Jump to content
Dogomania

Fioletowy pies- czyli Gufi- ZOSTAJE NA STAŁE U ULI !!!!


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='E-S']A coś tak, hm .... bardziej publicznie o "Nelku" ;) ?[/QUOTE]

Andzike, czy ja muszę latać po wszystkich wątkach, na których jesteś, żeby ustalić co obmyślasz z Gufim ? :mad:

[quote name='Andzike']No... jesteśmy:)

Ten dom, gdzie miałam super przeczucia... REWELACJA!!! ale nie dla Biszkopta... w domu jest 14,5 letni jamnik, "osiołek" - Pańciostwo trochę się obawiają,że Biszkopt by za bardzo zdominował ich psiaka. Byliśmy na spacerze, posiedzieliśmy u mnie na kawie ze 2h..., Biszkopt caly czas mega absorbujący ze swoją ukochaną kosteczką.... ;) Upierdliwy na maxa :D
Oddałabym tym ludziom psa w ciemno - ale przychylam się do ich obaw i uważam,że wlaśnie na tym polega świadoma adopcja - chociaż - może Ci super ludzie pomogą innemu "nelkowemu" pieskowi, który bardzo leży mi na sercu.... Trzymamy kciuki:) Nelkę chcieli brać od razu :D :D :D

[/QUOTE]

Dobrze trafiłam ? No weź się nie znęcaj bo Ci nie powiem kiedy będę w Warszawie, od Madalleny nie wyciągniesz bo jej nie powiedziałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']No, przed świętami, to musisz Ciotka bić baaardzo uważnie, żeby równiusieńko było;) Ale tak po prawdzie, to dobrych Ciotek bić nie wolno:), tylko wolno złe:)[/QUOTE]

Eee tam, moją złotą myślą na dziś jest ta:

[URL="http://apps.facebook.com/myphrases/apps/?id=231976&stream_cl=1"]Jeśli być już złą dziewczynką, to naprawdę złą.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']A Andzike milczy jak zaklęta, no weź Idusiek - jak tu jej nie bić, sama powiedz ! :D Ino patrzeć czy równo puchnie :D[/QUOTE]

Ej, no - herbatę odsypiałam :D :D :D
[B]E-S [/B]- bardzo ladnie doszłaś po nitce do Gufiego, ale co dalej, to ja sama nie wiem - przekazałam pałeczkę Idusiek i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.
Gufiego zobaczyłam jak był jeszcze Przebojem i się zakochalam z powodów oczywistych. Mam nadzieję, że się śliczniakowi uda...

Link to comment
Share on other sites

To i ja trzymam kciuki za Gufiaka :D

Jakby domki się zabijały w sprawie "Nelkowych" psiaków to jeszcze Sara czeka

[quote name='E-S']
Ale jest jeszcze prawie sobowtór Nelki Sara z Białej Podlaskiej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193042-Bia%C5%82a-Podlaska.Delikatna-wra%C5%BCliwa-Sara-wci%C4%85%C5%BC-czeka-...Mo%C5%BCe-na-Ciebie[/url]...
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...