Jump to content
Dogomania

Fioletowy pies- czyli Gufi- ZOSTAJE NA STAŁE U ULI !!!!


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajny Gufiak:)

Dzwonilam do p. Ewy. Problem jest taki, żenie lubi zakraplania uszu:) No i na smyczy ciągnie ale bez dramatu. Poz tym wszystko ok:)

Ciotki, ogłoszenia by się przydały, bo jeśli to alergia, to on szybko pewnie do domku nie pójdzie...Pomozecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']Bezpłatne, domowe, niesprawdzone,
z małą suczką, w bloku.
Za karmę i pokrycie kosztów weta.[/QUOTE]

znam to DT i wiecie co..bardzo mi przykro, że to DT tyle czekało na psa....a pies przez tyle rąk przeszedł

ale idzie na lepsze...

I HOPE
że pomożecie DT z karmą..z wetem..
bo rzadko się w ówczesnych czasach zdarza, że "ktos" po psa w te pędy przyjedzie ---Sam..pociagiem...bo pokochał psa mimo wyklęcia przez Rodzine...
bo Rodizna była ugadana na psa na DT..potem jak sie Rodzina pytała - co z psem..to psa nie było...potem Dt powiedział, ze po temacie..wszyscy odetchneli...a teraz GUFI jedzie do DT :)
Podziwiam to DT...i nie musicie jaanny fatygować...DT//czy DS// w ciemno dawać psa...
no chyba, że po świętach..nowym roku...Dt/Ds bedzie szukało domu ...ona plus dwa psy :)
ale bez stresu..ja zawsze to DT przygarne na kwadrat...

Link to comment
Share on other sites

Cóż...nie ma co komentować. Pani brzmiała fajnie i bardzo rozsądnie. Przedwczoraj po południu do niej dzwoniłam i wszystko było super a wczoraj rano nagły wyjazd. Chyba jednak wymówka.... Trudno. Nad tym Dt myślałyśmy ale daleko, więc zawsze obawa. Dzisiaj już tych obaw nie ma, biorąc pod uwagę, że ktoś w kryzysowej sytuacji wsiada od razu do pociągu i leci po psa.
Jeśli chodzi o karmę i weta, oczywiści pomagamy. Trochę karmy będzie do ręki, resztę domówimy. Ja dzisiaj wezmę jakiś wypis od weta, zeby już tam, na miejscu kontynuować leczenie.
Trochę wpłat jest ale potrzebujemy pomocy w tym względzie. Nie wiem, czy tamtejszy wet będzie nas ulgowo traktował:(

Link to comment
Share on other sites

Szarotka, Gufi ma podejrzenie grzybicy. W pierszym wzroście hodowli nic nie wyszło. Drugi- po jakchs 4 tyg. Więc na razie stoimy na diagnozie, ze Gufi ma alergię (umiejscowienie wyłysień wstkazuje na wziewną) z powikłaniami bakteryjnymi. Ale tutaj wg weta to jest niestety błądzenie trochę po omacku. Trzeba szukać alergrnu metodą prób i błędów albo zrobić testy (ale tutaj koszty są spore). Na razie ma zakraplane uszy (i jest już poprawa) dostaje też antybiotyk, który się kończy i dziewczyna dostanie dzisiaj pieniądze na wykup. No i zamówimy karmę dla alergików.
Rozmawiałam też wczoraj z wetką i powiedziała, ze skoro chłopak nadal ma świąd, to niestety trzeba wdrożyć steryd (do tej pory wolała go unikać).
No i dzisiaj Gufi jedzie do Białegostoku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']znam to DT i wiecie co..bardzo mi przykro, że to DT tyle czekało na psa....a pies przez tyle rąk przeszedł

ale idzie na lepsze...

I HOPE
że pomożecie DT z karmą..z wetem..
bo rzadko się w ówczesnych czasach zdarza, że "ktos" po psa w te pędy przyjedzie ---Sam..pociagiem...bo pokochał psa mimo wyklęcia przez Rodzine...
bo Rodizna była ugadana na psa na DT..potem jak sie Rodzina pytała - co z psem..to psa nie było...potem Dt powiedział, ze po temacie..wszyscy odetchneli...a teraz GUFI jedzie do DT :)
Podziwiam to DT...i nie musicie jaanny fatygować...DT//czy DS// w ciemno dawać psa...
no chyba, że po świętach..nowym roku...Dt/Ds bedzie szukało domu ...ona plus dwa psy :)
ale bez stresu..ja zawsze to DT przygarne na kwadrat...[/QUOTE]

Ha, żebyśmy miały tę wiedzę wcześniej;) Miałyśmy szukać kogoś do sprawdzenia tego domu:) A Ty tutaj, proszę, znasz:) Chyba trzeba jakąś liste zrobić, kto kogo zna i nie będzie rozterek z szukaniem kogoś do sprawdzenia;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...