Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebny DT(DS) dla Rudego- smutnego i przerażonego psa ze schroniska. Toruń!


katimal

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chłopak ma wspólną kwaterę z innym kolesiem w linii kojców kwarantanny .. dogadują się jakoś .. więc jest nadzieja, że jakoś przetrwa kryzys braku DT na chwilę obecną ..

trzeba mu jednak szukać innego miejsca pobytu, bo obecne nie jest dla niego żadnym paszportem do adopcji i lepszego życia ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co za szczęscie, że nie wydałyście biednego psiaka Bartoszowi! Ja go znam, to jest człowiek chory psychicznie, bezrobotny bankrut od którego uciekła żona. Porypany psychicznie, jego trzeba leczyc a nie psa u niego. Serio. Sprawa złamanej ręki oczywiscie ściema, łazi zdrowy z całą ręką!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Też uważam,że to szczęście,że pies tam nie trafił. Wyczułam tego gościa po jednej rozmowie telefonicznej.Tylko dziwne,że Justyna rozmawiała z nim prawie miesiąc i nic nie wykumała. Może nadają na tych samych falach?

Teraz przez niego pies stracił cenny czas i nie wiadomo co dalej. Dziś byłam w schronisku i dowiedziałam się,że mają być przyjęte psy z interwencji i w związku z tym Rudy powinien zniknąć jak najszybciej. Tylko gdzie???????

Dziewczyny proszę pomóżcie i podpowiedzcie coś,bo ja w tej chwili chyba już to sama ciągnę.Nie mam pomysłów co dalej!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaka jest Justyna, ale on jest naprawde chorym psychopatą. Pracowałem z nim w jednej firmie ( wyleciał stamtąd z hukiem- bo wszyscy mieli dość jego wariactw), firma zatrudnia 2 tys pracowników a wszyscy wiedzieli, że B. to psychol. Psa sobie ubzdurał, bo wymyślił sobie, że w ten sposob przypodoba sie Kamili ( młodsza od niego 17 lat laska, w której się nieszczęśliwie zakochał i ją nęka, klasyczny stalker). do roboty przychodził z pistoletem i w chwilach złości groził nam, że nas wszystkich pozabija!!! w swoim mieszkaniu nie płacił czynszu i prezesowi spółdzielni groził, że podpali jego biuro!!!! To niebezpieczny człowiek, powaga!

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy czas ograniczony?
Czy pies został przyjety tylko do jakiegoś czasu? Czy tez jest psem schroniskowym?
Co znaczy ,ze jest niewygodny dla schroniska?

Czytam wyżej ,że pies ma się dobrze,że zmienił się i nawet mieszka z innym psiakiem. Może warto by zrobić mu akcję ogłoszeniową- fajne zdjęcia ...znalezienie teraz dt to cud/do tego darmowegpo...a nie ma tu też żadnych deklaracji finansowych .
Czy odbiął się wizyta z trenerem z wesołej łapki?

Link to comment
Share on other sites

Jego czas jest ograniczony dlatego,że po jego przyjęciu do schroniska i uznaniu za psa agresywnego dostał tylko dwa tygodnie życia. Później miał być uśpiony.Obiecałyśmy z jedną z wolontariuszek Fundacji Kot,że postaramy się znaleźć mu dom. W tym czasie zgłosiły się dwie osoby zainteresowane adopcją psa, jednak jak się później okazało, obie niepoważne.I dlatego pies jeszcze żyje.

Nie oglądał go, żaden trener.

Link to comment
Share on other sites

740/09 to jej numer

chodzi o takie ogólne informacje... jak reaguje na ludzi, pieszczoty , zabiegi pielegnacyjne.. czy dogaduje sie z psami i jak reaguje na koty, czy jest zdrowa, po sterylizacji... i oczywiscie zdjęcia nowe..

Wiem, że to troche dużo..

Bardzo dziękuje za chęć pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...