Jump to content
Dogomania

Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!


Vilena

Recommended Posts

[quote name='kalyna']najważniejsze aby babki miały wygodnie :D

[URL]http://img37.imageshack.us/img37/8023/dsc4362i.jpg[/URL] jaki potwór :D[/QUOTE]
Właśnie! :)

[quote name='Dorin91']Zdjęcia nie zawodzą jak zawsze, jest na co popatrzeć - bardzo lubię zaglądać do Waszej galerii :loveu:
No proszę, jakie mają leżaki na balkonie, Pańcia dba o dziewczyny :lol:[/QUOTE]
Cieszę się, że zdjęcia się podobają, miło mi to czytać :loveu:

[quote name='Elfgabi']hej,
no wreszcie dotarliśmy z Princem na dogomanię, jak na razie ogarniamy profil i ogólne użytkowanie forum
ale międzyczasie zaglądamy do naszych koleżanek;-)
pozdrowienia[/QUOTE]
Witajcie :multi: Ekstra, że jesteście, będziemy odwiedzać Waszą galerią regularnie :)

[quote name='ania90']witamy sie niedzielnie:smile:[/QUOTE]
Witamy również :)

W Bielsku słoneczko od rana, zapowiada się piękny dzień. Ja dzisiaj mam wolne i sama z dziewczynkami jestem, TZ w pracy 12 godzin.
Rudi już ponoć pojechał z moim tatą na działkę, może byśmy się zabrały z nimi gdybyśmy wcześniej wstały :lol: Mama w pracy, siostra też :roll:
Chyba zrobię z dalmatkami dzisiaj napad na babcię, jeszcze Ona mi została :evil_lol:
Udanej niedzieli dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

No to napisałam rano - ładnie zapowiadający się dzień - leje jak cholera :lol:

Dziewczynki dały babci dzisiaj popalić :evil_lol:

Zapomniałam wstawić zdjęcie (Monika chyba Ty prosiłaś jakiś czas temu) tyle zostało z ropnia:
[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6392/dsc4399h.jpg[/IMG]
Sierść super szybko odrasta :loveu:
Dobranoc :sleep2:

Link to comment
Share on other sites

Lostuś zadowolony pochwały zgarnął, dziękujemy :loveu:
Kulkę od drapaka już urwał, ale nie ma się co dziwić skoro się na niej wieszał :lol:
[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1282/dsc4400.jpg[/IMG]


Dzisiejsze info:
Dziewczyneczki zabraliśmy do lekarza. I oto mam takie wieści:
Mię zapisałam na echokardiografię na lipiec do Dr.Niziołka. Ale zastanawiam się czy zamiast tego nie zapisać jej do Dr.Garncarz bo w czerwcu będzie miała konsultacje w Tychach.
Dr.Niziołek prowadzi Mię, ale to Dr.Garncarz zdiagnozowała SAS więc może warto by też do niej pójść ją zbadać? Sama nie wiem, a jak Wy myślicie do kogo lepiej pojechać?

Teraz coś o Belli i to w bliższym terminie. Zapisaliśmy Belcię na sterylizację. Więc 2-go maja o godzinie 10 rano trzymajcie kciuki za moją córcię bo będą ją ciachać :roll:
Chcę mieć to jak najszybciej za sobą. A i Pani doktor mówi, że ciąża urojona już się zaczyna objawiać. TZ ma akurat wtedy tydzień wolnego więc w najgorsze dni Bella będzie miała cały czas opiekę.
Mam nadzieję, że wszystko będzie super tak jak było z Mią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KASIA&TOSIA']nie ma innego wyjścia wszystko musi byc dobrze :)))[/QUOTE]
Mam nadzieję :)

[quote name='agrazka']o rany - idziesz jak burza z ta sterylką, będzie dobrze :smile: Lostek jak nowy, śladu prawie nie ma, a wyglądało to strasznie, cud po prostu :smile: Vilena napraw kotu drapak, przyszyj tą kulkę, czy coś - plis dla Lostka :smile:[/QUOTE]
Postaram się jakoś ją tam zamontować na prośbę Cioci Grażynki :)

[quote name=':: FiGa ::']ALe macie tych wizyt u weta :shake:
Kciuki bedzemy trzymac naturalnie :calus:[/QUOTE]
Tydzień bez weta to tydzień stracony hie hie :lol:

[quote name='Chiquita&DeeDee']My też chyba będziemy musieli iść do Dr Niziołka.. ;-)
A sterylka pójdzie szybko i będzie już za nią:smile: nie martw się na zapas (wiem jak to łatwo powiedzieć;-))[/QUOTE]
A z którą dziewczynką tym razem do dr.Niziołka?
Wiem wiem, sterylka to zabieg który wykonują codziennie, ale wiesz jak to jest... ja i tak już się denerwuję, a co będzie 2-go :placz:

[quote name='monika&karol']Jeżeli dobrze myślę, to dr Garncarz = okulista :-D
[URL]http://www.oczyzwierzat.pl/gabinet.php[/URL][/QUOTE]
Ha ha, oj Moniś... nie jednemu Burek na imię ;) Pani Magdalena Garncarz to nie lekarz weterynarii, tylko Dr. nauk weterynaryjnych i razem z Dr.Niziołkiem najlepszy kardiolog w kraju,
to ona zdiagnozowała u Mii podzastawkowe zwężenie aorty.

[quote name='Błyskotka']Hejka :smile:. Miłego dnia :smile:[/QUOTE]
Witaj Błyskotko, Tobie również życzymy miłego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

No to Lostek pięknie się wyleczył :loveu:

Co do lekarza, to ja myślę, że powinnaś pójść do tego, którego darzysz większym zaufaniem ;)

A za Bellę oczywiście będę trzymać kciuki ;)
A tak na marginesie, to czym się zaczęła objawiać ta ciąża urojona u Belli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elfgabi']No to macie kocioł
Ale nie ma co zdrowie to podstawa.:lol:[/QUOTE]
To jeszcze nie kocioł, bywało gorzej ;) U nas to ciągle szpital, każdemu po kolei coś dolega :lol:

[quote name='magdabroy']No to Lostek pięknie się wyleczył :loveu:

Co do lekarza, to ja myślę, że powinnaś pójść do tego, którego darzysz większym zaufaniem ;-)

A za Bellę oczywiście będę trzymać kciuki ;-)
A tak na marginesie, to czym się zaczęła objawiać ta ciąża urojona u Belli?[/QUOTE]
Kurcze nie wiem którego bardziej darzę zaufaniem bo oboje to świetni fachowcy. Chyba gdzieś w środku po prostu mam nadzieję, że dr.Garncarz powie, że Mia jest jednak zdrowa, ale wiem, że to nie możliwe.
Belcia ma z na dzień większe cycuchy.

[quote name='Igiełka']Lostuś wygląda kwitnąco :smile: a za Bellę z całych sił trzymamy kciuki będzie dobrze no musi być nie ma innej opcji :smile:[/QUOTE]
Dziękuję Igiełko. Tam za bardzo nie chcieli jej zapisać na 2-go bo lekarze chcą mieć długi weekend i pracują tylko na telefon, ale w końcu ma się te względy :lol:

[quote name='Lili8522']Ja też będę trzymać kciuki za sterylkę :kciuki:

A tymczasem przesyłam głaski dla Zwierzyńca i
pozdrowionka dla Cioci Vilenki :Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]
Bardzo nam miło Cioteczko Lili, Ciebie również serdecznie pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...