Fredziu ma 9 miesięcy i on narazie to znosi,ale boimy się co bedzie jak przestanie być szczeniakiem i zechce np Sotkowi oddać.On jest po szkoleniu i jest posłuszny, ale nie sposób latać za psami po mieszkaniu i pilnować jak jesteśmy np u mamy.
A Sotek go nie znosi(pewnie dlatego,że to drugi samiec i dużo większy).A Misia go poprostu ignoruje...dopóki nie zbliży się np do jej zabaweczki :p :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...