Jump to content
Dogomania

Matka nieżyje ,7 zamarzło ,2 niunie przeżyły, Mirinda super ds,Fanta też ma ds


ania10512

Recommended Posts

i po domku dla Fanty:( ,,na wszystko się zgadzała ,wspomniałam o wizycie przed adopcyjnej miała mi dać odpowiedź kiedy ?i to wszytko teraz dostałam smsa że nie weźmie jej ,ale jak spytałam czy mogła by mi podać powód to tel. milczy :/ trochę się zawiodłam ale dobrze że teraz zrezygnowała a nie za tydzień więc zobaczymy może dziewczynki dostaną w końcu wymarzony domek TRZYMAM KCIUKI :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania10512']i po domku dla Fanty:( ,,na wszystko się zgadzała ,wspomniałam o wizycie przed adopcyjnej miała mi dać odpowiedź kiedy ?i to wszytko teraz dostałam smsa że nie weźmie jej ,ale jak spytałam czy mogła by mi podać powód to tel. milczy :/ trochę się zawiodłam ale dobrze że teraz zrezygnowała a nie za tydzień więc zobaczymy może dziewczynki dostaną w końcu wymarzony domek TRZYMAM KCIUKI :)[/QUOTE]

A ja tam nie będę ukrywać, że się cieszę z takiego obrotu sprawy;).
Po pierwsze dlatego, że moim zdaniem jest zbyt duże ryzyko, aby oddawać jeszcze nie zaszczepione szczeniaki w nowe miejsce. Przyda im się choć jedno szczepienie przed adopcją. A po drugie, daje to czas na szukanie domku i jego sprawdzenie.
Nie ma tego złego......
Nie martw się, to nie był TEN DOM!!!

Link to comment
Share on other sites

dzwonił do mnie pan z rudy śląskiej pytał czy ogłoszenie nadal aktualne ,powiedziałam że tak ,ale trzeba podpisać umowę i sunie jak podrośnie wysterylizować spytał jeszcze czy daleko to od rudy mówię że 100 kilometrów a le że w lutym będe niedaleko rudy to możemy się dogadać a on na to że to ma być prezent dla dziecka na urodziny zwalił mnie tym z nóg niektórzy to wogule nie myślą niech se kupi pluszaka a nie żywe stworzonka jak prezent dawać :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania10512']sunie będę szczepić w sobotę tz.29.01 bo w zeszłą sobotę ostatni raz je odrobaczałam zdjęcia wstawie w środę nowe bo zostawiłam aparat u teściowej a na pierwszej stronie wstawię linki na których sunie są ogłoszona[/QUOTE]

Aniu, mam prośbę.
Jak będziesz miała zdjęcia dziewczynek, to wrzuć je na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Mam chyba jeszcze do dyspozycji zestawik bazarkowy, to będzie dla dziewczynek.
Szkoda, żeby siedziały u Ciebie w domu, jak mogą w DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...