Jump to content
Dogomania

Mix amstaffa karmiony chlebem z woda.MA DOM


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaproponowałam Andrzeja na tym wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198262-FUNDACJA-AST-przygarnie-amstaffk%C4%99-%C5%82agodn%C4%85-do-ludzi-i-ps%C3%B3w-do-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/198262-FUNDACJA-AST-przygarnie-amstaffk%C4%99-%C5%82agodn%C4%85-do-ludzi-i-ps%C3%B3w-do-DT[/URL]. Może będzie im pasował. Najpierw szukali dziewczynki a teraz łagodnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Doddy napisała:
"Dzisiaj w dzień jedziemy do schroniska na Śląsk, gdzie ostatnio odeszły 4 amstaffy, a 5 ma już na sobie wyrok. Będziemy robić wszystko aby zabrać stamtąd resztę psiaków (jest obecnie 5 astów), więc jak się uda i którykolwiek pies dogada się z sunią to zabierzemy w pierwszej kolejności do DT. Jutro pewnie będziemy coś wstępnie wiedzieć."
Cóż! Oby im się udało!

A Andrzejek dalej czeka!

Link to comment
Share on other sites

Lika Isia miała mnóóóóstwo ogłoszeń w internecie, i w jej przypadku to nic nie dało, znalazła dom z darmowego ogłoszenia w gazecie wyborczej. Zadzwoń tutaj: Telefon: 58 321 91 11.
Nadaje się je w redakcji a nie w dziale ogłoszeń, to taka notka 3 zdaniowa, bez zdjęcia ale za darmo. Ułóż sobie chwytliwy króciutki tekst i zadzwoń tam. Mam nadzieję, że Andrzejkowi przyniesie szczęście.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki hopaniem wątku Andrzejek domu nie znajdzie.Jeśli mogę coś doradzić musicie wziąść sprawę w swoje ręce.Mnie zależało na jednym psiaku któremu nikt nie chciał pomóc żadna fundacja choć prosiłam.Prosiłam o deklaracje i przy pomocy innych wyciągnęliśmy psiaka .Teraz jest w hotelu w Bogatyni i o adopcję trudno .trzeba psiaka ogłaszać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']cioteczki hopaniem wątku Andrzejek domu nie znajdzie.Jeśli mogę coś doradzić musicie wziąść sprawę w swoje ręce.Mnie zależało na jednym psiaku któremu nikt nie chciał pomóc żadna fundacja choć prosiłam.Prosiłam o deklaracje i przy pomocy innych wyciągnęliśmy psiaka .Teraz jest w hotelu w Bogatyni i o adopcję trudno .trzeba psiaka ogłaszać .[/QUOTE]

Robimy co mozemy ogłaszamy, jest na wszystkich watkach bulowatych jezeli jest jakies ogłoszenia dajemy psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']Lika Isia miała mnóóóóstwo ogłoszeń w internecie, i w jej przypadku to nic nie dało, znalazła dom z darmowego ogłoszenia w gazecie wyborczej. Zadzwoń tutaj: Telefon: 58 321 91 11.
Nadaje się je w redakcji a nie w dziale ogłoszeń, to taka notka 3 zdaniowa, bez zdjęcia ale za darmo. Ułóż sobie chwytliwy króciutki tekst i zadzwoń tam. Mam nadzieję, że Andrzejkowi przyniesie szczęście.[/QUOTE]
Dziekuje zadzwonie jak doładuje konto,bo jestem na minusie.Zadzwonic i powiedziec ze chce ogłosic psa i podac tekst?
Cioteczki pomozcie z tekstem co najbardziej chwyci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...