Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

To w życiu bym Cię nie podejrzewała o brak w kolekcji takiego klasyka, jak bałwanek :grins:

Fotka mega, mina Soniuli mówi wszystko :lol:

hahahaha a widzisz, zaskoczyłam Cię.

Ale była zła na niego :D

 

Bardzo mało... :evil_lol:

wręcz niezauważalnie...

 

no chciałby, żeby było jego. On ma problemy z oddawaniem tego, co kradzione. Choć dzisiaj on dostał bounzera to przynieść nie chciał, a na Soniuli piłkę polował. Jak pies ogrodnika, sam nie zje, a drugiemu nie da...

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam szczęście :mdleje:

 

zamówiłam karmę: 2kg jagnięcina i ryż i 2kg ryba i ryż. Co przysłali? 2x2kg jagnięcina i ryż.

 

 

 

edit. moje szczęście nr 2, zamówiłam smaczki i gratis do tego był do wyboru... wybrałam pluszową myszkę a dostałam gryzaka buta :loveu:

 

aż się boję kolejnych paczek :look3:

Link to comment
Share on other sites

no chciałby, żeby było jego. On ma problemy z oddawaniem tego, co kradzione. Choć dzisiaj on dostał bounzera to przynieść nie chciał, a na Soniuli piłkę polował. Jak pies ogrodnika, sam nie zje, a drugiemu nie da...

Marcel to samo :mad: Wszystkie zabawki jego, zanosi do koszyka i wysiaduje jak kwoka, bawic sie nie bedzie ale nikomu nie da bo nie :evil_lol: 

 

Robisz reklamacje czy godzisz sie z porazka sklepu?  :evil_lol: 

Link to comment
Share on other sites

O jejku, nie no, ty to masz szczęście :loveu: Ja jeszcze czekam :D

ja czekam na 3 paczki jeszcze, po tych dwóch to zaczynam się obawiać :roll:

 

Marcel to samo :mad: Wszystkie zabawki jego, zanosi do koszyka i wysiaduje jak kwoka, bawic sie nie bedzie ale nikomu nie da bo nie :evil_lol:

 

Robisz reklamacje czy godzisz sie z porazka sklepu?   :evil_lol:

Ej Gandzik to memła, dziamgoli i psuje jak dorwie. Dlatego on ma inne zabawki...

Zbiera i wysiaduje to Soniula :D

 

 

ej to były 2 sklepy :megagrin:

reklamacji nie mam po co składać. Jeśli miałabym wysyłać karmę z powrotem i czekać na tą druga to jest bez sensu, bo pies i tak to zje. Ale jeśli ta karma mu przypasuje to będę chciała kupić 12kg, a tu już wolałabym, aby nic nie pomylili.

Hahaha a ten gratis, cóż miał być dla kotów, jest dla Sonii :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Woow, szalejesz z zakupami. Nie lubię stanu, gdy otwieram paczkę i okazuje się, że dostałam coś innego niż chciałam :nonono2:

Nie zauważyłam, żebyś katowała wszystkich na fejsie :siara:

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam fb :jumpie:

Ja też :megagrin:

wiem :obrazic:

 

nawet nie wiecie ile tracicie :eviltong:

 

Woow, szalejesz z zakupami. Nie lubię stanu, gdy otwieram paczkę i okazuje się, że dostałam coś innego niż chciałam :nonono2:

Nie zauważyłam, żebyś katowała wszystkich na fejsie :siara:

Dzisiaj 2 paczki zostały wysłane, alleluja.

A te o których pisałam wczoraj, ze kolejne dwie to.... to są to nagrody z 2 konkursów :loveu:

U mnie to był pierwszy raz, i akurat 2 razy w ciągu jednego dnia. No cuuudnie.

Hahaha to spoko, sama o to prosiłaś :D

przeważnie patrzę kto jest dostępny i wtedy piszę.

 

Chyba nikt nie lubi  :nonono2:

Niuuuuu

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze więcej zyskujemy, niż tracimy :eviltong:

Pffff :eviltong:

 

ja tam dzięki FB wiele zyskałam a straciłam? w sumie mniej. Bo szukanie niektórych info byłoby o wiele bardziej czasochłonne i nie byłabym na bieżąco z tym co mnie interesuje. Nie wspomnę, że sporo zaoszczędziłam, dzięki info o promocjach, darmowych wysyłkach, o ilości konkursów nie wspomnę :eviltong:

Bo Fb to nie tylko wstawianie co chwilę fotek i postów z swojego życia, ale dla chcących ogromne źródło inf.

Link to comment
Share on other sites

Pffff :eviltong:

 

ja tam dzięki FB wiele zyskałam a straciłam? w sumie mniej. Bo szukanie niektórych info byłoby o wiele bardziej czasochłonne i nie byłabym na bieżąco z tym co mnie interesuje. Nie wspomnę, że sporo zaoszczędziłam, dzięki info o promocjach, darmowych wysyłkach, o ilości konkursów nie wspomnę :eviltong:

Bo Fb to nie tylko wstawianie co chwilę fotek i postów z swojego życia, ale dla chcących ogromne źródło inf.

 

Nic z tych rzeczy nie jest dla mnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...