Jump to content
Dogomania

Pirenejka Bahia i mały kudłacz Vini


dianusia921

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie i ja się nie mogę doczekać zdjęć z nowego aparatu hehe
Przyznam, że się boję tych nowych zdjęć, bo początki mojej współpracy z nowym sprzętem pewnie nie będą zbyt owocne, ale damy radę ;)




A jeśli chodzi o zimę, to ja bardzo chętna na zaspy, śnieżyce :multi: :loveu::loveu: czekam na to z utęsknieniem :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

haha, ja też :) tylko muszę sobie jakieś buty kupić z odpowiednią podeszwą, bo w obecnych boję się chodzić(strasznie się ślizgam już teraz, a co dopiero będzie potem :lol: )

a Vini też lubi śnieg? (tzn. piszę 'też', bo podejrzewam, że Bahia lubi, choć może się mylę ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianusia921']i ja się nie mogę doczekać zdjęć z nowego aparatu
...boję tych nowych zdjęć, bo początki... nie będą zbyt owocne[/QUOTE]
Najważniejszy jest ten zapał - i najważniejsze żeby nie ostygł,
bo w jeden dzień Rzymu nie zbudowano, a my amatorzy uczymy się przez całe życie.
Dasz radę bo jak widzę masz już nawet "temat":
[quote name='dianusia921']
A jeśli chodzi o zimę, to ja bardzo chętna na zaspy, śnieżyce, czekam na to z utęsknieniem[/QUOTE]...a to połowa sukcesu! Daj znać jak sprzęt dojdzie i w jakim jest stanie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']haha, ja też :) tylko muszę sobie jakieś buty kupić z odpowiednią podeszwą, bo w obecnych boję się chodzić(strasznie się ślizgam już teraz, a co dopiero będzie potem :lol: )

a Vini też lubi śnieg? (tzn. piszę 'też', bo podejrzewam, że Bahia lubi, choć może się mylę ;) )[/QUOTE]

Oj ja też mam strasznie śliskie buty, śniegu jest bardzo mało, a ja już zaliczyłam kilka upadków na spacerach z moimi potworami :evil_lol:

Bahia uwielbia śnieg tak samo jak pańcia :lol: zima mogłaby dla nas być cały rok :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a Viniemu myślę, że też sprawia frajdę przedzieranie się przez zaspy skoro pańcia zadowolona to i pies wesoły :) gorzej z tempem, bo jednak ma krótkie łapki i nie potrafi tak szybko biegać jak są duże zaspy, ale daje radę ;)

Teraz jest ostrzyżony więc tylko czekać aż spadnie śnieg, bo jak ma dłuższą sierść to strasznie kulki mu się robią na łapkach i nie da rady się poruszać, a teraz jak króciutki to super :0 Jeszcze dla Bahii muszę wyciąć włosy między opuszkami i też będzie super na spacerach, bo niestety już teraz robią się kule...

[quote name='Kawalier']Najważniejszy jest ten zapał - i najważniejsze żeby nie ostygł,
bo w jeden dzień Rzymu nie zbudowano, a my amatorzy uczymy się przez całe życie.
Dasz radę bo jak widzę masz już nawet "temat":
...a to połowa sukcesu! Daj znać jak sprzęt dojdzie i w jakim jest stanie. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Na pewno dam znać jak sprzęt przybędzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Oj ja też mam strasznie śliskie buty, śniegu jest bardzo mało, a ja już zaliczyłam kilka upadków na spacerach z moimi potworami [/quote]
ooo, mi się póki co udało uniknąć upadków, ale nieraz już myślałam, że się wywrócę :lol:


aaa to dobrze, że wszyscy lubicie :) fajnie tylko jakby w tym roku spadł w jakiś większych ilościach...
ja już właśnie wyciełam Wenie między opuszkami :)

Wesołych świąt życzymy! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Oj my też nie mamy pogody wszędzie błoto i woda
życzymy wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku
A dla wlochaczy dużo zabawy pełnej miski i uśmiechu na pycholu przez cały rok :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za życzenia, odwiedziny, komentarze.:lol:

Obecnie wyjechaliśmy z psami do rodziny na wieś, dlatego mam ograniczony dostęp do komputera.

Aparat już przyszedł, nie bardzo potrafię się nim obsługiwać, ale starałam się cokolwiek narobić jakiś fotek.

Znacie jakieś bezpłatne strony z których można dodawać zdjęcia na dogo ? Nie mogę dodać fotek, po za tym nie dam rady zmienić rozmiaru fotek bo nie mam tutaj w komputerze mojej cioci programów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']chodzi o hosting?[/QUOTE]

Nie wiem czy hosting. Chodzi mi o to, że chcę zmniejszyć zdjęcia i dodać je tutaj na dogo przez jakąś stronę, bo nie mam programów w tym komputerze więc nie mogę dodać. Te dwie fotki udało mi się dodać ale są za duże po za tym nie mam czasu i siły żeby dodawać kilkadziesiąt zdjęć pojedynczo, jak jedno dodaje się około 15 min. Dlatego szukam innego sposobu. Macie pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam zainstalować Ci prosty program do obróbki - PhotoScape PL,
w którym w zakładce ROZMIAR - ustawiasz sobie potrzebny i zapisujesz zdjęcie.
Możesz wykonać również prostą obróbkę zdjęcia, dodać ramkę
jak i (u góry z zakładki Łączenie) połączyć kilka zdjęć w jedno - taki Kolarz.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...