Jump to content
Dogomania

Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megii1']Zapisuję. Do nas przyjeżdża Pani weterynarz o kazdej porze dnia. Będzie jutro, a potem może być w poniedziałek.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź. Kropce weterynarz jest bardzo potrzebny...
Ta psina nie daje mi spać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jest wolne miejsce w hoteliku w Mielcu, może być już od wtorku, do ugadania w poniedziałek! Może z tego względu, że bliżej warto się zdecydować.[/QUOTE]

To chyba lepsze rozwiązanie. Tylko dajcie mi znać do jutra, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jest wolne miejsce w hoteliku w Mielcu, może być już od wtorku, do ugadania w poniedziałek! Może z tego względu, że bliżej warto się zdecydować.[/QUOTE]

U Megii karmę mamy wliczoną w koszty utrzymania. A w Mielcu-jak dobrze zrozumiałam-utrzymanie [B]plus[/B] karma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magiraf']A do Megii moglaby jechac od zaraz?[/QUOTE]

Tak.

Poza tym dobre jest to, że na bieżąco można śledzić, jak radzi sobie psiak, na wątku hoteliku - informacje, zdjęcia. A dodatkowo jestem z [B]Megii[/B] w stałym kontakcie, więc wszystko wiedziałabym o Kropce. Choć Mielec faktycznie bliżej... No nic, musimy poczekać na [B]iwop[/B].

Nie ukrywam, że marzę o tym, by Kropkę, jak najszybciej z tego piekła wyciągnąć... :( Tak bardzo chciałabym, by stało się to już dziś...

[B]Agusiazet[/B] - czy ten w Mielcu, to Hotel Terier?

Link to comment
Share on other sites

O tych psach pierwszy raz informował Kuba, pojechałam z nim, zabraliśmy tam karmę. To chyba było w listopadzie. Ale psy nie były w aż tak złym stanie. Uradziliśmy że będziemy je doraźnie dokarmiać. Ale też był strach, wrzucaliśmy jedzenie od strony lasu.

Z tych zdjęć widzę że sytuacja jest o wiele gorsza niż wtedy, poszukam zdjęć które udało nam się zrobić za pierwszym razem.

We czwartek jadąc do szczeniaków co śpią na mrozie przejeżdżaliśmy tamtędy i wsypaliśmy wór karmy przez ogrodzenie, wylazła baba (nie wygląda jakby nie miała na chleb...) i miała pretensje, twierdziła że psy są dobrze karmione.

Goldenka jest mocno dominująca, pierwsza do żarcia, resztę odganiała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']majqa nie wiem jak ci wytłumaczyć:

Kuba: 450 zł
Kropka 300 zł
Bolo 300 zł

Dziadeczek - koszty leczenia, jest bardzo schorowany

Karma itd. dla Aresa i Diany.

My nie mamy skąd brać pieniędzy bo na powyższe psy nie mamy ŻADNEJ stałej deklaracji.
Dziękuję bardzo więc za propozycje płatnych tymczasów, ale jest to wykluczone...[/QUOTE]Na Bolo mamy jedną stałą deklarację 10 zł.....
Byłybyśmy delikatnie mówiąc "nie teges" jakbyśmy brały kolejnego psa na płatny DT!!!!
Do tej pory nie udało się zebrać deklaracji na psy które mamy od kilku miesięcy.

A ich wątki odwiedzane są teraz raz na kilka dni, więc będzie ŹLE!

Link to comment
Share on other sites

Iwop, a czy macie możliwość jakiś transport załatwić? Jest jakikolwiek pomysł?

A może pomógłby ktoś, kto do Warszawy Sabę zabierał?

(Miło widzieć, że goldenka już bezpieczna :) )

Wiem, że Pati-C (jest z Warszawy) wozi psiaki za zwrotem kosztów paliwa - można z nią spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Iwop, a czy macie możliwość jakiś transport załatwić? Jest jakikolwiek pomysł?

A może pomógłby ktoś, kto do Warszawy Sabę zabierał?

(Miło widzieć, że sunia już bezpieczna :) )[/QUOTE]


Saba została zabrana "przy okazji" - dziewczyna wracała z Krakowa do Warszawy i zgodziła się jechać przez Ostrowiec...

Ja jej nie zawiozę bo mam zepsuty samochód. W poniedziałek porozmawiam ze swoim uczniem. Jola mogłaby zawieźć Sabę za ok. 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Z tego, co się orientuję nie ma hoteli w Ostrowcu Św. , najbliższy w Mielcu, nie wiem, czy znalazłoby się miejsce. Warunki bardzo dobre, mam tam i psa i kota, koszt za psa 300 zł za miesiąc plus karma! Podałam wcześniej telefony, może ktoś się dodzwoni![/QUOTE]Jest hotel w Ostrowcu, ale trzeba by ustalić cenę bo nie pamiętam ile mi powiedzieli ostatnim razem.

Co nie zmienia faktu że na psy już umieszczone w hotelach, mamy kasę na ok miesiąc - a co dalej? tego psa uratujemy i wrzucimy na dwa miesiące na płatne miejsce a potem wszystkie do schroniska...


Dobrze że goldenka zabrana, przeczytałam już cały jej wątek. Może teraz Kropka będzie mogła więcej zjeść, bo ta goldenka jej odbierała jedzenie, sama widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja zobowiązałam się wziąć na siebie odpowiedzialność za utrzymanie Kropki. To ja będę płacić Megii za utrzymanie suni i to ja będę musiała się postarać o zabezpieczenie finansów suni. Miałam już u Megii psa, którego wyciągnęłam z przytuliska i również byłam odpowiedzialna za jej utrzymanie, zbieranie pieniędzy i opłacanie hotele. W sytuacji gdyby brakowało pieniędzy dołożyłabym z własnej kieszeni. Bardzo zależy mi na Kropce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Ale ja zobowiązałam się wziąć na siebie odpowiedzialność za utrzymanie Kropki. To ja będę płacić Megii za utrzymanie suni i to ja będę musiała się postarać o zabezpieczenie finansów suni. Miałam już u Megii psa, którego wyciągnęłam z przytuliska i również byłam odpowiedzialna za jej utrzymanie, zbieranie pieniędzy i opłacanie hotele. W sytuacji gdyby brakowało pieniędzy dołożyłabym z własnej kieszeni. Bardzo zależy mi na Kropce...[/QUOTE]Tak tak, ja pisałam odnosząc się do postów z całego tematu (bo dopiero mogłam przeczytać wątek - brak czasu).

Bardzo się cieszę że padła twoja propozycja - bo bez niej niestety nie mogłaby sunia jechać do hotelu - my po prostu nie wyrabiamy.

Mam nadzieję że sunia szybko wydobrzeje i znajdzie najwspanialszy z możliwych domek.

Link to comment
Share on other sites

W porządku :)

Ja zaraz zadzwonię do Pati-C i spytam, ile kosztowałby transport...

Acha, mam jeszcze znajomego, które też chętnie wozi psa (za darmo), ale to po trasie Warszawa - Wrocław :roll: Mimo to spytam...

Widzę też na mapie, że Radom po drodze, a z jakiegoś wątku pamiętam, że ktoś kursował trasą Warszawa - Radom, ale muszę się do tego dokopać...

Dziewczyny - proszę, szukajcie także transportu - może na jakimś wątku transportowym?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...