Jump to content
Dogomania

Jarosław 5-6.03.2011


Foxowa

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']a ja w Jarosławiu nie bylam ze swoimi na wystawie, bo.... bo jak zwykle nie mam czym pojechać.... he. Może w tym roku się uda? Ale nie liczę na to.
[/QUOTE]

bo musisz się ładnie uśmiechnąć :D
my byliśmy 2 lata z rzędu ;) ale w tym roku nie wiem jak będzie z naszymi wystawami, nic nie moge sobie zaplanować..narazie walczę o Rzeszów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']bo musisz się ładnie uśmiechnąć :D
my byliśmy 2 lata z rzędu ;) ale w tym roku nie wiem jak będzie z naszymi wystawami, nic nie moge sobie zaplanować..narazie walczę o Rzeszów ;)[/QUOTE]
he he he! Ładnie? .....
Ja Rzeszów chyba już papa zrobilam, bo co sobie robić nadzieję a drajwera niet.
Jeszcze mam nadzieję na ten Jarosław.... czemu tak blisko a ludzkiego dojazdu nie ma dla tych co samochodu nie mają?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='panbazyl']no szkoda, że nie w sobotę - bo byśmy pojechały razem.... A może Mołdawia tydzien później? Znalazło się wolne miejsce :)[/QUOTE]

tydzień później to ja modle się o krycie :D
nie mam z czym jeździć jeszcze za granice ;) moje małe w kwietniu zaczynają kl.młodzieży - wtedy moooooże ;)
a tak poważnie to kusi mnie Jarosław, bo jakby Elka nie dostała jeszcze cieczki to bym spróbowała może zawalczyć o CWC - tylko tu zależy która pani dostanie terriery typu bull ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...