Jump to content
Dogomania

Amstafo -prosiaczek - po raz 2 w schronie :( - zbieramy na Dt u Furciaczkowej


vena&vivi

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przestrzegam przed panią z Chorzowa która podaje, że pracuje (lub pracowała) w Zoo. Mieli już kiedyś amstafowatego psa i niestety zaginął... Nie pamiętam ale chyba właśnie miała na imię Beata,dwójka dzieci. Państwo robili dobre i odpowiedzialne wrażenie, niestety tylko robili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Izuniu to ta sama:)[/QUOTE]

O matko :angryy: zero odpowiedzialności,kompletna ignorancja rad. Brutus trafił do nich z Warszawy. Na początku było super, opisy kontakt przez GG, NK a potem zostałam usunięta, bo za dużo pytań zadawałam. Dziewczyna, która przygarnęła biedaka wcześniej z ulicy i przywiozła tu Brutusa, a u której był na tymczasie, postraszyła w końcu policją i prawnikami i się okazało że UCIEKŁ :-( ale co się naprawdę stało nie wiemy.
Do dziś z Martą nie możemy sobie wybaczyć ani też zrozumieć... Pies niestety się nie znalazł :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']doszły nowe wpłaty - zrobie aktualizacje w domu :)[/QUOTE]

moze ode mnie, w tytule napisalam ze na prosiaczka bo nie wiem w koncu jakie ma imie:evil_lol: i nie pamietam ile przelalam a ile obiecalam wiec jak cos to krzycz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam :P i z pewnych odwiedzin z Prosiaczkiem wróciłam :)Ale na tymczas - wkońcy jeden pokój mam wolny, wmawiam sobie, że Fur teraz ma więcej czasu, haha zganiam na nią.powiem tylko tyle - domek szybko potrzebny bo cięzko bedzie oddać. To jest idealny pies domowy - genialny. Przed podaniem miski jest siad, kładziemy i wtedy może podejść i o dziwo on tak robi.Piłkę uwielbia, za nia wsio zrobi i tak pod koniec wczorajszego spaceru już przynosił pod nogi, na zostaw wypluwa, siad i ja rzucam - aaaaaa kocham go :PDo suczek jest genialny, wczoraj koło jedej przeszedł nie zwracając uwagi, druga podbiegła to sie powąchały i poszły :)Z deklaracji będę sie w karme i piłki zaopatrywać :Pchita z twojej wpłaty zaszczepie chłopaka na wirusówki bo nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...