Jump to content
Dogomania

Emi- najukochańsza staruszka


DominikaAnna

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shera9']no to zapraszam do nas:) Megi,Lampo i ja<3 xd[/QUOTE]
na pewno wpadniemy :)

[quote name='Ty$ka']Cieszę się, że wypadzik się udał. Macie jakieś fotorelacje? :D[/QUOTE]
[quote name='phase']No właśnie, są jakieś zdjęcia? :D[/QUOTE]
[quote name='Ania!']Też przyszłam na zdjęcia :evil_lol:[/QUOTE]
Mam 300 zdjęć, ale... bez psiaka. Emi nie jechała na wakacje. Została z moimi rodzicami w domu. To było bardziej opłacalne, niż męczenie jej jazdą 500 km w jedną stronę, po to by siedziała zamknięta w pokoju :roll:. Szlaki w Zakopcu to Tatrzański Park Narodowy, który zakazuje wstępu psom.

[quote name='sunshine']wow, ten wiewiór to u nas nad jeziorem?:D
Dzisiaj byłyśmy tam z psami i podjęły trop myślelismy że kota a może wiewióra bo drzewo kundlice obserwowały:P[/QUOTE]
U nas, u nas :)

Tak w ogóle to po powrocie czekała mnie niespodzianka.Emi zgubiła w końcu zimowe futro i... okazało się, że wygląda teraz jak połowa dawnej Emi. Duuużoo chudsza. Aż się śmiałam, że podczas mojej nieobecności zakładali jej jakiś pas odchudzający :D

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img594.imageshack.us/img594/6932/s6003203.jpg[/url]
dumna że przeskoczyła:loveu:
Jeśli podejrzewasz tarczyce zrób badania, sama mam sunie z chorą tarczycą, jest na lekach już kilka lat i naprawdę widać ogromną różnicę przed i już w trakcie przyjmowania leku, przede wszystkim zrzuciła 5,5 kilo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...