Jump to content
Dogomania

Matka nieżyje ,7 zamarzło ,2 niunie przeżyły, Mirinda super ds,Fanta też ma ds


ania10512

Recommended Posts

mniej więcej to było ich 9 szczyli 7 odrazu zamarzło suni udało się odchować te dwie była na łańcuchu przeskoczyła przez płot i udusiła się,zostały przyniesione do mnie Mirinda dom znalazła a Fanta wraca drugi raz ponieważ jest pełna energi, gryzie jak to szczeniak i jeszcze nie do końca umie zachować czystość :-( na pierwszej stronie jest szczegółowo opisane

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania10512']mniej więcej to było ich 9 szczyli 7 odrazu zamarzło suni udało się odchować te dwie była na łańcuchu przeskoczyła przez płot i udusiła się,zostały przyniesione do mnie Mirinda dom znalazła a Fanta wraca drugi raz ponieważ jest pełna energi, gryzie jak to szczeniak i jeszcze nie do końca umie zachować czystość :-( na pierwszej stronie jest szczegółowo opisane[/QUOTE]

Dzięki. Poczytam i zrobię dzisiaj lub jutro wydarzenie na fb

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny będzie ktoś z was wstanie odebrać Fantę i dowieżć chociaż do Zawiercia bo jak nie będe zmuszona powiedzieć takzwanej właścicielce żeby oddała ją do schroniska :-(ponieważ niemam jak dojechać do Katowic ani Zabrza jak ostatni bo moje auto jest poważnie uszkodzone :shake: a ta takzawana pancia chce się jej jak najszybciej pozbyć tak mi przed chwilą powiedziała

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny nie wiem co mam robić wydzwania do mnie ''ta pani'' krzyczy że ona czeka dwa dni aż załatwię sobie transport po sunie twierdzi że zwróci mi koszty za paliwo ale ja niemam czym dojechać po sunie twierdzi że wykręcam się od odpowiedzialności , że niczego jej nie nauczyłam , że umywam ręce i nie wiadomo ile sunia razy do mnie wracała że tandetną obroże miała bo pękła i wogóle teraz ja jestem be niedobra bo nie chce po psa wrócić :(:(poniosło mnie i mówię skoro pies jej tak bardzo przeszkadza niech go odda do schroniska ja będe dalej mu szukać domu ona na to nie pies ma wrucić do mnie to co ja mam teraz zrobić helikopter wynająć bo innej możliwości nie widzę pomóżcie błagam was o pomoc TŻ oznajmił mi że już nigdy więcej nie pozwoli mi przygarnąć psa skoro potem ma wysłuchiwać krzyków i mieć problemy z właścicielami którzy po weekendzie zmieniają zdanie

Link to comment
Share on other sites

nad Fantą czuwa chyba opatrzność wielkim cudem udało mi się znaleźć znajomą która odbierze jutro ją z Zabrza od "panci", do środy przetrzyma ją na swojej działce (bo ma 2 psy które nie tolerują innych oprócz siebie) jet tam ciepła buda i będzie do niej często zaglądać, a mój kolega ją przywiezie w środę bo będzie wracał z Katowic od okulisty trzymajcie kciuki żeby się wszystko ułożyło

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie zadzwoniła do mnie pani od Fanty przeprosiła mnie za swoje zachowanie powiedziała że Fanta jednak u niej zostanie bo faktycznie potrzebowała czasu żeby się wyciszyć ,sikanie prawie opanowane gorzej z kupą i przede wszystkim zaczęła ich słuchać ,w końcu zrozumiała swój błąd więc się ciesze bo naprawdę babka jak odbierała Fantę wrażenie na mnie zrobiła bardzo pozytywne tak więc historia moich kochanych tymczasowiczów zakończyła się szczęśliwie za pomoc jeszcze raz dziękuje jesteście wspaniałe :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to jestem pełna obaw jakie to metody ,że nagle zrobiła się grzeczna fanta i przestała sikać . Strach myśleć . Możesz jej powiedziec ,że szybko ją nauczy utrzymywać czystośc chwaląc ją jak zrobi kupe na dworze czy siku i dac jej np kawałek paróweczki w nagrode ,a w domu nie reagować i sprzątać po psie .
Oby jej się udało .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...