Jump to content
Dogomania

6 szczeniąt. Wszystkie mają domy!


kajkoowa

Recommended Posts

[quote name='Kaja10014']Super! A ja dostałam zapytanie o jakiegoś mojego chłopaka, odpisuję i podaję namiary na Romkę ;)

O, a pani, która już sobie schroniskowego chłopaka upatrzyła wysyłam zdjęcie małego. Mam nadzieję, ze się odezwie i zgodzi na wizytę. :)[/QUOTE]

Byłoby super, gdybyś mogła w czwartek wziąć kolejne dwa :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niedzielę dzwoniła pani w sprawie psiaków,dałam namiary na Edzię...mam nadzieję,ze zadzwoniła do Was?Dzwoniłam dziś do schroniska i poinformowałam p.Marka,ze zabieramy jeszcze jednego szczeniaczka...bardzo ucieszył się.W sobotę zrobiłyśmy dzieciakom legowisko z koca,które umieściłyśmy między kostkami słomy(taki rodzaj budy ze słomy)psiaki zaraz zaczęły układać sobie kocykl po swojemu.KAJU,EDZIA ZGŁOŚCIE SIĘ DO MAMANABANK PO ZWROT PIENIĘDZY!JAK POTRZEBA JESZCZE NA KARMĘ I ODROBACZENIE To TAKŻE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Nie, nikt nie dzwonił.

Romciu a nie dałoby rady, żeby pani odebrała szczeniaka po wizycie? Po sprawie z tym dalmatyńczykiem jakoś boję się oddawać maluchy bez wizyty.[/QUOTE]

Kaju,oczywiście,wysłałam teraz maluchy do pani z Łodzi...

Link to comment
Share on other sites

Uff... Własnie wróciliśmy z lecznicy. Gapcio nie chciał dziś jeść i wymiotował 2 dzień z rzędu, to samo Skiter. Pierwsze podejrzenie padło na parwo, na szczeście wynik wyszedł ujemny. Maluchy dostały o ile się nie mylę surowicę, antybiotyki i płyn nawadniający.
Jutro jedziemy znowu po lekarstwa.
Skiter to jeszcze jeszcze, troszkę pobiega i zaczepia, ale Gapcio to cień psa. Ciągle śpi, nie zaczepia, nie je i nie pije. Tylko śpi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edzia.71']:-(I ja sie dopiero teraz dowiaduję ? . Czyli będzie tak jak przypuszczałam jeszcze jeden pójdzie jutro do W-wy i zostaje jedno maleństwo zupełnie samo nie mając sie nawet do kogo przytulić. Pomocy !!!!! Gdzie poszedł chłopiec ?[/QUOTE]

Nie wiem nic więcej...ale się dowiem...p.Marek powiedział mi o tym przy okazji szczepienia Fuksa w związku z jego adopcją...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edzia.71']:-(I ja sie dopiero teraz dowiaduję ? . Czyli będzie tak jak przypuszczałam jeszcze jeden pójdzie jutro do W-wy i zostaje jedno maleństwo zupełnie samo nie mając sie nawet do kogo przytulić. Pomocy !!!!! Gdzie poszedł chłopiec ?[/QUOTE]

O qrde :( :( :( Co zrobić z tym maluchem??? Mamanabank, nie chcesz szczeniora??? :(
ja nie mogę wziać, bo Biszkopt mi "zalega", a dwóch Magdzie nie wcisnę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Pani z którą meilowąłam na chwilę obecną nie może przygarnąć psa. Istnieje szansa w nowym roku, ale wtedy wszystkie maluchy muszą mie3ć już zapewnione bezpieczeństwo.[/QUOTE]
To sie znaczy że poszedł w zupełnie inne miejsce. Maluszku życzę Ci spokojnego życia w nowym domku:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edzia.71']qrde myślę intensywnie ale jak wezmę czwartego to na święta będzie w końcu mnie ktoś musiał przygarnąć.
Dziewczyny nie możemy go zostawic tam samego.[/QUOTE]

Przyjedziesz do mnie...miejsca u mnie dosć...a piesek ze schroniska został adoptowany na Bratkowice czyli będzie w domu...mamy adres...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dziś kolejny psiak znalazł domek...w schronisku został najmniejszy z psiaków i czeka na zabranie do domu a potem wizytę Andzike...Czy zostawiamy go dziś w schronisku czy ktoś po niego pojedzie?[/QUOTE]
Super! Trzeba będzie tylko te domki w nowym roku sprawdzić!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...