Jump to content
Dogomania

Mix amstaffa karmiony chlebem z woda.MA DOM


lika1771

Recommended Posts

Pies nazywa sie Andrzej,ma około trzech lat mieszka na wsi w kojcu dostaje jesc raz na dwa dni albo i rzadziej karma najgorszej jakosci,albo chleb z woda.Przez poł roku był trzymany w oborze z małym okienkiem nie wypuszczany, bo zagryzał kury,a czasami dlatego ze nikt o nim nie pamietał.
Gdy Go zobaczyłam trzas sie jak galareta,chudy,wystraszony czasem od swojego pana dostał kopa,bo nie szczeka
nie był groznym amstafem,tylko psiaczkiem potrzebujacym bliskosci człowieka.
Bardzo prosze o pomoc dla tego kochanego psiaczka,poswieciłam mu troche czasu nakarmiłam byłam na spacerku,Andrzej jest kochanym psiaczkiem,wystraszonym bojacym sie g[SIZE="4"]W[/SIZE]wałtownych ruchow i podniesionego głosu.
Ale wystarczy poswiecic Mu tylko chwilke,a nie opuszcza Cie na krok za kazde miłe słowo,głaski patrzy na Ciebie jak na Boga.
Zostawiałam Go ze łzami w oczach i powiedziałam ze wroce i poszukam mu domku,e jest takie miejsce ze ludzie nie sa obojetni na krzywde i pomoga.
Prosze,błagam pomozcie, bo Mu obiecałam.............
Przesladuje mnie Jego widok jak odchodze siedział i patrzył i te oczy....................

[SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Tekst do ogołoszen[/COLOR][/SIZE]

[SIZE="4"][/SIZE]

Andrzej to około 3letni samiec w typie amstaffa. Czy to możliwe aby tak młody, piękny pies nie miał szans na normalne życie?
Otóż jak widać wszystko jest możliwPsiak mieszka na wsi gdzie trzymany jest w kojcu.
Karmiony jest o ile w ogóle raz na 2 dni, a na jego pokarm składa się najtańsza karma lub chleb z wodą…
Pół roku swojego życia spędził w oborze z małym okienkiem, trafił tam gdyż zagryzł kurę później z czasem był tam tylko dlatego, że po prostu nikt o nim nie pamiętał[COLOR="#ff0000"]Po[/COLOR]
Obecnym „właścicielom” nie pasuje fakt, że Andrzej to pies, który potrzebuje kontaktu
i czułości ze strony człowieka, a nie szczekająca „maszyna” do odstraszania.
Zdarza się, że z tego powodu zostaje uderzony.
Jest on na początku nieufny do nowych osób, boi się podniesionego głosu i kuli na widok uniesionej ręki, jednak gdy przekona się że nic mu nie grozi powoli podchodzi i czaruje swymi psimi oczętami.
Kiedy poświęci się mu trochę czasu będzie niesamowitym przyjacielem, który nie odstąpi nas na krok, a okazaną miłość odda ze zdwojoną siłą.

Nie pozwólmy aby tak wspaniały pies musiał spędzić swoje życie w wiejskim kojcu gdzie nikt go nie docenia!!![I][COLOR="#00ffff"][I][U][B][SIZE="4"][/SIZE][/B][/U][/I][/COLOR][/[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/161/andrzej3c.jpg[/IMG][/QUOTE]

[SIZE="4"]W drugim poscie sa deklaracje[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]Pomimo wielu ogłoszen,Andrzej dalej siedzi w tym piekle.Jedynym wyjsciem dla psiaka bedzie hotel.
Mamy zarezerwowane miejsce u MARIAMC koszt 200zł
[COLOR="#4169e1"]STAN KONTA NA DZIEN DZISIEJSZY WYNOSI :[B]320zł[/B]

Mamy pierwsza deklaracje:

Danka 1234-10zł
Becik-10zł
Otita-10zł
Wszpasia-50zł
Gosia-50zł
Roland_De-70zł
__________________
200zł mamy komplet:multi:z[/COLOR]



Jednorazowe:
Swiat-50zł
Baster i Lusi-50zł
Otita-20zł
Gryf80-40zł
Fioneczka-25zł
WPŁACONE
______________________
WYDATKI:
Transport-100zł--[COLOR="#ff0000"]zapłacone[/COLOR]
Hotelik-200zł -[COLOR="#800080"]zapłacone za miesiac kwiecien[/COLOR]
Szczepienie,odrobaczenie,kastracja.
_______________________________
NA KONTO WPŁYNEŁY MIESIAC MARZEC:
Swiat-50zł
Baster i Lusi-50zł
Z bazarku Inki-45zł
Becik-20zł(kwiecien,maj)
Danka1234-20zł(kwiecien,maj)
Otita-30zł,10 zł kwiecien
Wszpasia-50złkwiecien,50zł-maj
Gosia-50złkwiecien,50zł-maj
Gryf80-40zł
Roland_DE-70zł kwiecien, 70zł maj
_________________________

_________________________

Link to comment
Share on other sites

czy on nadal jest w miejscu, w którym był? może na razie lepsze b y było schronisko...

poprawiam te linki na zdjęcia, lepiej się patrzy jak się od razu wyświetlają
[INDENT] [URL="http://images46.fotosik.pl/466/02d248d4bb62b860gen.jpg"][IMG]http://images46.fotosik.pl/466/02d248d4bb62b860gen.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://images39.fotosik.pl/481/6196780f3392c7e0gen.jpg"][IMG]http://images39.fotosik.pl/481/6196780f3392c7e0gen.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://images41.fotosik.pl/480/8fd09446f25e9de5gen.jpg"][IMG]http://images41.fotosik.pl/480/8fd09446f25e9de5gen.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Tez o tym myslałam,ale On w schronisku zginie wszystkiego sie boi,dopiero jak do niego mowisz łagodnie i głaszczesz to przestaje sie telepac.Byłam u niego dwa dni z rzedu i jak szłam drugi raz to juz z daleka mnie poznał i leciutko machał ogonkiem.Jakby nie wierzył ze do niego ide.Jest mi strasznie czuje sie taka bezradna:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']czy własciele go oddadza jesli sie znajdzie dla niego dom?mozna go jawnie ogłaszać?
na jakiej wsi on pzrebywa, blisko Słupska?[/QUOTE]

Jezeli bym miała dom dla niego juz dzisiaj mogłabym Go wziasc nie robia problemu,dla nich pies ktory nie szczeka jest im nie potrzebny.Psiak znajduje sie 30km od Słupska.Tylko on potrzebuje wyrozumiałego domu,bo nie mozna sie od niego odczepic tak potrzebuje człowieka cały czas był przymnie nie odstepował mnie

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje zblizaja sie ostre mrozy, a on tam taki biedny zasypany i głodny:-( prosiłam zeby chociaz karme rozmoczyli z goraca kostka rosołowa popatrzyli jak na wariata:shake:Zostawiłam mu kurczaka,karme i puszke wiecej nie miałam i nie miałam jak jechac,bo zasypało drogi,ale na ile to Mu starczy:-(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ANDRZEJ – pies bez przyszłości??? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Andrzej[/B] to około 3letni samiec w typie amstaffa. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy to możliwe aby tak młody, piękny pies nie miał szans na normalne życie?![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Otóż jak widać wszystko jest możliwe. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Psiak mieszka na wsi gdzie trzymany jest w kojcu. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Karmiony jest o ile w ogóle raz na 2 dni, a na jego pokarm składa się najtańsza karma lub chleb z wodą… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pół roku swojego życia spędził w oborze z małym okienkiem, trafił tam gdyż zagryzł kurę później z czasem był tam tylko dlatego, że po prostu nikt o nim nie pamiętał.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Obecnym „właścicielom” nie pasuje fakt, że Andrzej to pies, który potrzebuje kontaktu
i czułości ze strony człowieka, a nie szczekająca „maszyna” do odstraszania. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdarza się, że z tego powodu zostaje uderzony. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest on na początku nieufny do nowych osób, boi się podniesionego głosu i kuli na widok uniesionej ręki, jednak gdy przekona się że nic mu nie grozi powoli podchodzi i czaruje swymi psimi oczętami. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kiedy poświęci się mu trochę czasu będzie niesamowitym przyjacielem, który nie odstąpi nas na krok, a okazaną miłość odda ze zdwojoną siłą.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie pozwólmy aby tak wspaniały pies musiał spędzić swoje życie w wiejskim kojcu gdzie nikt go nie docenia!!![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Super bardzo dobrze jeszcze raz dziekuje bardzo[/QUOTE]

Nie ma za co dziękować, ciesze się ze mogłam pomoc.
Szkoda ze nie ma lepszych zdjęc psiaka,,
No dobrze by było przed stałą adopcją miec go na dt, wtedy wybadałoby sie jego zachowania itd. Tak to cięzko nawet z dostępem do niego..

Aha i lika1771 może przeklej ten tekst do pierwszego tekstu łatwiej go bedzie kopiowac do ogłoszen jak cos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Jak tak można? :(
Dobrze chociaż, że facet nie będzie robił problemów i psa odda, ale marnie widzę szanse na szybkie znalezienie nowego domu.
Czy jest możliwość sprawdzenia, jak reaguje na koty? F.Ast szuka psa, który mógłby trafić do DT z kotem.[/QUOTE]

Nie mam mozliwosci sprawdzenia, a szkoda:-( Ja tam czesto nie jezdze nie mam prawka a po drugie moj zwierzyniec,małe dziecko i maz zagranica.Nie wiem kiedy tam pojde,moze raz mi sie uda poprosic kogos zeby mnie zawiozł.Boze najbardziej mnie przerazaja te temperatury
To nie facet kobieta syn zagranica i wcale biedni nie sa,ale Ona mowiła ze całe zycie tak psy karmi.
Saiad opowiadał ze mieli takiego duzego psiaczka,ktory im sie zerwał z łancucha poszedł na panienki i dostał w łeb.Zaczał strasznie chudnac to zawołali faceta ktory za bełta załatwił problem:angryy::angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']PROSZĘ WYŚLIJ TEKST ,FOTKI NA TEN PROFIL I KONTAKT I NAPISZ,ŻE TO ODEMNIE.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-20.12/page9[/url][/QUOTE]

Bardzo Ci dziekuje napisze zeby konto wysłała do Ciebie dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...