Jump to content
Dogomania

Mix amstaffa karmiony chlebem z woda.MA DOM


lika1771

Recommended Posts

[quote name='lika1771']Napisałam do Doddy,ale mi nie odpisała.Cioteczki rozsyłamy watek i zbieramy na hotelik.[/QUOTE]
napisałam pw do P.Danusiu czy można liczyć na ustawienie się w kolejce po miejsce ,czy jest jakaś szansa na nie.Nie mam jeszcze odpowiedzi.
[quote name='Alicja']podnoszę


widocznie za mało asta w aście jest i nawet na niefundacyjne go nie chcą dać[/QUOTE]

Aluś z tego co widać niektórzy pomagają wybiórczo.Przykre to ale prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']napisałam pw do P.Danusiu czy można liczyć na ustawienie się w kolejce po miejsce ,czy jest jakaś szansa na nie.Nie mam jeszcze odpowiedzi.


Aluś z tego co widać niektórzy pomagają wybiórczo.Przykre to ale prawdziwe.[/QUOTE]

Grażynko , ja już to dawno zauważyłam ... smutne

Link to comment
Share on other sites

Ciotki,
założylam Andrzejkowi wątek na forum.amstaffy.net, i poprosiłam choćby o rady co robić...może się ktoś zlituje i coś doradzi...

[URL]http://www.forum.amstaffy.net/showthread.php?t=1702[/URL]
Zrobiłam mu też ogłoszenie na portalu Trójmiasto, bo nie wiem czy miał, a tam bywa duży odzew
[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/krzywdzony-lagodny-amstaf-bardzo-pilnie-szuka-domu-ogl3566986.html[/URL]

Psina ma też u mnie ciągle wyróżnioną Alegratkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='otita']Bardzo się cieszę, że dla Andrzejka jakieś światło w tunelu się pojawiło! U mnie też krucho z pieniędzmi, więc na razie mogę zadeklarować 10 zł. Mam nadzieję, że uda mi się podwyższyć deklarację! :lol:[/QUOTE]

Otita dziekuje bardzo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...