Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][COLOR=red][B]dziękujemy Wam za życzenia[/B][/COLOR][/CENTER]
[IMG]http://img482.imageshack.us/img482/4985/235br.gif[/IMG]
Gryficzek jest bardzo chory-znowu-dostaje serię zastrzyków:-( robię wszystko by zwalczyć ten problem-nie pozwolę by w tak młodym wieku znalazł się za TM:placz: :shake:

P.S. szelki superoskie-na BF będą jak ulał-następne nowe w kolorze blue też są sexy;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego dla Gryfika :)


A co do tego ogloszenia, nie cieszylabym sie jesli daja ogloszenie ze oddaja, a pozniej sie im odwiduje.
To samo z Biba bylo.

Pani dala czas do maja, teraz bedzie czekac jeszcze pol roku, bo moze sie poprawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']kurcze ależ ta safinka szybko rosnie, a pamietam jak jeszcze przed chwilą byla taka malenka;)

a co jest gryfikowi?!!napewno wszystko bedzie dobrze, jakie lekarze daja rokowania?[/quote]

eee tam, on choruje od 9 miesiąca życia, obecnie ma gronkowca w uchu, ostry stan zapalny gruczołów Meiboma w obu oczach, zapalenie spojówek obustronne, wymiotuje żółcią, dostał serię zastrzyków 10 dniową, okulista-dr Garnarz-lekarz ogólny dr Brzezny. W poniedziałek będzie miał morfologię z biochemią. Muszę zaproponować i porozmawiać o jakimś konsensum z wetką-bo pies nie może w tak wielkim natężeniu chorować-z tygodnia na tydzień-porozmawiać o badaniach genetycznych-dobrze, że mam dostęp w Wojskowej Akademii Medycznej nawet do badań na aparaturze jądrowej, badania które są diablo drogie i nie każda placówka nawet je wykonuje, zaproponuję posiew krwii bez antybiotyku na Bacter Alerta-czy dla zwierząt jest miarodajne. To już nie jest zabawne:shake:
[LEFT][B]Dziękuję Ci Beatko:roll:[/B] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

oktawia, faktycznie piesek to taka bidulka, trza cos z tym zrobic bo to juz niejest mozliwe aby tyle chorob rzucilo na tego biednego pieseczka, moze konsulatacja z innym lekarzem pomoze...
a widac roznice na foteczkach ze safinka "przypakowala" szeleczki slicznie, bardzo jej pasuja te modre :)
w poniedzialek rano idziemy z Vasikiem do lekarza, chyba juz mu sciagna gipsik, napisze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diableeca']oktawia, faktycznie piesek to taka bidulka, trza cos z tym zrobic bo to juz niejest mozliwe aby tyle chorob rzucilo na tego biednego pieseczka, [U]moze konsulatacja z innym lekarzem pomoze...[/U]
a widac roznice na foteczkach ze safinka "przypakowala" szeleczki slicznie, bardzo jej pasuja te modre :)
w poniedzialek rano idziemy z Vasikiem do lekarza, chyba juz mu sciagna gipsik, napisze...[/quote]
======================================================
no właśnie diableeca:roll:
wydrap Vasika odemnie jak mu gips ściągną-oj, napewno będzie nózia swędziała:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja pamietam jak mialam noge w gipsie, w sumie podczas noszenia nie swedzialo tak bardzo, ale jak gips zostal zdjety to skora przypominala wyschnieta ziemie.

A jak mialam reke w gipsie to zdejmowalam gips i sie drapalam :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja pamietam jak mialam noge w gipsie, w sumie podczas noszenia nie swedzialo tak bardzo, ale jak gips zostal zdjety to skora przypominala wyschnieta ziemie.

A jak mialam reke w gipsie to zdejmowalam gips i sie drapalam :>[/quote]

no więc otóż to, ich tak samo swędzi jak ludzi-ale jak tu się podrapać dokładnie my możemy a one bidule jak się podrapią-trzeba im w tym pomóc:loveu: i pazurki urosły nie ścierane pewnikiem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

gratulacje i caluski dlaq psa bez gipsu;)

oktawia to rzeczywiście straszny chorowitek z tego twojego maluszka...
musisz bardzo uwazać na tego gronkowca, on-ek mojej przyjaciólki mial gronkowca i tak starsznie go oslabial ze w końcu nic więcej nie dalo sie zrobic i odszedl...

trzymamy z bajtkiem kciuki zeby byla poprawa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']gratulacje i caluski dlaq psa bez gipsu;)

oktawia to rzeczywiście straszny chorowitek z tego twojego maluszka...
musisz bardzo uwazać na tego gronkowca, on-ek mojej przyjaciólki mial gronkowca i tak starsznie go oslabial ze w końcu nic więcej nie dalo sie zrobic i odszedl...

trzymamy z bajtkiem kciuki zeby byla poprawa:cool3:[/quote]

siedzę teraz i płaczę Beatka-Diabeł położył ogon na moje szczęście już od dawna ale teraz to szlag-ma bardzo złe badania krwii-właśnie mam wyniki=wątroba jest w fatalnym stanie, np.:ALT 244 U/l norma45-122 i tak dalej tak dalej-nie będę zaśmiecać wątku-powie więcej lekarz "na pomacanie" powiedziałą rok temu że jest powiększona i co? i nic teraz wyniki są do d...y w poniedziałek do niej pójdę i w zależności od tego czy ma coś ciekawego do powiedzenia czy nie mogę ją rozszarpać-i w przyszłym tygodniu będą wyniki również kału na pasożyty-też może znowu je mieć-na oczy dostaje serię zastrzyków-dziś był 10-ostatni0jutro wizyta u okulisty-ten pies ma naprawdę wszystko "popaprane" coś czuję że będę jeszcze dymać na SGGW na genetykę lub choroby zakaźne na rozmowy z wetami co robić-on już zaczął chorować od 8/9 miesiąca życia-

Link to comment
Share on other sites

jejku to naprawde straszna wiadomosc!! naprawde nie wiem co powiedziec, naprawde mi przykro! jedyne co moge ci poradzic a dla mnie jest sensowne to , idz z tymi wynikami do lekarza, zapytaj co i jak dalej?? ja na twoim miejscu poszlabym do jeszcze innego lekarza aby takze zasiegnac opini. tutaj moge tylko powiedziec ze moj piesek, ktory zyje i mieszka teraz innym miescie z moja babcia ( TOPIK ma juz 15 lat i jest to mieszaniec) byl chorowitkiem, co troche meczyly go jakies choroby, i zawsze pytalismy sie dwoch lekarzy o diagnoze i zawsze wybieralismy to mniejsze zlo,
wiec i moze w tym przypadku cos to da, naprawde oktawia bedzie dobrze, ja w to wierze, uszka go gory i daj znac

Link to comment
Share on other sites

15 lat-on niedożyje takiego wieku-naprawdę niejedno dziecko tak nie ma nawet karmę weterynaryjną dla obydwu zamawiam-Trovet LRD-od ponad roku wcześniej była przez 6 mies. R.Canin-Hepatic-żadnych śmieci i cały czas-to naprawdę - a w odatku nie starczyło krwii na OB-za mało pobrała, i powietrze ze mnie całkiem uleciało-jutro lekarz w poniedziałek lekarz-potem krew "do-pobrać" do tego OB-ręce opadają-miał morfologię z rozmazem, pełna biochemia, że w żadnej lecznicy dla piesków takiego kompletu nikt nie wykona-tylko zasuwałam do Szpitala Wojskowego, człowiek za taki komplecik za 2 głowy ponad 300 zł zapłaci do tego posiew na krew na Bacte-Alert pf 2 x po około 90 zł - nie liczę leków i leczenia oczu oraz nie wiem co z kałem jeszcze wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

o kurcze to rzeczywiście nie jest dobrze...nie wiem co mam powiedzieć oktwio....czasem jesli leczenie Cię nie zadowala warto zmienic lekarza. My doksia leczylismy w klinice na bemowie i tam na wszystko dostawal sterydy...wiec jak zaczal wymiotowac zolcia zawiezlismy go na sggw bo jest najlepiej wyposazona klinika a poza tym mialam z paroma lekarzami zajecia na studiach i wydawalo mi sie tam sobie ze wszystkim poradza ale...nie udalo sie...zmiana lekarza zaowocowala tylko tym,ze wiem na co umarl doksio bo diagnoze wystawili na dwa dni przed smiercia...:placz: :-(

moze lepiej zaytaj na forum o zdrowiu u jakiegos dobrego speca i daj szanse komus innemu na niego spojrzec?podobno dr.czerwiecki czy jakos tak jest bardzo dobry, z tego co wiem kiedys przyjmowal na pl.hallera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']o kurcze to rzeczywiście nie jest dobrze...nie wiem co mam powiedzieć oktwio....czasem jesli leczenie Cię nie zadowala warto zmienic lekarza. My doksia leczylismy w klinice na bemowie i tam na wszystko dostawal sterydy...wiec jak zaczal wymiotowac zolcia zawiezlismy go na sggw bo jest najlepiej wyposazona klinika a poza tym mialam z paroma lekarzami zajecia na studiach i wydawalo mi sie tam sobie ze wszystkim poradza ale...nie udalo sie...zmiana lekarza zaowocowala tylko tym,ze wiem na co umarl doksio bo diagnoze wystawili na dwa dni przed smiercia...:placz: :-(

moze lepiej zaytaj na forum o zdrowiu u jakiegos dobrego speca i daj szanse komus innemu na niego spojrzec?podobno dr.czerwiecki czy jakos tak jest bardzo dobry, z tego co wiem kiedys przyjmowal na pl.hallera[/quote]

dzięki dr CZerwiecki? on słyszałam też jest dobry-w Czterech Łapach zawsze udziela porad-w tym miesięczniku bezpłatnym o pieskach....2 dni przed śmiercią.....idioci-do szkoły albo kartofle sprzedawać-większość taka jest 95% to nieduki

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie...niestety al;e sie zgodze, dlatego polecam tego lekarza bo juz slyszalam od paru osiedlowych psiarzy, ze jak inni lekarze nie umieli okreslic choroby to on trafial bezblędnie, moze umow się na wizyte, zobaczysz czy cos powie nowego odnosnie choroby twojego malucha?

a swoja drogą Joss to ja nawet flage wywiesilam ,ale i tak przegrali...polskie orly nieloty:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no wlasnie...niestety al;e sie zgodze, dlatego polecam tego lekarza bo juz slyszalam od paru osiedlowych psiarzy, ze jak inni lekarze nie umieli okreslic choroby to on trafial bezblędnie, moze umow się na wizyte, zobaczysz czy cos powie nowego odnosnie choroby twojego malucha?

a swoja drogą Joss to ja nawet flage wywiesilam ,ale i tak przegrali...polskie orly nieloty:eviltong:[/quote]

no no uderzę do niego na rozmowę w przyszłym tygodniu ze wszystkimi wynikami

Link to comment
Share on other sites

myslę, że watro spróbować, nic nie tracisz a moze on powie wreszcie jakąs dobrą diagnoze...ja się nauczylam przy chorobie doksa tylko jednego, ze każdy lekarz zawsze mowi co innego i nawet jak widać ze nie ma zielonego pojęcia co psu dolega zawsze bedzie udawal alfę i omegę...dlatego wal do tego faceta i trzymamy kciuki, zeby bylo lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...