Jump to content
Dogomania

4 kudłate sunie szczeniaczki - jeszcze Sasanka szuka domu


leni356

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Teczowa']Bałagan straszny.

Jada 4ry sztuki
Luna ---> DS
Bezowe od pn do bela
Lula do Angie

Angie na weekend bierze 1 bezowa i Lule (Lula u niej zostaje, w pn bezowa do bela)
zostaje 1 bezowa, ktora przenocuje u karolina_g_k i w pn do bela.

kapito? :D[/QUOTE]

Lula do DS, a Luna do Angie

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie wszystko jasne. Tylko musze jeszcze ogarnac kontakty do dziewczynek, u ktorych beda maluchy bo musze koniecznie podac Pani do adopcji Luli.
Luli nowy domek jest na Targowku ( Tarchomin moze) ale raczej Targowek. Sprawdze jeszcze i dam znac.
Ponadtwo musze wiedziec skad mam odebrac Sasanke i Sage w niedziele czy tam poniedzialek.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pojechały.. Dzięki wszystkim zaangażowanym!

Grafik wygląda następująco:

żelek - ds
Luna, Sasanka - Angie
Hubertus - ds
Lula - ds
Ciapek - Forkeeps
Dziewanna - Karolina_g_k
Ponowa - Kasia
Diana, Saga - Ania

Mam nadzieję że wszyscy odbiorą właściwe :)
[B]
Nie ma karmy, potrzebujemy dla szczeniaczków w Wwie

oraz potrzebny transport w niedzielę Dziewanny i Sasanki na Kabaty
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']
Allegro zaktualizowane.[/QUOTE]

dzięki

"rozkład jazdy" szczeniaczków na dziś:

stałe domki mają:
Hubertus
Lula
Żelek
Ciapek

dt:
Luna, Sasanka - bela_azi
Dziewanna - Monika
Ponowa - Kasia
Diana - Ania
Saga - jedzie do ds

[B]Jak coś pomyliłam to dajcie znać[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Zaraz zaktualizuję :)

Dzięki, że mi spisujecie wszystkie psiaki, jest mi łatwiej to opanować :)[/QUOTE]

Laro, do adopcji została Sasanka (Sara), może pozostałe psiaki najlepiej usunąć z allegro.

[quote name='angie_snb']Kochana Sasanka (my ja nazywamy Sara, bo Sasanka za dlugie:) ) szuka odpowiedzialnego domku stałego. Dziś jej siostrzyczka, z którą Sarka była bardzo zzyta, została adoptowana. Maluch teskni i poplakuje..:/ Potrzebuje duzo, duzo milosci i czasu. Oddam ja tylko do osoby, ktora bedzie mogla poswiecic caly swoj czas, przy...najmniej do czasu az mała sie zaaklimatyzuje i przyzwyczai. Jest psiakiem po przejsciach, wiec na poczatku bardzo nieufna.... Trzeba sie z nia obchodzic jak z dzieckiem - wytulic, ukochac, ponosic na rekach:) Wiem, ze bedzie cudownym oddanym psiakiem, bo ma wielkie serducho:))))

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1368.snc4/164051_1683809306919_1588218693_1575797_3390579_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs057.snc6/168794_1680788831409_1588218693_1569078_2624720_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://l26.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-ash1/hs734.ash1/162858_1680790231444_1588218693_1569086_5974968_n.jpg[/IMG]


Kontakt do mnie: 663 90 40 50[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z ogólnego wątku szczeniaków:

Prawie wszystkie szczenięta dostały juz surowicę. Do weta nie dojechała tylko Luna. Niestety jej właściciele nie mieli takiej możliwości
Mała jest jednak pod stałą opieka weta, a my mamy dawke surowicy również dla niej gdyby była taka konieczność.
Teraz trzeba tylko trzymac kciuki za to żeby nie zachorowały.

Żelek generalnie czuje się dobrze. Ma tylko bielmo (tak to się chyba nazywa) na jednym oczku i oba trochę zapaprane. Przeciwciała powinny pomóc mu zwalczyć chorobę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...