Jump to content
Dogomania

Majeczka ma DS zostaje z nami


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Ona chyba [B]wyczuła[/B], że coś się święci i [B]że ja się tak denerwuje[/B]...[/QUOTE]
Nie od dzisiaj wiadomo, że psy wyczuwają nasze emocje. Maja nie wiedziała, że czekasz na telefon ani, że waży się jej los, ale czuła Twoje napięcie. Mam koleżankę, która boi się psów i podobno nawet szczeniak przyprowadzony na chwilę do domu jej rodziców szczekał na nią, a z innymi chciał się bawić.
[quote name='kaja69']To Twoje psiaki nie chodzą z Tobą do ubikacji?Dziwne,bo moje prawie wszystkie mi towarzyszą,oprócz tych,które się juz nie zmieszczą:lol:[/QUOTE]
Moje też wślizgują się za mną do łazienki, a Gapa zawsze towarzyszy mi przy porannej toalecie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mój mąż rozpoczyna dzień jak każdy człowiek od usiąścia na sedes,
a za nim jak cienie obydwie dziewczyny.
Jedna z jego łóżka prosto za nim, druga z mojego łóżka, też za nim, usiłuje wskoczyć mu na kolana
i tak sobie cała trójeczka radośnie wita dzień.
Agusia nie dziw się, że Maja zaczęła podejrzewać, że szykujesz coś niecnego, Ty ze swoimi emocjami, każdy by wyczuł a ona od razu:-)
A może jeszcze ludzie dzwonili przy Maji i słyszała jak o niej rozmawiasz?:-)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ,przez ten wiatr to ciężko dojść do kompa,internet wywiewa,dlatego są opóźnienia:cool3:,ale Majeczką zawsze się zachwycam,swoim psiakom o niej opowiadam:lol:
Wilczusiowi sie bardzo Majeczka podoba,on tez taki raczej nieśmiały i chyba dlatego tak mu do gustu przypadła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Awit też mi się tak wydaje, że ona wyczuła moje zdenerwowanie. Mądra to nasza Majeczka prawda?;)[/QUOTE]
Nie tam, żebym Ci słodziła, ale...
W mądrym domu są mądre psy:-)
Żyjecie normalnie, rozmawiacie ze sobą, z nią, ona zna Wasze gesty, ton głosu w chwilach różnych emocji i sytuacjach.
I nagle jakiś telefon, Agusi bije serce szybciej, Maja słucha i słyszy, że Agusia wymienia jej imię, opisuje ją, o coś pyta, odpowiada na pytania, potem jak Agusia głaszcze Maję, to Maja odbiera jej niepokój jeszcze bardziej i upewnia się, że to na pewno o nią chodzi i że coś się święci "niedobrego"....
Kochana mądra Majeczka:-)

Link to comment
Share on other sites

Tak dziewczyny napewno tym bardziej, że Agusia jest strasznie miętka i jak głaszcze po rozmowie Majeczke to odrazu ryczy...
Moja Gabcia też jak słuszy idziemy,jedziemy albo zaraz będę wstaje odrazu chętna do wyjścia.
Bardzo się cieszę Aneczko, że wszystkie twoje psinki znają Majeczkę z twoich opowieści ;)

Link to comment
Share on other sites

Nooo a mnie tak głupio samej ze sobą pisać ;)
Wczoraj Majeczka jak wróciłam z pracy znowu zrobiła siusiu na podusie Zuzi...Nie wiem czy to z radości...
Ona zawsze jak zrobi siusiu to albo na łóżku albo na jakimś kocu czy poduszcze tak samo jak sunia od Poker. Nigdy nie na podłodze

Link to comment
Share on other sites

psy ogólnie robią na podłoże, które wchłania siuśki.Dlatego raczej robią na trawę niż na beton, przynajmniej dziewczynki. właśnie po to , by nóżek nie moczyć.Spryciule.
Zamykamy pokoje , gdy z domu wychodzimy.Wolę nie mieć pościeli zalanej .

Link to comment
Share on other sites

Tak Lucynko zamówiłam i cały czas czekam, , niektóre już aktywowałam, ale wkleje wszystkie jak już będzie komplecik ;)
Ja już jedną kołdrę miałam zalaną i koce, które na szczęście mogłam wyprać... Mam nadzieję, że to się juz nie powtórzy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...