Jump to content
Dogomania

Mix amstaffa karmiony chlebem z woda.MA DOM


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bebcik']moze jeszcze raz poszukaj pomocy na bullowate do adopcji? Tam sa osoby z sercem do Astów wiec moze jakies deklaracje sie znajdą... jejku, jak mi szkoda tago psiaka :([/QUOTE]



bardzo boli mnie fakt że Andrzejek nawet na niefundacyjne sie nie załapał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']Witaj Andrzejku, ja się powoli próbuję wyczołgać z finansowego bagna.. Daję 50złstałej deklaracji.[/QUOTE]
już światełko coraz jaśniejsze
[quote name='lika1771']I Alus ma chyba racje,mimo wszystko ze tak preznie działaja to tym razem zero zainteresowania.............[/QUOTE]

nie chcę komentować:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Aluś a ty dalej swoje:lol:[/QUOTE]

bo ja taka zołza niesprawiedliwa jestem :) .... ...nikt jakoś nie zaproponował że go na jakąś stronkę wrzuci , przecież to nic nie kosztuje
chciałabym pomoc ale na dzis nie mogę ....:(

Link to comment
Share on other sites

Lika o Andrzejku myślałam przez ostatnie tygodnie, internet mam ponownie od 3 dni i nawet nie zaglądam na nowe wątki, bo nie jestem w stanie pomóc. Ale jemu nie potrafię odmówić.. Moja deklaracja jest ważna od 1 kwietnia, wcześniej nie mam z czego wpłacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']Lika o Andrzejku myślałam przez ostatnie tygodnie, internet mam ponownie od 3 dni i nawet nie zaglądam na nowe wątki, bo nie jestem w stanie pomóc. Ale jemu nie potrafię odmówić.. Moja deklaracja jest ważna od 1 kwietnia, wcześniej nie mam z czego wpłacić.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziekuje jestes kochana.Cioteczko narazie zbieramy,bo nie wiadomo kiedy bedzie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']a może juz zacząć zbierac kasę to byłyby pieniądze na ewentualne wydatki typu szczepienia, kastracja itd[/QUOTE]

Becik kochanie to jeszcze moze troche potrwac,bo nie wiem jak dłuda jest kolejka?Doładuje konto i porozmawiam jak to wyglada i wtedy zobaczymy..........

Link to comment
Share on other sites

Ja będę swoje zadeklarowane 50zł odkładała od kwietnia, czyli w maju Andrzejek będzie miał już 100zł ode mnie nawet jeśli do tego czasu nie uda się go zabrać do hoteliku..

A tak trochę off topic - macie jakieś doświadczenia z dr'em Pikielem ([url]http://www.pikiel.info/)?[/url] Czy jest dobrym okulistą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']czyżby za mało rasowy dla fundacji ast i nie można go wstawić do poza fundacyjnych ?? pytałaś może ??
[URL]http://www.fundacja-ast.pl/pl/adopcje/psy-poza-fundacyjne[/URL]
nada lgo tam nie ma :([/QUOTE]


Alicja...akurat nie jesteś w tym momencie sprawiedliwa:shake: Doddy trzeba gnębić i jej przypominać...ma pod opieką psów od cholery - musi im zapewnić to i owo...a przede wszystkim musi biegać za sponsorami, bo sami nie walą drzwiami i oknami...a żeby pomagac psom, to trzeba mieć na to pieniądze...

nie wiem, co sie z niektórymi z was stało:shake::shake::shake:...kiedyś wszyscy byliśmy od tego, by pomóc...teraz jak ktoś odmówi, to zostaje prawie zrównany z ziemią...ech

czasami mam dość dogo...jeśli myslicie, ze to wszystko to takie pierdnięcie to załóżcie fundacje/organizacje/stowarzyszenie ...wtedy się przekonacie jakie to wszystko proste....siedzę teraz w schronie i naprawdę mam dość wszystkich ludzi - wszyscy dzwonia tylko z żądaniami i pretensjami, ze tego zabralismy, a tego nie, temu mamy pomóc, bo od tego jesteśmy...że mamy zrobić to czy tamto, bo przecież to nasz zakichany obowiązek jako schroniska i organizacji, która podjęła się opieki nad psami


Danusiu, Lika - jeśli będzie miejsce u Mariamc, dajcie mi znać na pw;) - jeśli będę w stanie to pomogę finansowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Alicja...akurat nie jesteś w tym momencie sprawiedliwa:shake: Doddy trzeba gnębić i jej przypominać...ma pod opieką psów od cholery - musi im zapewnić to i owo...a przede wszystkim musi biegać za sponsorami, bo sami nie walą drzwiami i oknami...a żeby pomagac psom, to trzeba mieć na to pieniądze...

nie wiem, co sie z niektórymi z was stało:shake::shake::shake:...kiedyś wszyscy byliśmy od tego, by pomóc...teraz jak ktoś odmówi, to zostaje prawie zrównany z ziemią...ech

czasami mam dość dogo...jeśli myslicie, ze to wszystko to takie pierdnięcie to załóżcie fundacje/organizacje/stowarzyszenie ...wtedy się przekonacie jakie to wszystko proste....siedzę teraz w schronie i naprawdę mam dość wszystkich ludzi - wszyscy dzwonia tylko z żądaniami i pretensjami, ze tego zabralismy, a tego nie, temu mamy pomóc, bo od tego jesteśmy...że mamy zrobić to czy tamto, bo przecież to nasz zakichany obowiązek jako schroniska i organizacji, która podjęła się opieki nad psami


Danusiu, Lika - jeśli będzie miejsce u Mariamc, dajcie mi znać na pw;) - jeśli będę w stanie to pomogę finansowo[/QUOTE]

Andziu ...nie , nie jestem niesprawiedliwa ...bo wg tego dziewczyny nie raz w tej sprawie monitowały :(.Zresztą poczytaj .Ja wiem , ze doddy zaganiana na maxa ,że pomaga na miare fundacyjnych możliwości ...ale czy wstawić na stronkę na te niefundacyjne to tak wiele ? Przecież nie pisałam , zemają wołać o pieczę fundacji nad nim ,nawet mi to przez myśl nie przeszło , bo fundacyjnych i tak jest jak przysłowiowych ,,mrówków,,. Więc nie oceniaj mnie w ten sposób proszę ,bo nie masz racji , nie wołam ,nie żądam .Zresztą zauważyłam ,ze jakoś razi moja osoba coś ostatnio ....
Podpowiedziałam dziewczynom aby dały znać doddy , jeden kontakt nic nie dał , podpowiedziałam po raz drugi .Mało kto tutaj wchodził , mało kto interesował się Andrzejkiem ...ale tak myślę, ze znalazł się ten mój wpis i pewnie sie ludzie zbiegną ...pw , jest niezawodne
A tak na marginesie ....Z rozmów z osobami które interesują sie ttb ludzie szukają na stronce fundacji . Dla Andrzejka każde miejsce gdzie może sie pokazać jest kolejną szansą .


Tak więc przepraszam , ze śmiałam cokolwiek podpowiedzieć by pomóc , niestety moje finanse są ograniczone i pomagam tak jak potrafię .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kolejne 50zł deklaracji będzie pochodziło od Gosi - wspólny przelew opiewający na 100złbędę robiła ja.

Jeśli już uzbiera się odpowiednia kwota deklaracji to kiedy Andrzejek mógłby się wprowadzić? Bo rozumiem, że w tej chwili nie ma wolnych miejsc i czekamy, aż coś się zwolni?

Link to comment
Share on other sites

obiecałam sobie, że jak Inka pojedzie do domu dam sobie spokój z dogo ...

ale chyba to nie tak prędko jak mi się wydawało
... postaram się jakoś pomóc
deklaracji stałej złożyć nie mogę

postaram się w przyszłym tygodniu choć ze dwie dyszki podrzucić
może coś koło 10 znowu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']..

nie wiem, co sie z niektórymi z was stało:shake::shake::shake:...kiedyś wszyscy byliśmy od tego, by pomóc...teraz jak ktoś odmówi, to zostaje prawie zrównany z ziemią...ech

[/QUOTE]
Andzia to do mnie?Jestem tu krótko ale przekonałam się jak traktuje się daroczyńców tych dużych a jak tych maciupkich.Andzrzejek prosi o pomoc już bardzo długo ale jakoś nikogo nie obchodził jego los.Dla mnie każda bida warta jest tego by się nad nim pochylić nieraz trzeba tak niewiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']Dziewczyny kolejne 50zł deklaracji będzie pochodziło od Gosi - wspólny przelew opiewający na 100złbędę robiła ja.

Jeśli już uzbiera się odpowiednia kwota deklaracji to kiedy Andrzejek mógłby się wprowadzić? Bo rozumiem, że w tej chwili nie ma wolnych miejsc i czekamy, aż coś się zwolni?[/QUOTE]

Dziekuje bardzo jestem taka szczesliwa taka kwota.Wszpasia brak słow poprostu jeszcze raz dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...