Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

No to super wieści o Tilce!:multi:

Aga,te kocięta to półrasowe?:eviltong:Bo jak je ogłaszam jako grafitowe to ludzie pytają czy one czasem nie rasowe;-)
Jak coś w nich rasowego,to napisz po jakich rasach ew.,bo ja się nie znam,a wzięcie będą miały większe;-)

Ta 2mies.sunia z wątku dzięki szybkiej akcji ogłoszeniowej wczorajszej mojej ma już zaklepanych kilka DT i chyba DS nawet:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba Zuzka juz wklejała ale przypomnę:)
Zapraszam na wątek -letniej labradorki, bedącej u Jaagi na dt. Potrzeba wsparcia fin. na diagnostykę suni i pilny ds.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206553-9-letnia-labradorka-GINA-potrzebuje-wszystkiego-najbardziej-DS[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info,że jeden kociak jedzie do stolicy:-)czekam na wieści na wątku po świętach,bo chociaż ludzie powinni świętować,to zasypywali mnie mailami o koty,szczeniaki itd.:-)Może obie kicie już zarezerwowane?;-)A może u któregoś psiaka coś nowego słychać,bo nawysyłałam się sporo...:-)

Link to comment
Share on other sites

Jak się sprawuje Psotka?
Mam domek dla małego,grzecznego psiaka z DT u starszej osoby;dom z ogrodem w Częstochowie.Można ją tam wkleić czy się nie nada?Jak ew.z dowozem?


Mamy jakiegoś ONka lub mixa ONka dzieciolubnego i psolubnego?Dom we Wrocławiu;w domu dzieci i golden samiec.Jeśli jest jakiś,to jak ew.z dowozem?

Link to comment
Share on other sites

Blok czy dom?Małego czy dużego?
Wypowiadam się tu na wyrost za Agę,ale do dzieci tak na 100% i to do małych to chyba tylko Tila...Dino jest fajny,ale z małymi nie wiadomo.Podobnie Sara i Fiona.
Psotka się nie nadaje.Kizi i Sara od Rajmunda nie wiadomo jak do dzieci.Sonia ta ruda Aniu Twoja do dzieci na pewno się nada.
W razie potrzeby mam psy testowane z małymi dziećmi-i duże,i średnie i małe;-)

Link to comment
Share on other sites

To w Celinach będą extra foty i opis psiaka:-)

W razie zamówień na psy,mogę podsyłać jakby inne się nie nadawały lub nie spodobały:-)

Sępię domek w Warszawie dla Sary od Rajmunda:-)
Ogólnie to codziennie kilku osobom wysyłam psiaki z tego wątku i nie tylko.

Link to comment
Share on other sites

Kumpel jest fajny i towarzyski i lubi się bawić ale w domu 8 godzin sam nie wysiedzi bo on lubi podwórko. Juz nie ucieka. Jednak dla niego i Fiony mimo ze są bardzo przyjacielskie co do ludzi to na czas nieobecności właścicieli zalecałabym kojec. Zawsze może im odwalić i mogą wybrać się na szwędaczkę albo w poszukiwaniu pana lub pani:) Kumpel umie też aportować i gra w piłkę:)

Link to comment
Share on other sites

Zuzka Warszawę chyba opanowały myszy!:evil_lol: Telefon dziś mi się zagotował i gdyby tych kocic było 10-sięc wszystkie pojechałyby do Warszawy:crazyeye: Jedna pojechała niedaleko nas na Skarżysko do znajomych ludzi,a dom dla drugiej wybrałam wedle serca. Kicia pojedzie prawdopodobnie z Nadją w niedzielę do Wa-wy do starszej pani. Rozmawiałam bardzo długo z różnymi ludźmi i z wnuczkami tej pani też(to już dorosłe kobiety) i wybrałam dla niej ten domek. Nie było głupich pytań a co to za rasa,a jaka będzie? Ta starsza pani mieszka sama,wnuczki są u niej kilka razy w tygodniu i potrzebuje przyjaciela do kochania:)Było jeszcze kilka rzeczy które przekonały mnie że to ten dom dla małej:)
WARSZAWA PILNIE POTRZEBUJE CZARNYCH KOTÓW:crazyeye::evil_lol::lol: bynajmniej tak wynikało z telefonów w ciągu ostatnich 3 dni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Chcecie kotów? ;) Jak jakiś dom na kota chętny to możecie mi dawać na PW namiary na niego, z chęcią skorzystam ;)[/QUOTE]

Borówka,na koty są zawsze chętni,ale najwięcej na te 2-3mies.i ew.do 5-7m-ca,ale już trochę mniej.
Ogłaszaj kociniec na gumtree i morusek Warszawa,szerlok/tablica Kraków,Warszawa,Katowice,Rzeszów;gumtree Kraków+ew.morusek Katowice,Kraków,Kielce-stąd mniejszy,ale jednak jest odzew.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie babeczki :lol: Mam pytanie do Was i prosbe o ewentualna pomoc.

W te sobote nadarza nam sie okazja zabrania z Zamoscia juz dlugo czekajacej mlodziuchnej malizny,ktora musi dojechac do Owieczki na DT.

Sunka moglaby dojechac jedynie do Kielc i stamtad trzeba ja przerzucic do stolycy.Czy bylaby taka mozliwosc ze strony Nadji? Nie ukrywam,ze wowczas potrzebny bylby 1 nocleg dla tej sunieczki,moze Starachowice pomoga? :lol:

Bede Wam wdzieczna za wszelaka pomoc, bo zal tej malizny okrutnie, a zaden inny transport na razie sie nie szykuje,nawet jakikolwiek laczony :shake:

Link to comment
Share on other sites

Aguś Ania pisała mi, że nie wypalił wyjazd jej brata do Kielc- ewentualnie jeśli nie przyjadzie to Nadja ją zawiezie? Oni czekaja a ja wiem, że to ten dom:)

Nic nie przybyło przez Święta?? Jak się czują szczeniaczki???

Ja byłam dziś u Luny w Rzeszowie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Dom. Na razie podesłałam Aresika od Lu_Gosiak, bo go osobiście znam i taki fajny z niego chłopaszek a siedzi i siedzi w hoteliku:-(
[/QUOTE]
Możesz Aniu wkleić tego Aresika-najlepiej link z portalu ogłoszeniowego?To bym go dołączyła do repertuaru psów polecanych;-)
Na dziecioluby dużo chętnych i napisz jak z dowozem ew.

Link to comment
Share on other sites

Zuzka nie wiem jak z transportem, Aresik juz siedzi rok u Jamora. Był u mnie 3 dni po kastracji razem z Prado, taki jest fajniusi a nikt go nie chce. Tu link do jego watku, dziewczyny regularnie robią ogłoszenia ale nikt się z nich nie odzywa. On taki zwykły niezwykły. Jakbyś Zuzka mogła go polecać to polecaj a może Tobie się uda:)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134196-Śląsk-Psia-tragedia-po-roku-powrót-z-adopcji!zbieramy-na-hotel-brakuje-150zl[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Dusje malizna moze przenocować u mnie bo mieszkamy z Nadja niedaleko siebie i ode mnie jedzie kicia,jutro zapytam ja czy może zabrać i maliznę napiszę Ci wieczorem[/QUOTE]

Aga,bardzo serdecznie dziekuje :lol: To bylaby wspaniala i wielka sprawa :lol: Przekaze na watku dziewczynom i dam znac tutaj. Jeszcze raz dzieki :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nadja zawiezie Tilę bez problemu ale dopiero koło 8 maja jak będzie jechała do Krakowa,potrzebny tylko nr tel. tej pani żeby mogły sie umówić co do odbioru Tilci. Szczeniaczków nie przybyło,maluchy maja się dobrze:) Zdjęcia zrobie moze w weekend bo jutro mam w pracy duża imprezę i teraz nie dam rady podskoczyć do maluchów.
[quote name='Ania102']Aguś Ania pisała mi, że nie wypalił wyjazd jej brata do Kielc- ewentualnie jeśli nie przyjadzie to Nadja ją zawiezie? Oni czekaja a ja wiem, że to ten dom:)

Nic nie przybyło przez Święta?? Jak się czują szczeniaczki???

Ja byłam dziś u Luny w Rzeszowie:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...