Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Beatkaa']Dzisiaj zabrałam Pimpusia razem z najlepszymi kumplami z boksu (Krzysiem i Ibiskiem) na dłuuuugi spacerek..wszyscy się wybiegali i na pewno najedli za wszystkie czasy ciasteczek.Mam zdjęcia to przez weekend postaram się wrzucić :):)[/QUOTE]

Beatkaa, o której Ty byłaś w schronie? Bo ja też dziś byłam :)

Link to comment
Share on other sites

To jest dom babci mojej koleżanki, wiec będę z nim w kontakcie.
Pimpuś będzie mieszkał w domku, ma do dyspozycji ogródek. Zawsze ktoś będzie w domu. Dzieci będą przyjeżdżały w odwiedziny. Nowa opiekunka chciała bardzo pomóc jakiemuś bidulkowi ze schroniska.

Szczegółów wizyty nie znam, bo jestem na wyjeździe. Dostałam wiadomość, że "wyszła super".

Cieszę się bardzo.

Link to comment
Share on other sites

To ja może skopiuje moją PW do Mysi, domek jest super, Państwo przesympatyczni;
Hej, dopiero co weszłam na dogo;-)
Starsze małżeństwo, bardzo lubią zwierzęta - widać na pierwszy rzut oka, ucha heh :smile:
Opowiadali mi bardzo dużo o swoich poprzednich psiakach, ciężko nawet byłoby to przytoczyć :smile:
Była u nich akurat 2-letnia wnusia, poprzedni piesek był agresywny w stosunku do dzieci i ten musi w 100% być łagodny i lubić dzieci, no i nie dziwie się skoro mają częste odwiedziny wnuków.
Państwo mieszkają w domku jednorodzinnym z ogródkiem, warunki idealne, psiak będzie w domu i będzie wypuszczany, spacery tez obiecane.
Czym będą karmić to zobaczą, zależy od Pimpusia co mu będzie podchodziło :smile: ale z tego co Pani mówiła raczej jest za gotowaniem czegoś psiakowi.
Czekaja już na niego, jest smyczka po poprzednim psie który nagle odszedł ze starości, jakiś koszyk wiklinowy ale nie wiadomo czy nie za mały, na pewno źle mu nie będzie :smile:
Uprzedziłam o tym że może coś niszczyć, załatwiać się, nie wiadomo czy zna takie życie w domu.
Państwo są przygotowani, mieli już niejednego psa i kilka z nich nawet było takich 'odratowanych' po ciężkich przeżyciach.
Trzeba jeszcze im powiedzieć raz o tym żeby go długo nie spuszczali, ja wole o takich rzeczach mówić duzo, bo niestety przezyłam ucieczke podopiecznej suczki w drugi dzień w DS. No i adresówka konieczna - o tym szczerze mówiąc zapomniałam, cały czas miałam na końcu języka a rozmowa cały czas się toczyła no i przypomniało mi się jak już wyszłam :-(
Państwo w ogóle nie wiedzieli co z transportem, z tego co mówili to zdaje mi się, że myslą że ktos im go przywiezie, tak na psiaka już czekaja że martwili się ze jutro ktos przyjedzie a oni na godzinę wychodzą do lekarza hehe ;-) Także nie wiem jak to ustalaliście, Pani czeka na jakieś informacje z niecierpliwością ;-)
Domek w 100% dobry i pełen miłości, każdego psiaka bym tam oddała, nie ma się co zastanawiać :smile:
Oni nawet go nie widzieli, żadnych zdjęć, bo to przez wnuczki koleżankę z Łodzi podobno, ale nie obchodzi ich jak wygląda, cytuje słowa Pana: ' ma wyglądać jak pies, czyli mieć pychol, uszyska i ogon' ;-) No nie jakis bardzo duzy, bo do domku, nie na podwórko, i żeby dzieci się go nie bały.
Jak coś, zawsze mogę do nich zajrzeć gdyby były tfu tfu jakieś problemy, czy na wizytę po adopcyjną jeśli takie tez robicie, mam tam 10 min na nogach ode mnie.
Jak o czymś zapomniałam to pytaj :smile:
Pozdrawiam Ola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken'][URL]http://allegro.pl/identyfikator-zwierzecy-dla-kota-psa-grawer-i1466624851.html[/URL]
A taki by dla Pimpusia nie wystarczył? Moje zdają egzamin.[/QUOTE]
Kupiłam jakieś dwa miesiące temu dla moich 3 psów i wszystkie z czasem popękały w miejscu dziurki na kółeczko, lepiej dać kilka zł więcej i będzie metalowy, tych na prawdę nie polecam.
Tu jest taki : [url]http://allegro.pl/identyfikator-stalowy-grawer-adresowka-i1463788425.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

no co za wspaniałe wiadomości..:loveu: Pimpusiu czy Ty to słyszysz? jedziesz do domku...do domku !!!!!! :multi::multi::multi::multi: Płaczę ze wzruszenia....

[B]olalolaa [/B]z całego serca Ci dziękuję za wizyte przedadopcyjna :loveu:

[B]winter7[/B] dzięki za to,że najprawdopodobniej zajmiesz się transportem :loveu:

i wszystkim wszystkim którzy odwiedzają Pimpusia i sprawiają,że wątek żyje oraz że był sens go zakładać. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Kupiłam jakieś dwa miesiące temu dla moich 3 psów i wszystkie z czasem popękały w miejscu dziurki na kółeczko, lepiej dać kilka zł więcej i będzie metalowy, tych na prawdę nie polecam.
Tu jest taki : [url]http://allegro.pl/identyfikator-stalowy-grawer-adresowka-i1463788425.html[/url][/QUOTE]

Hmmm... moje już mają długo i nic nie pęka... może masz jakiegoś wariata;) Ale rzeczywiście, parę złotych i można mieć metalowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...