Jump to content
Dogomania

Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W piatek bylam u weta i poprosilam o podliczenie dotychczasowego leczenia, razem z badaniem kalu, ktore bedzie robione teraz. I wiecie co, bylam milo zaskoczona, bo spodziewalam sie setek zlotych, a tutaj mamy do zaplacenia tylko 165zl :cool3:

Zobaczymy czy beda potrzebne badania hormonow ale juz sie tak nie boje o pieniazki ;)

PS kupy ladne, apetyt dopisuje, chlopak grzeczny, chociaz troche mu sie wczoraj niespodobal taki jeden rudy, kudlaty i probowal sie sadzic na spacerze. Jak troche stanie na nogi, trzeba go bedzie do szkoly zapisac, bo jednak utrzymac 45kg ciagnacych do innego psa, to raczej slabo realne ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja już zakończyłam bazarek dla boksia Pabla,teraz będę robić dla ttb i bokserki Lili(roczna sunia potrzebuje na operację stawu biodrowego).Chciałam połączyć i zrobić wspólny.Muszę z ageralion pogadać,bo mówiła,że ma też jakieś fanty-musi odebrać konika na biegunach to może podrzuci fanty :) Jeszcze się zgadamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Ja już zakończyłam bazarek dla boksia Pabla,teraz będę robić dla ttb i bokserki Lili(roczna sunia potrzebuje na operację stawu biodrowego).Chciałam połączyć i zrobić wspólny.Muszę z ageralion pogadać,bo mówiła,że ma też jakieś fanty-musi odebrać konika na biegunach to może podrzuci fanty :) Jeszcze się zgadamy.[/QUOTE]
Ja niestety uziemiona narazie, bo TZ rozbil auto :( Czy Ty nie mozesz mieszkac gdzies blizej!!?? :placz: Fantow bazarkowych mam ze 3 wory, wiec autobusem nie przywioze :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ageralion, moj ojciec jutro jedzie do szczecina do polmo po jakis druk do emerytury mowil ze w godzinach popoludniowych, moze jak bym z nim zagadala to by podjechal gdzies jeszcze - tylko nie wiem czy to nie jest 2gi koniec szczecina... Dlatego spytam wpierw tu, gdzie by musial w razie czego podjechac?

Blacky764, my dopiero jak nam Szaman podrosnie bedziemy miec - wszystko co bylo po psach i juz bylo zbedne zostalo oddane do TOZu w policach ;)

Link to comment
Share on other sites

No u nas niestety jest ten problem ze nie mamy zimowych opon, ba nawet calorocznych i ojciec pojazdem sie wynurza tylko jak jest w miare na drogach. Jak by w sobote/niedziele byla taka pogoda jak jest teraz to my bedziemy z mlodym na szkoleniu - wtedy by napewno podjechal, bo inaczej godzine stoi, marznie i sie patrzy no czasem jeszcze uwiecznia psie postepy :diabloti:.
Tylko tak jak pisze, to wszystko by zalezalo od tej pogody wiec pewnie bedziemy wiedziec dopiero w sobote rano :oops:

Link to comment
Share on other sites

Albinek ma sie dobrze :) Kupy coraz ladniejsze, a w osiagniucu tego celu pomogla... uwierzcie lub nie... kasza! :evil_lol: Po ryzu mial duze problemy trawienne, a po odrobinie kaszy dodawanej do posilkow, kupa zaczela sie formowac, a nie wylewac :cool3:

Wczoraj doszla tez zamowiaona karma sensitive, ktora chlopak z checia chrupie :)

W sobote jada do weta na wazenie...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url]

Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url]

Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!!

Doszedł trzeci bazarek na TTB i Bajkę:

[U][/U][url]http://www.dogomania.pl/threads/201130-Ciuszki-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url]

[B][COLOR=red]Wszystkie trzy bazarki prowadzę ja i wszystkie kończą się w tą NIEDZIELĘ 30 stycznia 2011-ZAPRASZAM!!!
za przesyłkę płacisz tylko raz,a możesz zakupy zrobić na trzech bazarkach!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No i następne bazarki między innymi dla Białaska Albina:

Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url].

[b]Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą:[/b]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url]

Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...