Jump to content
Dogomania

Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!


wiewiora1

Recommended Posts

Żaba :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:, ty cholero nadmorska, ale dajesz naszej Dusje popalić, o rety!!!! Rozkręciła się dziewczyna :megagrin:
Stwierdzenie o brązie odnosi się z całą pewnością do Żabulca, to dla niej ta piosenka napisana i dedykowana cioci Dusje :lol: No przecież lubisz brąz nadmorski, nawet w tak szalonym wydaniu!

Link to comment
Share on other sites

Ona jest grzeczna, tylko inaczej :evil_lol: Przeciez zawsze przeprosi... ona nie chce rozrabiac, samo tak wychodzi...
Cudna jest i już!!! Kocham rozrabiaki, z charakterem, z apetytem na życie... One wszystko robią na maxa! Przy takich psach człowiek wie, że żyje; a te miny i niewinność w oczach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Żaba :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:, ty cholero nadmorska, ale dajesz naszej Dusje popalić, o rety!!!! Rozkręciła się dziewczyna :megagrin:
Stwierdzenie o brązie odnosi się z całą pewnością do Żabulca, to dla niej ta piosenka napisana i dedykowana cioci Dusje :lol: No przecież lubisz brąz nadmorski, nawet w tak szalonym wydaniu![/quote]

He he, to fakt, uleglam jej wplywom:evil_lol: i teraz brazy kupuje:lol: zeby tak bardziej podpasowac sie:evil_lol:

O nie Pani Izo, magia jest dobra, ale dla malych dzieci:lol:
Ze wzgledu na ten Jozka apartament odpuszczam nieco:evil_lol: niemniej jednak prosze o szybki kontakt:evil_lol: Do kompletu dobierze sobie Pani Zabe calusna a mnie prosze od niej uwolnic:lol: He he he, a czy zna Pani juz cene? No Pani izo, zaochani nie licza czasu, pieniedzy.......Czy pamieta Pani ksiazke pt. NIE MA CENY NA MIOD AKACJOWY? Ja, tak i uspokajam.............:lol: NIE MA CENY NA BRAZ ZABY...........Prawda brazowa, Wola, akucha, Neris i wszystkie tu nie wymienione...........Slodko jest jmiec slodka czekolade i...............ekonomicznie......po co wywalac pieniadze na frykasy????????

Link to comment
Share on other sites

O, kurcze, zlapalam sie na wyliczankach:oops: zadza Pieniadza?:roll:

NIE NIE NIE!!! Zaba jest nasza:multi: :multi: :multi: Niech bryka po stole, niech zje nawet caly baleron:lol: ciezko przeszmuglowany:oops: ZZZZZZZZZZaba ZZZZZZZaba, nasza kochana Zaba:lol: :loveu: Zabenko, te sznurki z baleronu zostaw dla Pani, Pani je wykorzysta przeciez........ooooooooo, juz zjadlas? jak moglas? a taki pikny sznurek byl:-( :-(

Link to comment
Share on other sites

zABA POTRAFI ZAUROCZYC!!!!!
PAMIETAM JAK WYPUSZCZALAM JA A ONA BIEGUSIEM PEDZILA DO KUCHNI I ZANIM JA TAM DOPIEGLAM TO ONA JUZ COSIK JUZ MIALA WYGRZEBANEGO!!!!!ALBO CALA W SMARZE WYCHODZILA SPOD PALNIKA,,,BPO PRZECIEZ POD NIM ZAPEWNE JAKIES RESZTKI STARE SIE UCHOWALY!!!!!
oJ ZABA zABA.....DOPBRZE ZE JUZ JESTES W DOMKU I NIE ROZNOSISZ CALEGO SCHRONU,,,,,
,,,,,PAMIETAM TEZ NASZE SPACERY,,,,I DZIEN ,,,W KTORYM MOJE GLUPKOWATE SUKI CIAGNACE SIE ZA MNA SZNURKIEM PO LESIE Z ZABNA NA CZELE,,,,NAWET NIE ZAUWAZYLY SARNY KTORA PRZEBIEGLA PRZED ICH NOSEM!!!!!SIEROTY JEDNA,,,ALE TO DOBRZE BO POTEM BYM POL GODZ WOLALA,,A ZAPEWNE ZABE NAJDLUZEJ,,,SWIRUSKE JEDNA!!!!!!!!!!!!
ZABA TO EKSPERT OD SWIROWANIA I ROBIENIA GLUPICH MIN ,,,JAK NIC!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

He he, skad ja to znam:evil_lol: Zabula w kuchni i i oto kartoflana obierka spada na podloge.....i co?........Zabula chwyta i je:mad: jakby co najmniej lososia smakowala. Kochani, ona je wszystko:shake: i musze pilnowac i to bardzo zeby nie wyladowala na stole operacyjnym.
Dlugopis na stole? a co tam, wejde na krzeselko, zaciagne na dywanik i skonsumuje:mad: Poduszeczka ma za ladne opakowanie poscielowe? Nic to dla mnie, zjem i udowodnie ze nie bylo takie ladne...nie pasowalo do wystroju. Pancia postawila torebke na podlodze a tam......oooooo, tyle fajnych niepotrzebnych smieci........pomoge Panci uporzadkowac, zjem rachunki i ta paskudna szminke.....o rany, a to co? jakies pudry psujace Panci cere......... no juz rozprawimy sie z tym swinstwem........ooooo, kotek ucieka do mlodego pancia pokoju????????:mad: :diabloti: wstydz sie kocino, dopadne cie i obszczekam.... he he zycie jest pelne przygod...o nie, ja juz nie wiem gdzie mam lapy wsadzic.....jakis podejrzany gosc dzwoni do drzwi........zajsc go od tylu przez ogrodek czy lepiej poczekac az pani otworzy?:angryy: Okey czekam........no i gdzie sie pan pcha??? AAAA paczke jakas przyniosl, powacham.....nic dobrego dla mnie? A to oszust.........obszczekam na wszelki wypadek.......Czas leci i tyle roboty przede mna...znow sie szweda jaks dusza po ulicy......po co?Oooo i nawet z jakims kundlem idzie, kurcze ja ja znam.. to ta Shelly nakrapiana, o rany jak ja jej nie cierpie...........moze zawarcze to i szybko sie ulotni........A nie mowilam? przebiegla jak strzala........I co znowu? Reksio gada? Jak go uciszyc? Ostatnio skutkowalo pokazanie mu uzebienia,przeciez mam takie sliczne bielutkie zabki....Pokazalam i nic tyle ze pani sie wydarla na mnie.....czarne chmury mam nad glowa......Oki, niose pani moja zabaweczke......no co to za baba....nie chce nawet rzucic i gada cos o komputerze........ale starego reksia miala czas poglaskac wredna baba.....OOO, ale cyrk, pioruny wala a Rufi ucieka do sypialni mojeje pani, he he taki duzy a taki glupi......nareszcie mam ja tylko dla siebie....O wszechmocne pioruny, walcie nawet i tydzien!!!!

Link to comment
Share on other sites

:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: Dusje, ona się w zniszczarkę zamieniła. Jessssuuu, poduszka, puder, obierki, szminka i łosoś :huh:
Ona jakiś okaz zdrowia jest, trawienie ma wzorcowe!
No, ale jesli tak gania, to paliwo musi organizmowi dostarczyć :evil_lol: pewnie stąd ta różnorodność...

Szalony pies, w sam raz dla Dusje :loveu: Miły Pancio i tak wszystko wybaczy przecież!


A foty szajbuski gdzie???

Link to comment
Share on other sites

dusje zrobilas bardzo dokladna C,,charakterystyke naszej Zaby,,,to cala ona ,,nic dodac nic ujac,,tzn dodawac mozna by w nieskonczone ,,bo ona ma 100 pomyslown a sekunde!!!!
Ale fakt ekspert z niej jest niesamowity,,,wszystkiego jest ciekawa,,wszystko wywacha ,,obszczeka wyczai,,zauwazy,,skonsumuje,,,a potem pokaze swoje maslane slepia,,jakby nic sie nie stalo,,,a bo co????to byl tylko puder ktory szkodzil mojej panci!!!!!
oj Zaba Zaba i za to ja kochamy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ciotki drogie, dzisiaj po raz pierwszy od niepamietnych czasow wyklarowala sie nam pogoda:lol: Po ulewach, burzach itp. slonce, ale z pewnoscia nie sluzace psiakom. Za goraco dla nich, z trudem znosza 30 stopni:placz:
Zabula, ujawnila ze tak naprawde nie chce isc na raczki:shake: Probowalam wczesniej, ale pryskala mi na kilometr...myslalam ze to tak poczatkowo.........dzisiaj juz wiem ze na 100% ze wziecie na raczki kojarzy z przykrymi przezyciami.
Jest cudowna, udaje ze nic sie nie stalo, zmyka w bezpieczne dla niej miejsce, macha ogonkiem, kola do gory i zacheta do zabawy:lol: byleby nie na rece............
Mysle, ze ktos ja skrzywdzil liedys i ona pamieta......Moze ktos wnosil ja do schronu na rekach, moze jeszcze cos. A z drugiej strony tak ufnie sypia ze mna leb w leb..........i pilnuje sie ze naprawde az nie wierze......... Rany Zabko, kto ci wykrecil ten numer? Tobie???? tej radosnej kochanej suni???

Ps Spoko cioteczki, ja nie dama jeno skromna baba i na kosmetyki wydaje grosze, ha ha. Podstawowe kupuje czyli zaprawa do kamuflazu cery, jakis roz do podkreslenia witalnosci, he he, tusz i co nieco do wydobycia uroku moich zapadlych slipiow i powiek. No to nie ma sily bym nie przezyla, choc ostatnio kupionej bluzeczki psia taka mac zjedzonej przez panne nie moge odzalowac. Wale sie w piersi me obfite, to moja wina he he, zachcialo mi sie zostawic szmatke w zasiegu Toski.....ej Toska Toska, ty Zabulcu podly, nu pagadzi

wiewioro, idealnie oddajesz charakter Zabulca, nic dodac nic ujac....swieta prawda ha ha

akuszko, foty beda niebawem. Kobitki jestem wam wdzieczna za obecnosc tutaj. Cieplo mi na serduszku i marze o jednym: poznac Was i pogadac a i Toske wystawic do wgladu ha ha. Uda sie kiedys zrealizowac? I gdzie? Czy akucha i Neris do Trojmiasta? Czy my na Mazury? czy do Neris? wiewiora bilet lotniczy pora rezerwowac, ha ha

Link to comment
Share on other sites

Do Neris to odradzam, ona jakoś ostatnio wymięka, kłócą jej się psy zawzięcie nooooo...

Neris za to chętnie się wybierze dokądś. ale to już jak będą kojce solidne, coby się żadna istota nie wydostała poza ogrodzenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...