[quote name='aga38']Tak Zuzka ,Zosia już w Ds :-)
A u Bożenki nowe szczeniaki,dwie pieciomiesięczne sunie,będa raczej niewielkie,Zuzka ja wtawię fotki,Bożenka coś napisze i prosimy o Ogłoszenia :-)[/QUOTE]
Szczeniaki są pod troskliwą opieka babci Hani (czyli mojej mamy:) ) jak to na szczeniaki przystało rozrabiają i dokuczają na całego. Są to dwie ok 5-cio miesięczne suczki. Nie będą duże . na zdjęciach wydaja się większe niż są w rzeczywistości. Czarna -drobniejsza to Figa ,druga to Luna. obie są odrobaczone ,zaszczepione ,będą zaczipowane, i prawdopodobnie wysterylizowane.Toleruja koty .