Jump to content
Dogomania

Amor,to najpiekniejsze slowo dla takiego dziadka jak ja.Zbieram na hotel $


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']to prześlij mi na pw zdjęcia.
Bela51 ma mi dzisiaj coś jeszcze dowieźć razem z fantami na Lisia, to zrobię bazarek.
Jakby ktoś miał jeszcze jakieś fanty to proszę o pw.
Wystawię też te książki Elzuni które nie poszły na bazarku dla Lisia, ale one są ciężkie. Koszt wysyłki przekroczy wartośc , pewnie dlatego nikt nie kupił.[/QUOTE]
Jutro wyślę moja córcia nie może widzieć

Link to comment
Share on other sites

Chyba cos zle wysłałam,... chciałam wiedziec co u Amorka.Dopiero zaczełam na tym forum kilkac a ze jest troche długi i nie moge sie połapac o co chodzi jeszcze w obsłudze, wiec zapytuje bezposrednio.Z tego co mi sie wydaje to jest w DT a moge zapytac w jakim miescie?I jak on sie czuje?Prosze o odp.

Link to comment
Share on other sites

Grażynko przelałam z Bazarku dla Amorka 110 zł z tym że faktyczne wpływy z bazarku to 77 zł.
Z tej różnicy tzn z tych 33 zł przelejesz Elzuni za koszty wysyłki książek. Elzunia napisze Ci ile dokładnie ale na pewno te 33 zł wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']oraz ciocia Mysza2-110zł
ta to pewnie bank obrobila?
bardzo dziekuje Amorek
i juz w pierwszym poście :)[/QUOTE]
Grażynko , pisałam wcześniej. Faktyczny wpływ z bazarku to 77 zł. Z tych 33 zł musisz zwrócić Elzuni za koszty wysyłek. Elzunia powie Ci dokładnie ile bo dzisiaj ma wysłać jeszcze jedną paczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WALENTYNA']Chyba cos zle wysłałam,... chciałam wiedziec co u Amorka.Dopiero zaczełam na tym forum kilkac a ze jest troche długi i nie moge sie połapac o co chodzi jeszcze w obsłudze, wiec zapytuje bezposrednio.Z tego co mi sie wydaje to jest w DT a moge zapytac w jakim miescie?I jak on sie czuje?Prosze o odp.[/QUOTE]
Amorek jest w hoteliku pod Zgorzelcem ,dobrze sie czuje i ma opieke ....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Grażynko , pisałam wcześniej. Faktyczny wpływ z bazarku to 77 zł. Z tych 33 zł musisz zwrócić Elzuni za koszty wysyłek. Elzunia powie Ci dokładnie ile bo dzisiaj ma wysłać jeszcze jedną paczkę.[/QUOTE]
ok...zaraz poprawie
koszty juz załatwione...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...