Jump to content
Dogomania

Włocławek 2006


AgaCzips

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']poprosze o stawke sznaucerow srednich pieprz i sol oraz mini cz-sr :modla: :modla:[/quote]
sredni pieprz i sol byl tylko 1:lol:
pies w posredniej-dragon siemowit


mini cz-sr
psy posrednia
denis noalma

psy otwarta
sasquehanna kruszon
psy ch
repitition's life of crime

suki mlodziez
magic melody z prady gangsterow
rita akacjowe kolce

suki posrednia
Ayla vis a vis
Dexi Formosus

suki otwarta
Eskapada Esseni

suki weteran
Kamrat Kawa Marago

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Help Help zabije kogoś dziś albo jutro.
Dostałyśmy zycięstwo młodzieży i doskonały opis wogóle super i dziękui temu już mamy championat młodzieży....ale sędzia tak powiedział zw mł i td. natomiast jakiś idiota/tka tego nie zapisała na karcie oceny a ja tego wcześniej nie zauważyłam!!! w przyznany tytuł ma wpisane CWC .
cIekawe bo jest w młodziezy!!!! Nigdy więcej do Włocławka nie pojade na pewno na wystawę. Ale co ja mam teraz zrobić ? ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Help Help zabije kogoś dziś albo jutro.
Dostałyśmy zycięstwo młodzieży i doskonały opis wogóle super i dziękui temu już mamy championat młodzieży....ale sędzia tak powiedział zw mł i td. natomiast jakiś idiota/tka tego nie zapisała na karcie oceny a ja tego wcześniej nie zauważyłam!!! w przyznany tytuł ma wpisane CWC .
cIekawe bo jest w młodziezy!!!! Nigdy więcej do Włocławka nie pojade na pewno na wystawę. Ale co ja mam teraz zrobić ? ;([/quote]
CWC nie przysługuje w kl.młodziezy. To ewidentna pomyłka. Możesz spróbować wyjaśniać w O/Wlocławek, ale - wg mnie - marne szanse...:shake:
Wykasują Ci CWC, ale raczej nie wpiszą Zwyc. Młodziezy, choć kto wie...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

super fotki!! widze że załapały się nasze tyłki Paulinko:cool3: ale Tajunia i Rajden na pierwszym planie:) czy ktoś ma może fotki z MP i mógłby przesłać mi na maila?? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ale jak nie na maila to moze choc na forum wrzucic...

Młody Prezenter we Włocławku (chyba nikt się nie obrazi,że to tu napiszę,coooo??)
gr.młodsza:
1. Ola z Borzojem (+prezenter dnia)
2.Paulina (ja:cool3: )z Seterkiem Irlandzkim
3.Wiktoria z Shih- Tzu
4.Roksana z Mopsem

gr.starsza
wiem,że pierwszy był Rafał z Whippetem, ale wiecej niestety nie pamiętam bo hasałam z Akita...:oops: :oops: :oops:

Gratulacje dla wszystkich,którym się dzisiaj powiodło:) Mam nadzieje, że tylko sami zadowoleni są wsrod nas, choc mi osobiscie niezbyt podobała się organizacja (szczególnie konkurencje finałowe...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Ale dlaczego nie skoro sędzia jej przyznał tytuł zw mł? Przeiciez to wina tego nieuka co pisał te bzdury.[/QUOTE]
Próbuj wyjaśnić w oddziale Włocławek- być może prawidłowo tytuł jest wpisany w protokół z sędziowania- moim zdaniem nic jeszcze straconego:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Help Help zabije kogoś dziś albo jutro.
Dostałyśmy zycięstwo młodzieży i doskonały opis wogóle super i dziękui temu już mamy championat młodzieży....ale sędzia tak powiedział zw mł i td. natomiast jakiś idiota/tka tego nie zapisała na karcie oceny a ja tego wcześniej nie zauważyłam!!! w przyznany tytuł ma wpisane CWC .
cIekawe bo jest w młodziezy!!!! Nigdy więcej do Włocławka nie pojade na pewno na wystawę. Ale co ja mam teraz zrobić ? ;([/quote]
w grzywaczach były takie same jakies :mad: nie wpisały mi cwc ale poszłam sędzina przeprosiła i wpisały

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...