Jump to content
Dogomania

Lana wolna ... już w swoim domku!


wykrywka

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]caromina [/B]normalnie Kocham Cię !!!! :loveu::loveu::loveu: Ona ciągnie na smyczy, więc hotelik u zaprzęgowców byłby super rozwiązaniem! :multi:Zbij ceny, a będziemy zbierać kasę! Każdy coś dołozy i się jakoś uzbiera! :eviltong::multi:O ogłoszeniach nic nie wiem. Na jakiś forum o huskych ją dali, a tak poza tym to CHYBA nie. Rozmawiałam z P. Anią od adopcji malamutów. Ma dać ją na stronkę Malamutów i założyć jej tam wątek. Do tego popyta o hotelik (powiedziałam, że nie toleruje innych psów i jest problem z kojcem, bo nienawidzi kojca!). Mam być z Panią w stałym kontakcie telefonicznym. Potrzebna jest osoba, która będzie na bierząco mówi co i jak z suczką (no i fotki niezbędne!:razz:) . Jadę w tym tygodniu albo w następnym do Tokaja, to zajrzę do Lany. Czy w Nowy Rok schronisko czynne, albo w dniu sylwestra (31.12 i 1.01) ? Bym w któryś z tych dni podjechała z aparatem oczywiście :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, co to za domek? Mogę prosić o jakiś kontakt mailowy? Ja bądź schronisko. Czy ta osoba jest zainteresowana, skąd jest?
Po drugie, Lana czuje się świetnie po zabiegu, dzisiaj była na długim spacerze i. Ciągnęła do połowy wolontariuszkę, następnie szła za nią dalszą trasę jakby się jej bała... Potem nagle nawiązała kontakt wzrokowy ;) A przy powrocie znowu ciągnęła. Dziwne, nie uważacie?
Po trzecie Lana już została przesłana do Adopcji Malamutów, do Pauliny i do huskowej fundacji do Marty.
Po czwarte Lana nie tylko nie chce wejść do klatki. I tu jest problem. Teraz jest w budynku w szpitaliku i tam też nie chce wejść. Dzisiaj ją tam wciągałam... ;/ Myślę, że Lana może mieć też duży problem z wchodzeniem do domku...
Potrzebuje [B]BARDZO[/B] odpowiedniego właściciela, znającego się na husky.
Acha i co do hoteliku, to nie wiem czy to taki genialny pomysł. Nie żebym była przeciw, bo to super, ALE dla Lany może to być kolejne zamieszanie, znowu będzie u obcych, tu nas zna, no i dwa - kasa. Za co ją tam utrzymamy?
Nie lepiej poszukać jej domku, chociażby tymczasowego, tam się bardziej "swoja" poczuje...
Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Domik [/B]a tam nie wiem, czy oni chcą jej do hoteliku, czy do DS .. wiem jedno. Jeżeli sunia tak wariuje za kratkami, to myślisz, że ktoś się nią zainteresuje? Przecież nikt nie chce "rozbrykanego, niekontrolującego się psa". Ja wiem, że ona potrzebuje socjalizacji, troski, ciepła. Nawet nie wiadomo jaki człowiek ze schroniska nie jest w stanie poswięcić takiemu psu tyle uwagi, ile potrzebuje. Przecież szukanie domu (wiadomo) może trwać, a ona za kratami dobrze się czuć nie będzie. To u psa nie jest normalne, żeby próbwał się przedostać przez górę kojca, obgryzał drewno i próbował wyjść zza krat za wszelka cenę? Przecież hotelik, pobyt w schronie.. jaka różnica? Może taka, że w hoteliku może mieć socjalizację, człowieka, który będzie jej pilnował, a w schronisku oprócz Lany jest jeszcze ok. 200 innych zwierzaków, które tez potrzebują uwagi... [B]TAKIE JEST MOJE ZDANIE.[/B]

Link to comment
Share on other sites

OK. "Zaklepana". Czyli, że niby my mamy ją zaklepać? Przecież nikt ze schroniska nawet z nimi nie rozmawiał na temat Lany.
Faith, hotelik to kasa, a jest dużo więcej psów potrzebujących takiego miejsca niż ona.
Jeszcze raz ładnie proszę o kontakt z kimś kto mi powie coś o tej osobie chcącej Lane lu po prostu z tą osobą.

Link to comment
Share on other sites

To że została, to nie oznacza, że ma domek ;) Nie, Lana potrzebuje domku najszybciej ze wszystkich husky, potem jest Bella z depresją, potem już jak leci :) A macie więcej domków? :D
Caromina, podałabyś mi nr do siebie na pw, bo szefowa schroniska chciałaby pogadać na temat Lany i jej nowego domku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...