Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Owczary jak zawsze nakręcone na piłkę :loveu: U mnie jak spadł śnieg to był koniec z piłkowaniem - do zabawki się przykleiło to białe klejące paskudztwo i piesek do pyszczka czegoś tak paskudnego nie weźmie, no bo jak! ;) Ale znowu wiosnę (wręcz lato) teraz mamy, więc pieski się przekonały do aportowania na nowo :evil_lol:

Ale nagadane tu, kurczę! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ciesz się, że jutro, a nie po jutrze :eviltong:[/QUOTE]
:evil_lol:
za niecała godzinę będzie jutro :lol:
[quote name='Baski_Kropka']Jutro będzie brudne futro!

Tyle mi sie tych owczarkowych galerii namnożyło (aż trzy :P :P :P ) że mi się wątki kićkają :P :D
Cieszcie sie, że wasze psiaki albo przynajmniej część z nich da sobie umyć podwozie.. u nas pies zaczyna lewitować i sufitem by wylewitował gdyby mógł :D[/QUOTE]
też fakt :lol: ja dzisiaj Ciapka dwa razy szorowałam! bo najpierw było jedno aportowanko, później dałam im odpocząć i poszłam drugi raz :angryy:
Noo to niedługo wsiąkniesz na dobre w Owczary :evil_lol: mogę podać linka do forum rasy, to uż w ogóle wpadniesz :D

Kiedyś to Ciap robiła rozpędy i sruuu biegiem przez ręcznik przeleciał i już, natychmiast chciał do domu, lub tak zaplątał się w ręcznik, że Pańcia musiała ratować :evil_lol:
Ale Owczary mają to do siebie, ze jak się wysuszy to się wykruszy i wystarczy zamieść podłogę, Ciap ma to samo :lol:
[quote name='zmierzchnica']Owczary jak zawsze nakręcone na piłkę :loveu: U mnie jak spadł śnieg to był koniec z piłkowaniem - do zabawki się przykleiło to białe klejące paskudztwo i piesek do pyszczka czegoś tak paskudnego nie weźmie, no bo jak! ;) Ale znowu wiosnę (wręcz lato) teraz mamy, więc pieski się przekonały do aportowania na nowo :evil_lol:

Ale nagadane tu, kurczę! :mad:[/QUOTE]

Akurat co był fotki robione, to Sonia miała kość w budzie, którą zostawiła z wielkim żalem. to też snuła się po kątach... dzisiaj było o wiele lepiej, ale już słońca nie było :shake:
Moim nie przeszkadza ani przyklejony śnieg, ani błoto. Za to jak wpadnie w kupę, lub nieopodal to jak kwiczę... Delikatne wąchanie, obejście zabawki, wydrapanie jej łapą na bezpieczny grunt i dopiero weźmie zabawkę i ją przyniesie :roflt::roflt: zapomniały gównojady, jak to było w szczenięctwie :diabloti: Ja jedynie sama odpuszczam aportowanie jak widzę w jakim stanie jest powierzchnia, bo to to moje nie myśli o przepisach bhp jak widzi piłeczkę.

U nas? a skądże :eviltong:


i na dobranoc napiszę, ze byłam z Gazikiem na patrolu nocnym po osiedlu. Każde drzewko musiał osikać, każde :mad: ale szybko sobie przypomniał, ze mimo iż jest tyle bodźców to się nie błaznuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Jutro będzie brudne futro!

Tyle mi sie tych owczarkowych galerii namnożyło (aż trzy :P :P :P ) że mi się wątki kićkają :P :D
Cieszcie sie, że wasze psiaki albo przynajmniej część z nich da sobie umyć podwozie.. u nas pies zaczyna lewitować i sufitem by wylewitował gdyby mógł :D[/QUOTE]

Jakby mi moja sucz lewitowała, bo chce ją umyć, to bym jej łańcuch na szyję założyła i przywiązała do budy :diabloti:
Mam o tyle dobrze, że moja sucz, nawet jak coś jej się nie podoba, to będzie stała ze spuszczony łbem, ale nawet nie drgnie :D

[quote name='zmierzchnica']Owczary jak zawsze nakręcone na piłkę :loveu: U mnie jak spadł śnieg to był koniec z piłkowaniem - do zabawki się przykleiło to białe klejące paskudztwo i piesek do pyszczka czegoś tak paskudnego nie weźmie, no bo jak! ;) Ale znowu wiosnę (wręcz lato) teraz mamy, więc pieski się przekonały do aportowania na nowo :evil_lol:
[/QUOTE]

Dla mojego owczara, to nie ważne czy piłka oblepiona śniegiem, błotem czy piachem :evil_lol: Ważne, że pańcia rzuca piłeczkę :loveu:

[quote name='kalyna']
za niecała godzinę będzie jutro :lol:
[/QUOTE]

Kobieto, w takich godzinach, to ja się obracam na drugi bok :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jakby mi moja sucz lewitowała, bo chce ją umyć, to bym jej łańcuch na szyję założyła i przywiązała do budy :diabloti:
Mam o tyle dobrze, że moja sucz, nawet jak coś jej się nie podoba, to będzie stała ze spuszczony łbem, ale nawet nie drgnie :D

Dla mojego owczara, to nie ważne czy piłka oblepiona śniegiem, błotem czy piachem :evil_lol: Ważne, że pańcia rzuca piłeczkę :loveu:

Kobieto, w takich godzinach, to ja się obracam na drugi bok :eviltong:[/QUOTE]
wyrodna Pańcia z Ciebie :eviltong:
ja sie obawiałam o Gandzika jak zareaguje przy czesaniu, bo nie zapoznałam go z zgrzebłem. I o jak to mu się spodobało... więc wszystko co w około niego się dzieje, jest suuuper, wariat:evil_lol:
nooo tak, bo to Łowczarek :lol:
ehh życie :eviltong:
[quote name='Baski_Kropka']Dex lewituje, i dopiero się uczy :P On robi głośny sprzeciw przeciwko krzywdzie która spotkała go pod prysznicem... bo przecież jaśnie panu pomoczyłam łapki :P
Gdzie fotki!? Już jest jutro?[/QUOTE]
łuuu moczenie jest straszne... łojesssso co się u nas działo jak łapy Gazulca do wody włożyłam :splat:
To u Magdy miały być... ja mam wolne od fotek na 2 miesiące :diabloti:
[quote name='magdabroy']Alinka, bierz Gandzie i na spacer :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250875-LESZNO-(woj-wielkopolskie)-chętni-)?p=21855093#post21855093[/URL][/QUOTE]

ooo dzięki za linka :loveu:
mogłabym Gazikowi zrobić fajny socjal, bo o zabawie z pieskami raczej nie ma mowy... Nie chcę, aby zdeptał Jamniczkę czy Pińczerka ;) Ciap jest masywny, więc jemu te wielkie i nieogarnięte łapy krzywdy nie zrobią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

z małymi pieskami Luna się raczej nie bawi,bo ona preferuje bardzo dziką zabawę:diabloti: Nasz kolega ,terier szorstkowłosy ,nie raz został przez nią niemal zgnieciony na placek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']wyrodna Pańcia z Ciebie :eviltong:

[B]ooo dzięki za linka :loveu: [/B]
mogłabym Gazikowi zrobić fajny socjal, bo o zabawie z pieskami raczej nie ma mowy... Nie chcę, aby zdeptał Jamniczkę czy Pińczerka ;) Ciap jest masywny, więc jemu te wielkie i nieogarnięte łapy krzywdy nie zrobią :evil_lol:[/QUOTE]

E tam, zaraz wyrodna :diabloti:

Czasem się do czegoś przydam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]łuuu moczenie jest straszne... łojesssso co się u nas działo jak łapy Gazulca do wody włożyłam [/COLOR]:splat:[COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]To u Magdy miały być... ja mam wolne od fotek na 2 miesiące [/COLOR]:diabloti:[/QUOTE]

OoOooo co to to nie! Fotki musisz jakieś popełnić... nie masz wyjścia... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']z małymi pieskami Luna się raczej nie bawi,bo ona preferuje bardzo dziką zabawę:diabloti: Nasz kolega ,terier szorstkowłosy ,nie raz został przez nią niemal zgnieciony na placek:evil_lol:[/QUOTE]
No dlatego boję się o mniejsze psy :evil_lol:
[quote name='magdabroy']E tam, zaraz wyrodna :diabloti:

Czasem się do czegoś przydam :evil_lol:[/QUOTE]
;)
hahahaha :diabloti:
[quote name='Baski_Kropka']OoOooo co to to nie! Fotki musisz jakieś popełnić... nie masz wyjścia... :mad:[/QUOTE]

o boże... znowu fotki, zamęczycie mnie :evil_lol:
ale to dopiero i tak po week, bo teraz dwa dni szkoły mam, i to ciężkie dwa dni :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Czyli dla relaksu po szkole, chwytasz aparat w dłoń i focisz :p[/QUOTE]

Taa w poniedziałek :loveu:
oby była tylko pogoda :lol:
jak wrócę jutro i w niedzielę to pewnie juz ciemno będzie, a sama siły mieć nie będę. Choć pocieszam się, bez spiny są drugie terminy :lol:


I na zakończenie tygodnia, nie mam fotek, ale mam filmik, który brał udział w konkursie :multi:
paczajcie i słuchajcie i podziwiajcie :evil_lol:

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=596714517074138[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...