Jump to content
Dogomania

Matka nieżyje ,7 zamarzło ,2 niunie przeżyły, Mirinda super ds,Fanta też ma ds


ania10512

Recommended Posts

Proszę:

[URL="http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1297170375-a8da764eaf848800de496efcffa0209b83f46194&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=ruda+%C5%9Bl%C4%85ska&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order"]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1297170375-a8da764eaf848800de496efcffa0209b83f46194&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=ruda+%C5%9Bl%C4%85ska&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order[/URL]=

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra dziewczyny Mirinda pojechała do domku stałego w Rudzie śląskiej ,umowa podpisana właścicielka czeka na wizytę adopcyjną tylko ,, Basia i Barni ,,ma pełną skrzynkę i niemam jak się do niej dopchać żeby poprosić
Fanta jedzie do domku stałego we Wrocławiu 19 lutego więc teoretycznie sunie mają domki stałe tylko praktycznie czeka Fanciora jeszcze u mnie na swoją kolej

Link to comment
Share on other sites

Mirinda ma się super :multi:, Gabi to bardzo fajna babka , mała Mirinda miała na sobie różową obróżkę , ma swoje legowisko, miseczkę pełna jedzenia :cool3:. Przyszłam tam z moimi dwoma labradorami powiedzmy pogoda nie sprzyjała , bo padało jak diabli a psy całe w błocie :evil_lol::cool1::oops:, Gabi dała mi szmatę ,żeby je powycierać , zresztą powiedziałam ,że i tak będzie miała brudne mieszkanie jak wyjdę , machnęła ręką;) , Sasza wskoczył na łózko:roll: - Gabi machnęła ręką ,że to nic ...
Mirinda wskoczyła na łóżko i zsiusiała się na nim :mad:, ale Gabi tylko powiedziała " nie wolno " - bardzo delikatnie .
Mirinda może sobie chodzić po całym mieszkaniu nie ma ograniczeń .
Gabi to fajna ciepła babka , moje psy cały czas głaskała , a Mirinda wyglądała na szczęśliwą i zadowoloną :razz:
No i tak przy kawusi sobie pogadaliśmy o sterylizacji , troche staroświeckie myślenie ( bo suka musi raz rodzić , bo tak jak kobieta musi mieć małe ) ale myślę ,że jej wytłumaczyłam na czym polega bezdomność i skąd się wzieła Mirinda z niechcianych ciąż i nie każdy psiak ma szczeście ,że znajdzie dom . Poza tym o chorobach , których może uniknąć gdy sie sukę sterylizuje o urojonych ciażach o łańcuszku adoratorów przed blokiem . A przy okazji wspomniałam o zapisie w umowie ,że jest to warunek adopcji . Generalnie myślę ,że będzie ok , zdecydowanie dobry wybór domu , Pani Gabi zdecydowanie jest pro zwierzeca , mają też królika ,który sobie lata luzem . To na tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

obróżkę dostała w spadku od mojej córci ;) ale bardzo się cieszę że Mirinda dobrze trafiła no a co do sikania nie zdążyłam jej oduczyć Fanty też jeszcze nie :evil_lol: dobrze że przypomniałaś że w umowie jest napisane o sterylce bo mówiłam ale widocznie wyleciało jej z głowy, super że wizyta się udała i jeszcze raz dziękuję ci Basiu :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziewczyny znowu chyba pódło ja już nie mam siły :shake:mąż się wścieknie jak Fanta będzie musiała do nas wrócić dostałam oto takiego emeila :
Zastrzegła sobie Pani prawo do wszelkich wiadomości na temat psa, więc piszę. Fanta nie spełnia naszych oczekiwań. Suczka jest nie do opanowania. Tak jak Pani powiedziała - istne ADHD. Nie jest w ogóle nauczona czystości. Po przyjściu z długiego spaceru natychmiast załatwia się w domu. Gryzie po rękach, szarpie za odzież, gryzie kable - co jest niebezpieczne szczególnie dla niej. Nie możliwe jest zostawienie jej samej w domu nawet na chwile co przeszkadza naszym planom zawodowym. Ponadto uważamy, że będzie to duży pies - typu wilczur. Przypuszczamy, że z podobnych powodów została poprzednio oddana. Nie jest to nasze pierwsze szczenie i wiemy, że zachowuje się wyjątkowo nadpobudliwie. Dlatego jesteśmy zmuszeni oddać ją z powrotem w Pani ręce - co też zastrzegła sobie Pani w umowie. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

zapewniłam panią że sunia będzie na 100% do kolana nie wiem czemu nie chce teraz wierzyć:shake: tak samo mówiłam że często z nią trzeba wychodzić bo jak była u mnie też załatwiała się jeszcze w domu ,a co do gryzienia po rękach itp.. wystarczyło że podniosłam na nią głos to się uspokoiła nie wiem co mam zrobić poprosiłam żeby dali jej szanse zobaczymy co odpiszą

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chcą ją oddać to ich ne namawiaj, dom sie znajdzie lepszy, a potem oddadzą szczeniaka jeszcze z problemami większymi niż miał na początku, widac z tego maila że jej po prostu nie chcą

to niech się skupią na swoich planach zawodowych, będą wtedy bardziej szczęsliwi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']jeżeli chcą ją oddać to ich ne namawiaj, dom sie znajdzie lepszy, a potem oddadzą szczeniaka jeszcze z problemami większymi niż miał na początku, widac z tego maila że jej po prostu nie chcą

to niech się skupią na swoich planach zawodowych, będą wtedy bardziej szczęsliwi[/QUOTE]

niestety się zgadzam

Link to comment
Share on other sites

Fanta wraca na 100% niestety gryzie wszystko łącznie z tapetami i załatwia się w domu (u mnie też to robiła ale jakoś se radziłam ) ja już sama nie wiem co mam zrobić mąż jest na mnie wk... bo nie dość że bez jego wiedzy wziełam te psiaki to teraz jeszcze 2 raz Fanta wraca boję się że jak jej nikt nie weźmie będe zmuszona ją oddać do schroniska czego się bardzo obawiam u mnie nawet jak już na stałe nie może zostać bo muj pies toleruje tylko szczeniaki a jak by podrosła to na placu bym miała jesień średniowiecze błagam o pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...