Jump to content
Dogomania

Piggy od niedzieli we wspaniałym domu stałym!!! Dziękuję za pomoc :-)


karolina_g_k

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Equus']Asior w okolicach warszawki to ceny ogólnie są z kosmosu, za sterylkę królika zapłaciłam w zeszłym roku ponad 300, a kastracja szczura czy świnki morskiej to kwota rzędu 170zł :D
A kiedy mała będzie miec sterylkę?[/QUOTE]
jezusie maryjo :crazyeye: zdziercy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']jezusie maryjo :crazyeye: zdziercy!!![/QUOTE]
Masz rację Asior... sterylizacja królika kosztowała więcej niż suki a królika to nie każdy chce wziąć w swoje ręce, że o szczurze nie wspomnę... a poza wszystkim Warszawa się ceni... masakra :( A ile u Was kosztuje badanie moczu? ja dziś zapłaciłam 35zł i moim zdaniem to dużo!

Trzymam kciuki za Piggy! I czekam na info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Masz rację Asior... sterylizacja królika kosztowała więcej niż suki a królika to nie każdy chce wziąć w swoje ręce, że o szczurze nie wspomnę... a poza wszystkim Warszawa się ceni... masakra :( A ile u Was kosztuje badanie moczu? ja dziś zapłaciłam 35zł i moim zdaniem to dużo!

Trzymam kciuki za Piggy! I czekam na info.[/QUOTE]

U nas badanie moczu kosztuje 20 zł :)

Mam nadzieję, że będzie ok. Ja nigdy samego psa na zabieg nie zostawiałam, kastrację obu psów podglądałam, może dlatego się stresuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy udało się [B]Beam6[/B] dodzwonić drugi raz do kliniki i porozmawiać z panią chirurg. Piggy będzie na Tatarkiewicza do poniedziałku/wtorku. Mają mój nr w razie czego, więc skoro nie dzwonią, to mam nadzieję, że jest ok.
W każdym razie biochemia krwi jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...