Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hebulka']Jak miło,że ktoś zauważa moją nieobecność:multi: :multi:
Goście przyjeżdzają za tydzień,dzisiaj Artur opanował komputer,a wczoraj miałam kiepski dzień..:-(
W każdym razie poki co jestem ;)[/quote]No nareszcie, bo wszyscy sie o Ciebie martwią:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mazika']witam... rany ale się nie wyspałam
wczoraj miałam studniówkę i dzisiaj jestem padnięta, a na jutro tyle musze zrobić :placz: ale dam rade, moze za niedługo jeszcze czmykne do wyrka bo spałam tylko 3 godziny.[/quote]To zmykaj do łóżeczka, a jak się wyśpisz, to opowiedz nam , jak sie udala stódniowka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Cześć, Draczyn!
Szukam cię po necie, a Ty tu! :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Dopiero niedawno wstałam i jak zwykle dzień zaczynam od sniadania, potem troche dogo, a następnie reszta wirtualnego świata. Dzieńdobry Ats

[quote name='misiaczek']Witajcie :kiss_2:.
Jak Wam się podoba mój nowy banerek?[/quote]Banerek bomba, bardzo mi się podoba. Zdolniacha z Ciebie:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nie mów Hebulka, coś nie tak. Pomyśl sobie, że jutro bedzie nowy dzięń i będzie lepiej[/quote]

Mam nadzieję,że jednak wszystko jest dobrze.....ale o tym za jakiś czas....

Po za paroma problemami i zmartwieniami dopadło mnie jakieś przygnębienie totalne. Nie wiem,moze taka pora roku.:shake:
Ale mniejsza o mnie..


[B]Misiaczek[/B] banerek jest śliczny !!!!!!!!! Bardzo mi się podoba :multi:

Link to comment
Share on other sites

Hebulka! Trzymaj się! Wszystko będzie dobrze!! W chwilach smutku myśl sobie, że przeciez one nie będą trwac wiecznie, chocby było nie wiem jak smutno.
Osiecka ujęła to tak:
"Malwy po chatach
kwitna i bledną...
Po sześciu latach
nic juz nie jest tragedią"
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wiolka moja ma poważną depresję, nawet jest pod tym kątem leczona. Ostatnio siedziała na necie w osobach z depresją. Jej nauczycielka
w szkole od WOS opisała tam swoją historię jak wyszła z deprechy. Trudno jej pomóc smutek jest taki wielki , a jaki zaraźliwy. Wierszyk bardzo mi się podoba. Osoby wrażlie często tak mają.
Pozdrawiam
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Hebulka! Trzymaj się! Wszystko będzie dobrze!! W chwilach smutku myśl sobie, że przeciez one nie będą trwac wiecznie, chocby było nie wiem jak smutno.
Osiecka ujęła to tak:
"Malwy po chatach
kwitna i bledną...
Po sześciu latach
nic juz nie jest tragedią"
:diabloti:[/quote]

Dzięki serdeczne [B]ats :buzi::iloveyou:[/B]

[B]Mamo Wioli[/B] dobrze wiem o czym mówisz..aż za dobrze :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Mam nadzieję,że jednak wszystko jest dobrze.....ale o tym za jakiś czas....

Po za paroma problemami i zmartwieniami dopadło mnie jakieś przygnębienie totalne. Nie wiem,moze taka pora roku.:shake:
Ale mniejsza o mnie..


[B]Misiaczek[/B] banerek jest śliczny !!!!!!!!! Bardzo mi się podoba :multi:[/quote]To taka paskudna pora roku. Pomyśl sobie, że niedługo bedzie wiosna i słońce znów zajmie poważne miejsce w Twoim życiu

[quote name='Wiola.od.Gacka']Wiolka moja ma poważną depresję, nawet jest pod tym kątem leczona. Ostatnio siedziała na necie w osobach z depresją. Jej nauczycielka
w szkole od WOS opisała tam swoją historię jak wyszła z deprechy. Trudno jej pomóc smutek jest taki wielki , a jaki zaraźliwy. Wierszyk bardzo mi się podoba. Osoby wrażlie często tak mają.
Pozdrawiam
Mama Wioli[/quote]Taka ładna, młoda dziewczyna i depresja. Nie wiem co to za czasy przyszły. Starzy są uśmiechnięci, a młodzi i piekni mają depresję. Wszystko na odwrót

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Taka ładna, młoda dziewczyna i depresja. Nie wiem co to za czasy przyszły. Starzy są uśmiechnięci, a młodzi i piekni mają depresję. Wszystko na odwrót[/quote]

Niestey [B]Draczyn[/B],to nie wybiera,nie patrzy na wiek tylko kiedyś po prostu atakuje i bardzooooo trudno się przed tym obronić :shake:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak . Ja nie wiedziałam, że Wiolkę kosi aż tak do momentu przeczytania pamiętnika. Nie powinnam była go czytać bo to prywatne, ale trudno przeczytałam przecież muszę coś o tej skrytej dziewczynie wiedzieć.Jest moją córką.
Hebulka jesteś młoda, piękna, masz nas, piękne psy .Musisz być tylko szczęśliwa
nie wolno się smucić.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Niestey [B]Draczyn[/B],to nie wybiera,nie patrzy na wiek tylko kiedyś po prostu atakuje i bardzooooo trudno się przed tym obronić :shake:[/quote]Wiem wiem, bo w najbliższej rodzinie to paskustwo zaatakowało. Mnie sie wydaje, że to wychowanie dzieci w cieplarnianych warunkach ma tu duży wpływ. Dzieciaki wkraczają w dorosłe życie i nie umieją sobie z nim poradzić

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem Cię [B]Mamo Wioli[/B], to napewno trudne i okropne patrzeć na własne dziecko jak pograża sie w smutku,zamyka w sobie i niewiadomo dlaczego.
Dziękuje Ci też bardzo za miłe słowa.

[B]Draczyn[/B] napewno masz w dużej mierze rację,ale u mnie problemem jest jak to mówi moj Artur "czarnowidztwo"..... We wszystkim widzę coś złego,zawsze latwiej mi uwierzyć,że będzie zle niż dobrze,a najczesciej powtarzane przeze mnie slowa to boje się i martwie sie....Najgorzej ze o tym wszystkim wiem ale zdawac sobie sprawe to jedno a przezwyciezyc to to juz calkiem inna sprawa.
Nie mam pojecia jakto sie stalo,ze tu o tym pisze :oops:
Przepraszam ze wywlekam swoje głupie rozterki na forum o psach :wallbash: :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[B]Hebulka[/B] - rozumiem Cię lepiej niż bym chciała - w takich chwilach nic nie cieszy, choćby było nie wiem ile powodów do radości. Ale u mnie skutkuje, jak sobie na głos powiem, że WIEM, że złe chwile miną, że WIEM, że nie zawsze będą miały nade mna władzę.
wtedy jakby pryskał zły czar, bo jak sobie to powiem na glos, to jakby odbieram depresji władzę nad sobą, sama sobie udowadniam, ze mam siłę sie podnieść. Ja na to mówię, że "zamykam demony w klatce". No i one tam siedzą - przez jakis czas...
Oczywiście to nie od razu mija, ale wnosi do serca otuchę, a otucha... jest jak słońce w marcu - natych miast rozpuszcza lód.
A z rzeczy zewnętrznych - idź na "Narnię" do kina, to MUSI Cię podbudować!
Pozdrawiam Cię serdecznie - po prostu się nie daj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Rozumiem Cię [B]Mamo Wioli[/B], to napewno trudne i okropne patrzeć na własne dziecko jak pograża sie w smutku,zamyka w sobie i niewiadomo dlaczego.
Dziękuje Ci też bardzo za miłe słowa.

[B]Draczyn[/B] napewno masz w dużej mierze rację,ale u mnie problemem jest jak to mówi moj Artur "czarnowidztwo"..... We wszystkim widzę coś złego,zawsze latwiej mi uwierzyć,że będzie zle niż dobrze,a najczesciej powtarzane przeze mnie slowa to boje się i martwie sie....Najgorzej ze o tym wszystkim wiem ale zdawac sobie sprawe to jedno a przezwyciezyc to to juz calkiem inna sprawa.
Nie mam pojecia jakto sie stalo,ze tu o tym pisze :oops:
Przepraszam ze wywlekam swoje głupie rozterki na forum o psach :wallbash: :stupid:[/quote]Hebulka, za co przepraszasz. Przecież tu jest off i możemy tu pisać o wszystkich problemach. Może nawet tutj wród psiarzy, znajdzie sie ktoś mądry, kto nam pomoże. Nieraz człowiekowi potrzebne śa wyrazy uznania, czy wspólczucia , czy jescze cos innego. Głowa do góry. Wszystko jest ok. A z Twoją urod,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a to możesz ruszyć na podbój świata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Sądzę, że tu jest własnie miejsce na wylewanie swoich smutków - łatwiej jest się zwierzyć osobom bliżej nieznanym, a jednocześnie zyczliwym, prawda?
\[/quote]

Prawda !!!!!

[B]Dziękuje Wam bardzo :buzi: [/B]

[B]Draczyn[/B] z tymi komplementami to przesadziłaś[B]..:oops: ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...