Jump to content
Dogomania

Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Info z drugiego dt od Magdy:
[QUOTE]
Mała jest super, na smyczy po podwórku chodzi przy nodze, jest bardzo posłuszna i inteligentna. Jest bardzo grzeczna - szczeka tylko na TZ.
Mała ma zgrubienie pod pyszczkiem, nie wiem co to jest, ale musiałby ja obejrzeć wet.
[/QUOTE]

Kurcze, o co chodzi z tymi zgrubieniami, co to może być?? Może one się między sobą w zabawie gryzły i porobiły im się jakieś ropnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']jestem w szoku! co to może być???[/QUOTE]

cholira wie... szkoda,że to weekend teraz, bo by się pojechało jutro do weta, a tak... dopiero we wtorek możemy do Kwilcza jechać, bo inaczej czasowo nie mamy jak (praca)...

Link to comment
Share on other sites

Amelka dzisiaj idzie do innego dt. Sunia dziewczyny u której jest mała ma ataki padaczki.
Iska jeszcze u mnie zostaje.:lol: Mała cholera obudziła mnie o 6.30 oznajmiając, ze trzeba posprzątać sio i ko:evil_lol:. No i pora na śniadanko.Właśnie gotuje jej na obiadek ryż z mięskiem i warzywami bo kupal jest luźniejszy. To wulkan energii, szczeka na mojego Franka( yorka) a ten mały samson poluje na nią bo to już stateczny facet i wkurzają go małe siusiumajtki.

Właśnie miałam telefon od faceta, który znalazł w śmietniku 3 małe spanielki:-( Skierowałam go do Pawła.Czekam na telefon od niego . Damy znać co z maluchami.
Boże co się dzieje ? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Tak, Amelka dziś zostanie przeniesiona do innego DT (moja koleżanka zgodziła się nią zaopiekować kilka dni). WIęc pilnie szukajmy DS dla Amelki i Iski...

Pyrdka, nie wiem, kiedy pojedziemy z nimi do weta.. musze spytać kuzyna, czy by nas nie mógł zawieźć.
Ewa poniedziałek, wtorek w Bydgoszczy, więc też odpada...
Kurde, że też nie mam prawo jazdy, no...

Link to comment
Share on other sites

Napisz, że małe w takcie leczenia. A tak a propos ile mały szczenior produkuje kupali na dobę.Moja Iska 5 czy to normalne? Może ją przekarmiam ale bestia umie zebrać przy stole:lol: Ciocia Hania dołożyła do lecznia 30,00 zł.Dziękujemy:multi:,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Napisz, że małe w takcie leczenia. A tak a propos ile mały szczenior produkuje kupali na dobę.Moja Iska 5 czy to normalne? Może ją przekarmiam ale bestia umie zebrać przy stole:lol: Ciocia Hania dołożyła do lecznia 30,00 zł.Dziękujemy:multi:,[/QUOTE]
dobrze, ale jeszcze tekst +namiary proszę :)
dziewczyny, wybaczcie, kiepska jestem w pisaniu tekstów

Link to comment
Share on other sites

Mała cholernica zrobiła mi pierwszą pobudke 0 3.30. Bawić się chciała. Wie do czego słuzy ludzkie łóżko i że warto warować przy stole.:lol:
Patrząc na nia nią chce sie wierzyć, że juz wiele przeszła w swoim króciutkim życiu. Jest bardzo inteligentna w radosna. Ogonek cały czas chodzi jak wiatraczek i tak głęboko patrzy człowiekowi w oczy jak się do niej mówi.:lol: Wysiudała mojego psiaka z jego łóżeczka. Kradnie papcie,buty i skarpetki. Jest cudna. Po wyleczeniu tej paskudy szybko ja ode mnie zabierajcie.Nie nadaję sie na dt.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, wklejam tekst do ogłoszeń.
Jeśli coś będzie nie tak, krzyczcie a zmienie :)




[CENTER] [B]Miały trafić w worku do lasu, jednak bezpieczne. Szczeniaczki do adopcji.[/B]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Małe, bezbronne, a już niechciane i niekochane... miały trafić w worku do lasu, miały być wyrzucone jak śmieci... a przecież to istoty żywe, które od pierwszych dni powinny być otoczone miłością i opieką.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Jednak ludzie bardzo często traktują zwierzęta jak rzeczy, które nie mają uczuć, które nie czują bólu.[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Amelka i Iska urodziły się w budzie, mama przywiązana od lat łańcuchem do budy (co to za życie?), braciszkowie zostali wydani (jeden trafił w ręce psychopaty, który przywiązał maleństwo sznurkiem do samochodu i ciągnął – tragiczna śmierć...). [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Im się udało wyrwać w horroru, trafiły na osobę, której ich los nie był obojętny. [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]I tak dzięki łańcuszkowi dobrych serc, małe są bezpieczne w domach tymczasowych gdzie zostały otoczone troskliwą opieką, ciepłem i miłością.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Amelka i Iska, gdy trafiły do domów tymczasowych zostały od razu wykąpane, odrobaczone i są często dokarmiane, ponieważ można się było na nich uczyć anatomii.[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Amelka i Iska to słodkie 2 miesięczne szczeniaczki, które chodzą za człowiekiem krok w krok, pragną kontaktu z człowiekiem i chcą być w centrum uwagi. Wiadomo jak każdy szczeniaczek, i dziewczynki mają w sobie mnóstwo niespożytkowanej energii, którą z chęcią przeznaczą na zabawą w domu i na dworze. Obie sunie zaczynają uczyć się chodzić na smyczy, zachowywania czystości w domku,zostawiania samemu w domu.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Małe uwielbiają spać w łóżku, cwaniary też wiedzą, że jak człowiek siada do stołu, to pojawią się zaraz jakieś pyszności.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Mama suczek jest wielkości do kolan, taka szczupła sunia na długich chudych łapkach, więc sądzimy, że i dziewczynki takie rozmiary osiągną.[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Szukamy dla Amelki i Iski odpowiedzialnych domków, w których będą traktowane jak pełnoprawny członek rodziny. Za okazaną im miłość i opiekę one odwdzięczą się wiernością i psią miłością.[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Sunie aktualnie przebywają w DT w Nowym Tomyślu.[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Małgosia: kom. 692-496-657 lub mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][U]Adopcja psa, tym bardziej szczeniaka to odpowiedzialność. [/U][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][U]Dlatego warunkiem adopcji jest wizyta przed i poadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz podpisanie zobowiązania o sterylizacji suczek.[/U][/SIZE][/FONT]




[FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]ZASTRZEGAM, ŻE PIES JAKO ŻYWE STWORZENIE NIE JEST RZECZĄ!
Aukcja ma na celu znalezienie psu dobrego domu. [/B][/U][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]Nie wydajemy psów na łańcuch!!!
Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z nabyciem psa. [/B][/U][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]Przed złożeniem oferty - zadzwoń.[/B][/U][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...