Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Dobrze się czuje, ale kaszle dalej.

Leki zamówiłam wczoraj.

Dzisiaj dzwonili z Lublina, są już wyniki bakteriologiczne, mykologiczne będą za tydzień. Wyszły jakieś dwie bakterie, jedna chyba taka sama jak w wymazie z gardła, a druga chyba jakaś inna - obie wzrost wysoki z trzema plusami. Pani, która dzwoniła nic mi nie umiała powiedzieć czy to groźne bakterie itd. Jutro mam dzwonić po 17.00 jak będzie dr, który robił endoskopię i wtedy się czegoś dowiem. Poproszę też, żeby wysłali mi wyniki na maila.

Link to comment
Share on other sites

Nie udało mi się dziś porozmawiać z dr, który robił badanie, był zajęty. Upoważnił panią, która zadzwoniła do mnie z informacją, że trzeba poczekać na wyniki mykologiczne, aby wdrożyć leczenie. Polecił też umówić Plamę na wizytę i pani już chciała zapisywać, ale poprosiłam, aby się wstrzymała.Wydaje mi się, że nie ma sensu wieźć znów Plamy 90 km i płacić za wizytę tylko po to, aby usłyszeć jakie leki ma pies dostawać (bo pytałam czy jakieś dodatkowe badanie jest potrzebne, że trzeba się umawiać na wizytę z psem - nic takiego pan doktor nie mówił). Także na razie czekamy na wyniki - mają mi to przesłać.

Link to comment
Share on other sites

O 8.11.2016 o 21:05, Pianka napisał:

ok.

jakby ci wpływały jakieś wpłaty to dawaj znac, bo podałam na FB do ciebie numer konta, a chce wiedzieć ile jeszcze zbierać kasy :)

Dostałam 50 zł od Agnieszki Cz.

Dostałam też 50 zł od memory i 82 zł z bazarku agusizet.

Link to comment
Share on other sites

Geno Mune kosztował 62,70 zł, a 3 dawki Zilexisu 120 zł:

rachunek zbiorczy:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/389407476d68dedf

rozpiska od weta:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/74c02ff028811363

 

Geno Mune już zamówiłam kolejne opakowanie, bo jedno starcza na 10 dni... Patrzyłam w necie czy nie ma gdzieś taniej, ale dochodzi wysyłka i w sumie jest drożej:(

Link to comment
Share on other sites

za dużo antybiotyków to nie sprawdzili np. interesowałoby mnie czy bakterie są wrażliwe na linkomycyne, klindamycyne czy doksycykline

 

ok, to trzeba mu wprowadzić do leczenia marbofloksacyne, taniej będzie w zastrzykach, podawanych w dawce 4mg/kg co 4 dni

Link to comment
Share on other sites

Duży dług:( Ja dostanę od córki ze Szwecji jakieś fajne ciuszki, głównie dziecięce i młodzieżowe, więc na feriach zrobię bazarek, może wcześniej jakiś też zrobię, ale to nie są jakieś wielkie pieniądze:( Moja deklaracja listopadowa pójdzie jeszcze w tym tygodniu! Oby tylko Plama przestał kaszleć, Pieniądze po prostu musimy uzbierać, musimy i tyle!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...