Jump to content
Dogomania

Best choice


PALATINA

Recommended Posts

Czy ktos karmi tą karmą swoje psy?
Bardzo prosze o opinie.
Dostałam kiedys próbki i moim sukom smakowały (tzn. Jagnie smakowały bardzo, ale ona zje wszystko z apetytem, a Czata "mówiła", że ewentualnie da sie to zjeśc, tzn że dobre).
Dotychczas moje suki jadły Acanę, ale Czata jest wyjatkowym niejadkiem, bardzo wybrednym i Acana juz jej sie znudziła (je ja od 2 lat czy dłużej nawet) - je ją już bardzo niechętnie (jak wiekszośc karm, zresztą :shake:).

Czytałam skład kilku karm Best Choice i wygląda to nawet ciekawie.
Myślicie, że warto zaryzykowac i kupić? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Czacie próbka smakowała, ale boję się, że po 3 dniach uznałaby, że jednak tego jeść nie bedzie.
Mam jeszcze Jagnę, która zje dosłownie wszystko, ale ona jest teraz na diecie (RC Obesity). Zawsze mogę przetrzymać karmę i gdy Jagna zje swoja, to zje też ta Czaty, ale to przecież nie o to chodzi! Ja szukam czegos dla Czaty!
Póki co Czata lubi Frolic, ale ja nie chcę jej karmic takim badziewiem! Daje jej Frolic, kiedy już kompletnie nie chce nic jeśc.
(Gotowane nie wchodzi w grę - ma po tym rozwolnienie...)

Chyba kupie jakąś mniejszą ilość Best Choice.
Czacie w próbce podobało sie to, że karma ma drobne granulki, które łatwo się da pogryźć (próbka była dla średnich ras). Czata nie zje nic, co ma duże i twarde granulki (zęby ma zdrowiutkie, ale po prostu takich karm nie chce).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 years later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie :smile: !
Mam do sprzedania doskonałą karmę dla szczeniąt 15 kg - BEST CHOICE MEDIUM PUPPY z kurczakiem (zawiera również glukozaminę i chondroitynę na stawy). Karma jest cała, nieruszana. Zanim ją otworzyłem okazało się, że mój psiak jest uczulony na kurczaka, więc karma nadal stoi cała. Kupiłem ją za 180zł, sprzedam za 130zł, bo szkoda, by się zmarnowała. Mogę oczywiście również zamienić ją na inną, byle nie z kurczęciem :smile:. Najlepszy byłby odbiór osobisty w Radomiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...