Jump to content
Dogomania

Włocławek 2006


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heyka:) mialam problemy (i mam nadal) z komputerem:( i jestem "troche" do tyłu z tym wszystkim. chyba Agasia pisała, że zgłoszenia na MP sa na wystawie i mam nadzieje ze i zglosic sie i oplacic moge rzeczywiscie na miejscu, bo nie moge sie dodzwonic do nich... czy w braku informacji są jakiekolwiek na temat Młodego Prezentera??


ps: Paolinka,pw wysłałam:P

Link to comment
Share on other sites

no to my juz po:lol: .dogomaniackie psy dzis robily furrore:multi: .
Moja sucz dzis zgarnela CWC,NJSWR,BOB:multi: .Jestem z niej bardzo dumna,tym bardziej,ze w konkurencji na Boba byly przepiekne psy,ktore juz nie raz Boba dostaly na innych wystawach:loveu: .
Iwa-bylo milo Cie w koncu spotkac:loveu: .Mam nadzieje,ze poszlo wam lepiej na BOG niz nam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja z Tają CWC, BOB i BOG 2... z wynikow jestem zadowolona, pies dosyc ladnie chodzil na grupie. Ale na "normalnym" ringu i poza nim mozna powiedziec, ze tragedia.... nie wiem co sie stalo, caly czas szukala swojej ukochanej pani, bala sie psow... w Toruniu jakby inny pies - wrecz show... girl :) A tutaj.. ehh... No ale coz, to mnie tylko motywuje do dalszych cwiczen :) :loveu: :loveu:

Gratulacje dla Paulinki, na mlodym prezenterze wraz ze slicznym psem byla 2 u sedziego z Bialorusi, brawo swietna robota :multi: dzieki za towarzystwo :razz:



Daga - moglas powiedziec, ze bedziesz na tej wystawie... pewnie Cie widzialam, bo krecilam sie przy tym ringu... ;)
Gratuluję!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']no to my juz po:lol: .dogomaniackie psy dzis robily furrore:multi: .
Moja sucz dzis zgarnela CWC,NJSWR,BOB:multi: .Jestem z niej bardzo dumna,tym bardziej,ze w konkurencji na Boba byly przepiekne psy,ktore juz nie raz Boba dostaly na innych wystawach:loveu: .
Iwa-bylo milo Cie w koncu spotkac:loveu: .Mam nadzieje,ze poszlo wam lepiej na BOG niz nam:lol:[/quote]


Daga super Gratuluje :calus:

Wszystkim Bardzo Serdecznie Gratuluje :multi:

A czy mogłabym prosić o stawkę dogów niemieckich i sędziego? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...