Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='kalyna']jaka niewdzięczna! dodała zdjęcia, a te jak zwykle wybrzydza :mad:

iii obiecałam wstać dzisiaj o 5 rano.. obudziłam się o 5:30 i chciałam jeszcze chwilkę poleżeć i wstałam :mdleje: o 7:30 :cool3:[/QUOTE]

Ciesz się, że chcę coś oglądać :diabloti::eviltong:

No to wstałaś, skoro świt :evil_lol:

P.S.

[IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/czesc_16.jpg[/IMG]

Edited by magdabroy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ciesz się, że chcę coś oglądać :diabloti::eviltong:

No to wstałaś, skoro świt :evil_lol:

P.S.

[IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/czesc_16.jpg[/IMG][/QUOTE]

dzięki Ci o Pani :modla::modla:

Noo i cały dzień zła jestem... na szczęście nie ma dzisiaj upałów :evil_lol:

Jakie cudeńko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']wredna ja, mieszam Ci i zaś nie wiesz co kupić :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

gdybyś mi nie pokazała tej różowej flexi to już miałabym te czerwone julki i czerwoną smycz :obrazic:
A znowu chcę taki sam zestaw dla Gazika, tyle, że niebieski, więc ten też nie ma szelek i smyczy... wielkie dzięki :evil_lol::evil_lol:

Ale znowu to zakup na lata, więc ma mi się podobać :diabloti:

Edited by kalyna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']do usług:diabloti: napisz do ds albo do kudłatego zrobią Ci różowe pasówki, Gandzi kupisz julki i gitara :eviltong:[/QUOTE]
mają być równe :eviltong:
ale chyba Gazikowi te julki kupię... ale wtedy każdy jak od innej matki będzie wyglądać... :shake:
no właśnie muszę zrobić obeznanie... bo to minimum 3cm, jak nie 4 :hmmmm:
[quote name='Baski_Kropka']Jaki komplet jaki komplet :D Kup sobie taki jak myy na zamówienie :cool3:[/QUOTE]

dlatego czekam na fotki, żeby widzieć jak na Dexie leżą :lol:
podejrzewam, że tak to się skończy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Siemanko. :loveu: Te "nudne" fotki świetne! :) A jak zdrówko Ciapciaka? Ostatnio coś było nie tak chyba. I jak studia? [SIZE=1]Dawno mnie nie było na dogo, więc jak już pisałaś komuś o tym to wybacz, nadrabiam. :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dexowych szelki mają 3cm. A w DS możesz sobie zamówić szerokość 3cm, 4c, i chyba nawet 5cm mają :P[/QUOTE]
ooo :crazyeye:
no to teraz się pogrążyłam :shake:
Mamoooo ratunku :lol:
[quote name='phase']Siemanko. :loveu: Te "nudne" fotki świetne! :) A jak zdrówko Ciapciaka? Ostatnio coś było nie tak chyba. I jak studia? [SIZE=1]Dawno mnie nie było na dogo, więc jak już pisałaś komuś o tym to wybacz, nadrabiam. :oops:[/SIZE][/QUOTE]

Siemka ;)
e tam szału nie ma :lol:
Ciap wrócił do zdrowia, Owczary też. Oczywiście jak majówka się skończyła to problemy też :loveu:
A do przodu, zaczynają mi się zaliczenia i chęć do nauki spadła do zera...nic mi się nie chce, a już na pewno się uczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Fajne fotki z nudów ;).
U nas nudy na całego bo pogoda nie podoba się nikomu w domu.

Ja zaszalałam i kupiłam mlodemu juliusy fioletowe, założyłam dwa razy i stwierdziłam że na co mi te szelki :diabloti:[/QUOTE]
Ostatnio im prawie wszystko odpuściłam... i trzeba to naprawić, bo tak się nie da.
Ale jakoś ta pogoda im specjalnie nie przeszkadza, bo strasznie pajcują, więc już lepiej jak ja im daję coś do roboty.

wooow :crazyeye: masz fotę w nich? fioletowe :loveu: :loveu: ja już prawie wiem jakie ;)
[quote name='xxxkaluniaxxx']no przecie pisałam że ds ma taśme różową 4cm :eviltong: żeby było mało 2 odcienie chyba są :diabloti: znając życie jak napiszesz to Ci zrobią prawie takie same jak julkowe :cool3:[/QUOTE]

:crazyeye:
a nie pamiętałam, że mi pisałaś :shake:
uuuu poważnie? ahh no to wydaje mi się, że będę mieć szelki marzeń :loveu: ale zanim napisze do nich to podejrzewam, ze sporo czasu minie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
:crazyeye:
a nie pamiętałam, że mi pisałaś :shake:
uuuu poważnie? ahh no to wydaje mi się, że będę mieć szelki marzeń :loveu: ale zanim napisze do nich to podejrzewam, ze sporo czasu minie ;)[/QUOTE]

taa pisałam aż w archiwum sprawdziłam :evil_lol: pisałam o DS i kudłatym że mają 4cm różową taśmę :cool3: jak kupisz różowe pseudo pasowe julki to może ja też se sprawie i bd pikny komplecik z różową flexi :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]ooo [/COLOR]:crazyeye:
[COLOR=#000000]no to teraz się pogrążyłam [/COLOR]:shake:
[COLOR=#000000]Mamoooo ratunku [/COLOR]:lol:[/QUOTE]

Nie pogrążaj się. Na owczara 3 cm będzie idealnie. Ja z Julków zrezygnowałam, że względu na cieplejsze dni, po prostu te czaprakowate szele będę go podgrzewać i zamówiłam norwegi.
Zdjęcia dopiero po weekendzie będą :)
Ale i tak wiem że będzie wyglądał cudownie <3

A tam na DS możesz sobie zamówić totalnie dowolną wariacje masz mnóstwo kolorów taśm,a do tego są różne rodzaje, neopren siatka parciane no full wypas :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Nie pogrążaj się. Na owczara 3 cm będzie idealnie. Ja z Julków zrezygnowałam, że względu na cieplejsze dni, po prostu te czaprakowate szele będę go podgrzewać i zamówiłam norwegi.
[B]Zdjęcia dopiero po weekendzie będą[/B] :)
Ale i tak wiem że będzie wyglądał cudownie <3

A tam na DS możesz sobie zamówić totalnie dowolną wariacje masz mnóstwo kolorów taśm,a do tego są różne rodzaje, neopren siatka parciane no full wypas :D[/QUOTE]

Jakie po weekendzie :mad::mad:
Julki są brzydkie :eviltong:
Kalyna, bierz te norwegi od DS, bo od 3 lat gadasz i gadasz, a efektu brak :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']taa pisałam aż w archiwum sprawdziłam :evil_lol: pisałam o DS i kudłatym że mają 4cm różową taśmę :cool3: jak kupisz różowe pseudo pasowe julki to może ja też se sprawie i bd pikny komplecik z różową flexi :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
mo widzisz.. stara jestem i mam sklerozę :lol:
noo to mi się podoba.. gorzej jak nie będzie to tak wyglądać jakbym chciała :lol: ale będzie lans!
[quote name='Baski_Kropka']Nie pogrążaj się. Na owczara 3 cm będzie idealnie. Ja z Julków zrezygnowałam, że względu na cieplejsze dni, po prostu te czaprakowate szele będę go podgrzewać i zamówiłam norwegi.
Zdjęcia dopiero po weekendzie będą :)
Ale i tak wiem że będzie wyglądał cudownie <3

A tam na DS możesz sobie zamówić totalnie dowolną wariacje masz mnóstwo kolorów taśm,a do tego są różne rodzaje, neopren siatka parciane no full wypas :D[/QUOTE]
Mi chodziły po głowie pasowe, czyli bez tego siodełka. Więc psu nie będzie gorąco. Ja po prostu obczajam różne wersje, bo jak ja sobie coś ubzduram to będę do tego dążyć.
też wiem, ze będzie mu w nich dobrze, ale jestem ciekawa jak na modelu to będzie wyglądać ;)

noo tego się boję i pewnie kolejny rok będę się głowić nad wzorkami itp :evil_lol:
[quote name='magdabroy']Jakie po weekendzie :mad::mad:
Julki są brzydkie :eviltong:
Kalyna, bierz te norwegi od DS, bo od 3 lat gadasz i gadasz, a efektu brak :diabloti::eviltong:[/QUOTE]
oby w ogóle były!
No a mi się podobają :eviltong:
to już 3 lata? nieee, nie może być...
no bo ja co chwilę zmieniam wizję. Tu jest napisane tylko mały % z tego co ma ze mną za problemy Kalunia, aż jej współczuję :diabloti:
bo z jednej strony to wiem czego chcę, a z drugiej to ja nie jestem tego pewna. Co rusz, wpadnie mi nowy pomysł i go modyfikuję...ja zmienię decyzję jeszcze z 5 razy :eviltong: jakbym spełniała od razu każdy swój pomysł to nie miałabym gdzie tego wszystkiego kłaść, nie wspomnę o finansach :lol:
[quote name='Kaaasia']Zdjęć nie mam ale postaram się w weekend coś strzelić[/QUOTE]
Spoko ;) do week pewnie nie zamówię szelek, więc pełen luz i zero pośpiechu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
to już 3 lata? nieee, nie może być...
no bo ja co chwilę zmieniam wizję. Tu jest napisane tylko mały % z tego co ma ze mną za problemy Kalunia, aż jej współczuję :diabloti:
bo z jednej strony to wiem czego chcę, a z drugiej to ja nie jestem tego pewna. Co rusz, wpadnie mi nowy pomysł i go modyfikuję...ja zmienię decyzję jeszcze z 5 razy :eviltong: jakbym spełniała od razu każdy swój pomysł to nie miałabym gdzie tego wszystkiego kłaść, nie wspomnę o finansach :lol:
[/QUOTE]

A no 3 lata, bo tyle norwegi my mamy i już wtedy zaczęłaś o nich gadać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']jakie problemy :cool3: ale z tym procentem to prawda :evil_lol: twoje częste zmiany wizji mają swoje plusy przynajmniej wpadłam na pomysł skąd wytrzasnąć moje wymarzone moro za pare groszy :diabloti: razem na pewno coś wymyślimy :loveu:[/QUOTE]
:evil_lol:
nooo oczywiście, wątpiłaś w nas :cool3:
tej to ja potrzebuje różowe moro i będzie cud miód :diabloti:

weź się przeprowadź bliżej mnie, będzie taniej :evil_lol:
[quote name='magdabroy']A no 3 lata, bo tyle norwegi my mamy i już wtedy zaczęłaś o nich gadać :eviltong:[/QUOTE]

pssst wtedy pytałam z ciekawości, ale nie myślałam o nich :eviltong:
Jedynie Kalunia jest prawie na bieżąco :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']różowe moro to chyba na razie w sferze marzeń :evil_lol: ale jak znajde to dam znać :loveu:
przeprowadzić nie :cool3: ale jak zdam matmę i dostanę się na uniwerek to bd bliżej :diabloti:[/QUOTE]

wiem, wiem :evil_lol:
noo faktycznie, bliżej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...