Jump to content
Dogomania

Jarosław 5-6.03.2011


Foxowa

Recommended Posts

[quote name='agnethka']tydzień później to ja modle się o krycie :D
nie mam z czym jeździć jeszcze za granice ;) moje małe w kwietniu zaczynają kl.młodzieży - wtedy moooooże ;)
a tak poważnie to kusi mnie Jarosław, bo jakby Elka nie dostała jeszcze cieczki to bym spróbowała może zawalczyć o CWC - tylko tu zależy która pani dostanie terriery typu bull ;)[/QUOTE]
aaa, jak sexy, to inna sprawa :)
nikt nie jedzie na niedzielę z naszego zatyla????? Byłaś w związku? Może ktoś będzie jechał. Wczoraj na Stefczyka pół przychodni wybierało się do Rzeszowa - a ja oczywiście nie jadę bo nie miałam z kim.... buuuuu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']aaa, jak sexy, to inna sprawa :)
nikt nie jedzie na niedzielę z naszego zatyla????? Byłaś w związku? Może ktoś będzie jechał. Wczoraj na Stefczyka pół przychodni wybierało się do Rzeszowa - a ja oczywiście nie jadę bo nie miałam z kim.... buuuuu[/QUOTE]

do związku mam za daleko :D ja tam bywam jak muszę, zapewne jakbym mieszkała bliżej to bywałabym częściej ;)
ja do Rzeszowa też nie jadę - czego strasznie żałuję, transport nawet bym miała z Lublina ;P bo dostałam taką ofertę (za późno) ;)
dlatego pomyślałam, że może z domu się wyrwać chociaż na Jarosław ze szczeniakiem ostatecznie... nic nie zgłaszałam, więc nie ryzykuję w tej chwili że cokolwiek stracę jeśli nie pojadę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka'][I][B]Grupa III Magdalena Świętoń
Grupa III Elżbieta Chwalibóg

[/B]zna ktoś podział na rasy??


[/I][/QUOTE]

już znalazłam...p.Chwalibóg ma bullki, więc pewnie i staffiki, bo p.Świętoń ma yorki - więc można sobie "podejrzewać", że jest to całkiem prawdopodobne hmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']jak wrócę to obiecuję Ci opowiedzieć ile było :)
ps na Lublin teraz będę też szukać transportu[/QUOTE]

ha ha ha.. wiesz sama wolałabym sprawdzić :D ile tych zgłoszeń tak naprawdę ;)
noo...Lublin zastanawiam się co zgłosić, mam miesiąc na myślenie mniej więcej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']to tak jak ja, tyle, że nie mam aż tak dużego wyboru ;)
Tylko jeszzce mam jeden problem - jak ja dojadę do Lublina???? bo już dalej na Jarosław to busem z Krzysiem (tydzień później do Mołdawii sie wybieramy)[/QUOTE]

wiesz.. jak coś to ja Ci opowiem, ile psów było zgłoszonych :D
ba! będę nawet tak dobra i podam Ci stawkę labków :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']eee... 200 psów? ciężko w to uwierzyć ;)[/QUOTE]

Nic w tym dziwnego skoro IX grupę sędziuje ta sama sędzina co rok temu! I nie pomoże przedłużanie zgłoszenia. Za 10 dni wystawa a zgłoszenia do jutra :) kupa śmiechu:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Nic w tym dziwnego skoro IX grupę sędziuje ta sama sędzina co rok temu! I nie pomoże przedłużanie zgłoszenia. Za 10 dni wystawa a zgłoszenia do jutra :) kupa śmiechu:):):)[/QUOTE]
tak , obsada sędziwska ma duży wpływ na zgłoszenia:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...