Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

[quote name='Zuzka2']Zerknijcie na to ogłoszenie-czy to nie nasze sunie???Bardzo podobne do naszych,w dodatku siostry i nawet wiek się zgadza.
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/oddam-dwa-psy-w-dobre-rece-486267986[/URL][/QUOTE]

No faktycznie jak klony naszych ale żadna z moich i Agi chyba też nie zostały wyadoptowane w parze.

Link to comment
Share on other sites

ALE OBIE W kRAKOWIE BYŁY NA UL. oKÓLNEJ JEDNA POD NR 2 A DRUGA POD NR 9.

Cholewka może tam zadzwonić,ale mój nr znaja. Choć do mnie dzwoniła właśnie ta kobieta która adoptowała jedną z tych suń i ona powiadomiła mnie o wyrzuceniu suniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']ALE OBIE W kRAKOWIE BYŁY NA UL. oKÓLNEJ JEDNA POD NR 2 A DRUGA POD NR 9.

Cholewka może tam zadzwonić,ale mój nr znaja. Choć do mnie dzwoniła właśnie ta kobieta która adoptowała jedną z tych suń i ona powiadomiła mnie o wyrzuceniu suniu.[/QUOTE]
Ludzie bywają podstępni,może tak się umówiły,żeby załatwić temat bez konfrontacji tamtej kobiety z Tobą,Aga;że tak będzie łatwiej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']ALE OBIE W kRAKOWIE BYŁY NA UL. oKÓLNEJ JEDNA POD NR 2 A DRUGA POD NR 9.

Cholewka może tam zadzwonić,ale mój nr znaja. Choć do mnie dzwoniła właśnie ta kobieta która adoptowała jedną z tych suń i ona powiadomiła mnie o wyrzuceniu suniu.[/QUOTE]
Dzwoniłam do tej baby. ul. Okólna 9. Dzwoniłam jako potencjalna nabywczyni psa. powiedziała mi, że znalazła 3 sunie. Jedną oddała do schroniska a druga jest gdzieś na Płaszowie.
Musi sunię oddać bo nie radzi sobie. Nie wdawałam się w dalsze dyskusje aby baby nie spłoszyć. Powiedziałam, że zadzwonię wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Zerknijcie na to ogłoszenie-czy to nie nasze sunie???Bardzo podobne do naszych,w dodatku siostry i nawet wiek się zgadza.
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/oddam-dwa-psy-w-dobre-rece-486267986[/URL][/QUOTE]
Dziewczyny, czy któraś mogłaby skopiować to ogłoszenie. Będzie w sam raz do sądu. Baba może wykasować ogłoszenie.

Edited by Ginn
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']
Musi sunię oddać bo nie radzi sobie. Nie wdawałam się w dalsze dyskusje aby baby nie spłoszyć. Powiedziałam, że zadzwonię wieczorem.[/QUOTE]

mogła ściemniać...może się umówiły...może psiaki wyrosły nie takie jak sobie wyobrażały...ja pierdylę! może dobrze by tak kogoś wysłać do tej, co zgłaszała...bo moze chce odsunąc podejrzenia, a sama też chce sie pozbyć suni...ludziom to już ni w ząb nie można wierzyć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']mogła ściemniać...może się umówiły...może psiaki wyrosły nie takie jak sobie wyobrażały...ja pierdylę! może dobrze by tak kogoś wysłać do tej, co zgłaszała...bo moze chce odsunąc podejrzenia, a sama też chce sie pozbyć suni...ludziom to już ni w ząb nie można wierzyć :([/QUOTE]
Pojedziemy i do niej ,tak tego nie zostawimy.
Przed chwilą przyjechał facet po Lenkę i uznał że jestem nienormalna bo mu suki na wieś do kojca nie chcę dać. Trzymajcie mnie bo mnie zamkną!:mad::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nowa metoda adopcyjna,wysyłamy sms,a jak nie odpisują to puszczamy sygnały i rozłączamy się:angryy:
Potem dzwoni paniusia w sprawie Leny,wzięłaby ale musi sikać w jedno miejsce,tłumaczę że to szczeniak,jest u mnie dwa dni i dopiero wszystkiego się uczy,no to nie bo 3 letnia córka może wdepnąć w kupę i co wtedy? Kurcze ale mi się tydzień trafił:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Koszmar.Przerażają mnie niektóre kobiety- to jest jakieś wynaturzenie,że kobiety w ten sposób się zachowują wobec kogoś kto jest słaby,bezbronny.W naturę kobiet wpisane jest przecież coś odwrotnego-opiekuńczość,troskliwość,wyrozumiałość itd.Nowy model matki Polki się nam ukształtował,bo takich przypadków okrucieństwa wobec zwierząt i dzieci ze strony kobiet jest coraz więcej.
To wszystko wygląda na zmowę pań,które z całą pewnością się znają-jak wszyscy psiarze z jednej ulicy/osiedla.Zwłaszcza,że suczki im się trafiły identyczne.

No i mamusia 3letnej córeczki,która zapomniała,że dzieci jak to dzieci-psie czy ludzkie-nie trzymają siku i kupkę robią gdzie popadnie,bo taka jest natura dzieci.Matki Polki mnie przerażają.

[B]Aga,czy kotka Angel pojechała do DS?A Łajka?[/B]
Mamy jakieś rezerwacje poza Bertą?
Bo dorabiam nowe ogłoszenia i wolę się skupić na tych bez rezerwacji;-)

Chyba ktoś wreszcie wypatrzył naszego Jakoba:multi:Bo już nawet jest po rozmowie ze stregą:-)Trzymam kciuki za niego,bo psina nie ma powodzenia na portalach:roll:

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

O Łajke cisza zrobię jej nowe fotki to może coś ruszy. Oba klony zarezerwowane jeden na Bytom drugi na Warszawę,o Lenę ma ktos dzis przyjechać z Radomia,ale jak to wszystko wyjdzie to sie okaże.

Co do suń z Krakowa,dodzwoniłam sie i do tej trzeciej ma na imię Sonia,ludzie jak usłyszeli historię pozostałych dwóch to złapali się za głowę:shake::crazyeye:
Dzisiaj rozmawiałam z kierownikiem schronu,ludzie chcieli odebrac Bunie ale im jej nie oddał,jedziemy po nią w poniedziałek,sprawdzimy tez co u tej drugiej i jeśli jest cień podejrzenia że coś jest nie tak przywieziemy obie.


Bunia na stronie schronu,jest na kwarantannie :(

[URL]http://www.schronisko.krakow.pl/Kwarantanna/45176-BUNIA.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']O Łajke cisza zrobię jej nowe fotki to może coś ruszy. Oba klony zarezerwowane jeden na Bytom drugi na Warszawę,o Lenę ma ktos dzis przyjechać z Radomia,ale jak to wszystko wyjdzie to sie okaże.

Co do suń z Krakowa,dodzwoniłam sie i do tej trzeciej ma na imię Sonia,ludzie jak usłyszeli historię pozostałych dwóch to złapali się za głowę:shake::crazyeye:
Dzisiaj rozmawiałam z kierownikiem schronu,ludzie chcieli odebrac Bunie ale im jej nie oddał,jedziemy po nią w poniedziałek,sprawdzimy tez co u tej drugiej i jeśli jest cień podejrzenia że coś jest nie tak przywieziemy obie.


Bunia na stronie schronu,jest na kwarantannie :(

[URL]http://www.schronisko.krakow.pl/Kwarantanna/45176-BUNIA.html[/URL][/QUOTE]

Babsko z Okólnej 9 przestało odbierać telefony ode mnie. Aga - jeśli baba daje ogłoszenie o oddaniu (lub sprzedaniu) dwóch suń - to jest to ewidentnie złamanie warunków adopcji. Chyba nie ma co czekać, że odda w pierwsze lepsze łapy jak np. chciała w moje.

Link to comment
Share on other sites

Nie macie chętnego na takiego kocurka. Szkoda go. Jest głuchy.

[FONT=Calibri][SIZE=2][URL="http://www.facebook.com/events/120551144815900/?ref=3"][COLOR=blue][U][url]http://www.facebook.com/events/120551144815900/?ref=3[/url][/U][/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Aga,ja jestem za tym,żeby obie sunie do nas wróciły.Te kobiety są jakieś nieobliczalne.Tak się spodziewałam,że tekst: "Ja Was załatwię" będzie wróżył źle dla suni i że pojadą wkrótce po sunię do schronu.Planowali ją odebrać ze schronu i nie chcę nawet myśleć co z nią zrobić.Z całą pewnością pies zapadłby się pod ziemię,a Ty co najwyżej dostałabyś info,że suczka zaginęła...Mamy dowód w postaci ogłoszenia,że obie panie chcą wydać swoje suczki-ta druga babka nie jest lepsza-są zdjęcia,że obie do wydania.Trzeba zabrać i drugą zanim się zapadnie pod ziemię,bo babka jasno powiedziała Ginn,że nie radzi sobie z suczką-należy to rozumieć,że już jej nie chce.Co za wynaturzeni ludzie:angryy:

Ginn,śliczny ten kocur:loveu:Śpi w umywalce jak mój Lucyfer:evil_lol:
Poproszę p.Anię o polecanie go ludziom:-)

[B]Pilnie szukam transportu KRAKÓW-KIELCE[/B] dla średniej suczki.
tel.668 718 974

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Aga,ja jestem za tym,żeby obie sunie do nas wróciły.Te kobiety są jakieś nieobliczalne.Tak się spodziewałam,że tekst: "Ja Was załatwię" będzie wróżył źle dla suni i że pojadą wkrótce po sunię do schronu.Planowali ją odebrać ze schronu i nie chcę nawet myśleć co z nią zrobić.Z całą pewnością pies zapadłby się pod ziemię,a Ty co najwyżej dostałabyś info,że suczka zaginęła...Mamy dowód w postaci ogłoszenia,że obie panie chcą wydać swoje suczki-ta druga babka nie jest lepsza-są zdjęcia,że obie do wydania.Trzeba zabrać i drugą zanim się zapadnie pod ziemię,bo babka jasno powiedziała Ginn,że nie radzi sobie z suczką-należy to rozumieć,że już jej nie chce.Co za wynaturzeni ludzie:angryy:

Ginn,śliczny ten kocur:loveu:Śpi w umywalce jak mój Lucyfer:evil_lol:
Poproszę p.Anię o polecanie go ludziom:-)

[B]Pilnie szukam transportu KRAKÓW-KIELCE[/B] dla średniej suczki.
tel.668 718 974[/QUOTE]

Dzięki Zuzka za ogłaszanie kocurka. Muszę się wywiedzieć jaka jest jego sytuacja. Jak będzie mus to sama wezmę go na BDT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Uprzejmie donoszę że do nowego domku do Radomia pojechała Lenka wraz z całą swoją nową rodziną:) Powodzenia mała:) Spotkamy sie z nia na sterylizacji z której jej nowa rodzina chce skorzystać.[/QUOTE]
No, wreszcie dobre wiadomości. Miejmy nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Uprzejmie donoszę że do nowego domku do Radomia pojechała Lenka wraz z całą swoją nową rodziną:) Powodzenia mała:) Spotkamy sie z nia na sterylizacji z której jej nowa rodzina chce skorzystać.[/QUOTE]
To już kolejny fajny DS w Radomiu w ostatnim czasie:multi:


Ew.będę mieć 2koty do wywózki do Katowic:-)
Czy jest szansa,że zabiorą się kursem za tydzień wraz z Bertą i 1klonem?:lol:

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']To świetne wieści,Ginn!:multi:

Ja też się pochwalę,że udało mi się pomóc 2młodym dziewczynom,które adoptowały 5tyg.szczeniaka,a po 7miesiącach dotarło do nich,że ani warunków lokalowych ani finansowych na psa jednak/już nie mają.Pies wyrósł,zupełnie pospolity kundelek czarny krótkowłosy z gackowatymi uszami,a dziewczyny postawiły warunek,że do końca maja pies musi od nich wyfrunąć:angryy:Nie wierzyłam,że się uda w tak krótkim czasie i to w naszym regionie,ale udało się w ciągu paru dni-suczka już w nowym domu:multi:Myślę,że to dzięki temu,że dziewczyny nauczyły ją podstawowych komend,posłuszeństwa itd.Również wysterylizowały.Podobno trafiła w dobre ręce:-)

[/QUOTE]


Mimi ma czas do wtorku na znalezienie czegokolwiek...do schronu ją nie przyjmą, rodzina nei radzi sobie z żywiolowym, podobno nie nauczonym nawet na smyczy chodzic psem :( W schronie powiedzieli, ze jeśli psa przyprowadzą to wezwą policję, a była "właścicielka" jest za granicą!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Mimi ma czas do wtorku na znalezienie czegokolwiek...do schronu ją nie przyjmą, rodzina nei radzi sobie z żywiolowym, podobno nie nauczonym nawet na smyczy chodzic psem :( W schronie powiedzieli, ze jeśli psa przyprowadzą to wezwą policję, a była "właścicielka" jest za granicą!!!:angryy:[/QUOTE]
Tak,słyszałam już o newsach ws Mimi i suczka od wczoraj znów na portalach:razz:Dobrze,że waży ok.6kg,a nie 20,bo nienauczony niczego źrebaczek to by dopiero były jazdy:razz:Czyli mamy problem:razz:Ja ogłoszenia robię,ale cudów się nie ma co spodziewać,bo psina jest jaka jest.

Gdyby ktoś szukał docelowo niedużego psiaka,oto nasza Mimi: [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/mimi-8mies-tresowana-nieduza-suczka-wysterylizowana-487921150[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...