Jump to content
Dogomania

BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********


anita_happy

Recommended Posts

[CENTER]„Nie pamiętaj skąd tutaj przybyłeś
Nie pamiętaj gdzie się urodziłeś … „
… [B]liczy się teraz i tutaj …[/B]
To jest moje motto[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/wink333.gif[/IMG]
:shake: :evil_lol: :shake:[/CENTER]

[CENTER]Dobrze, dobrze...kto tu kogo pociesza przed akcją pt wydmuszki:shake::shake:
[B]Tu i teraz[/B] najpierw kąpią, "a zza rogu" szykują takie akcje. Oj, Borysie, a to Ci się trafiło:shake:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']
[CENTER]Dobrze, dobrze...kto tu kogo pociesza przed akcją pt wydmuszki:shake::shake:
[B]Tu i teraz[/B] najpierw kąpią, "a zza rogu" szykują takie akcje. [B]Oj, Borysie, a to Ci się trafiło[/B]:shake:[/CENTER][/QUOTE] jeszcze niedawno Danusia pisałaś na tym wątku, że Borys nie mógł lepiej trafić :eviltong::eviltong: a teraz takie teksty mi puszczasz :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Jestem, jestem tutaj i czytam [I]córeczko[/I], jak szkalujesz [I]matkę:angryy::mad:[/I][/QUOTE] o matko na niebie ... a myślałam , że mi się uda niespostrzeżenie jakiś paszkwil na [I]mamuśke[/I] puścić, a ONA prawie mi plecach siedzi:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Czy to jutro ten zamach??? O której godzinie? Musze wiedzieć, kiedy odmówić wszelkiej fizycznej aktywności i [B]trzymac kciuki[/B].[/QUOTE]Jutro .... o 8;30 .... zabieg będzie robił mój kolega z liceum . Juz ma zapowiedziane, że urwę mu głowę przy samej d***e jak coś spartoli:diabloti:. Mam nadzieję, że ręka mu nie zadrży :cool3:. trzymaj te kciuki mocno :)
U nas ciągle w nocy leje i grzmi :shake:

Link to comment
Share on other sites

U nas nic nie grzmi ani nie leje...komary jak byki, ćmy tłuste i paskudne, pies ospały, a ja pełna życia jak zwykle nocą.:multi: Za kilka godzin[I] wstaję[/I] do szkółki..:shake:w charakterze zjawy zielonej i wyblakłej. Będe trzymać wszelkie możliwe kciuki, ale zwłaszcza chyba za Ciebie, bo nie zazdroszczę takich przeżyć. Kiepsko znoszę wizyty u weta....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']U nas nic nie grzmi ani nie leje...[B]komary jak byki, ćmy tłuste i paskudne[/B], pies ospały, a ja pełna życia jak zwykle nocą.:multi: Za kilka godzin[I] wstaję[/I] do szkółki..:shake:w charakterze zjawy zielonej i wyblakłej. Będe trzymać wszelkie możliwe kciuki, ale zwłaszcza chyba za Ciebie, bo nie zazdroszczę takich przeżyć. Kiepsko znoszę wizyty u weta....:evil_lol:[/QUOTE]u nas jeszcze komarów :razz: nie ma ani żadnej ćmy nie widzę:razz:. Kleszczy tez jakoś nie widac :roll:... i bogu dzięki:modla:. Zaraz lecę do wyrka ponieważ niestety w środku nocy czyli o 6-stej muszę wstać :crazyeye:... matko jak ja się poświęcam dla tych facetów:roll: ... zresztą jak zawsze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Jutro .... o 8;30 .... zabieg będzie robił mój kolega z liceum . Juz ma zapowiedziane, że urwę mu głowę przy samej d***e jak coś spartoli:diabloti:. Mam nadzieję, że ręka mu nie zadrży :cool3:. trzymaj te kciuki mocno :)
U nas ciągle w nocy leje i grzmi :shake:[/QUOTE]

a fota będzie?

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR="#800080"]Bohaterowie dzisiejszego dnia[/COLOR][/I][/B]

[B]Borys …. Twardziel [/B]:cool1:

[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2184/komrka024.jpg[/IMG]

[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4184/komrka019.jpg[/IMG]

[B]Współtowarzyszka ‘niedoli’ … mniej twarda [/B]:placz:

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9169/komrka020.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']bohater....ciekawe czyja to nunia wystaje z boku..marysi czy przemka :P[/QUOTE] Anitka :eviltong: chyba nie myślisz, że to moje nogi mogą być takie owłosione :evil_lol::evil_lol:

[quote name='danka4u1'][B]Uffffffffffffffffff, futrzaki zdrowe i ...prawie całe, a Ty, Marysiu? Jak samopoczucie ?[/B]
Wpadłam na pogaduszki między jednym a drugim zajątkiem, a tu pustki....[/QUOTE]futrzaki całe i zdrowe, a ja już tez odetchnęłam z ulgą :lol::lol:
Nie dałam rady wkleić Wam tych informacji od razu bo z uwagi na wyładowania atmosferyczne jakie miejsce w Krakowie siadł mi na parę godzin internet :shake:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przyznać, że zabieg wykonany wyjątkowo fachowo :)
Cięcie na długość 1 cm , szwy założone do wewnątrz, rozpuszczalne, pies nie szprycowany zastrzykami usypiającymi tylko miał podłączoną pompę dozująca środek usypiający. W 2 godz. po zabiegu zrobił pierwsze 'siku', a teraz zachowuje się tak jakby nigdy nie był na stole operacyjnym :) i oczywiście chodzi bez kołnierza ;) i ma apetyt.
Kotka miała gorzej .. bo to kobieta :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...