Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka.
Nio ja niestety nie pomoge, przykro mi.A jeżeli chodzi o jakieś spotkanko - spacer to też odpada, choć bardzo chce - mam rozwaloną stope i ledwo sie ruszam po domu, z Pusią nawet nie wychodze, choć może jutro sie odważe.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam...w sumie jestem tu nowa i tak przeglądałam sobie i trafiłam tutaj...ja sama jestem ze Zgierza i fajnie było by wybrać sie gdzies jakis spacerek z pociechami.
mila- z której cześci Zgierza jesteś?
Pozdrawiam wszystkim i miłej nocki zycze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']w jakich okolicach jesteś?? a ja nieustająco zapraszam do Zgierza:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: te łodzkie dogomaniaczki sa na tyle leniwe ze zanim zawitaja do zgierza to zgierz zawita do łodzi:evil_lol: znam to z autopsji:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']mieszkam na Kuraku - i witamy kolejnego łódzkiego Dogomaniaka:):) DOGOMANIACZKĘ:D[/quote]

Dziekuje bardzo za miłe powitanko :) Ja jestem z okolic Staffa (domki jednorodzinne) ale na Kuraku ostatnio bywam czesto :) co jak co można by było sie kiedy umówic...

Miłego popołudnia wszystkim życze!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']bardzo fajnie a czy możemy się spotkac w okolicach ogrodu botanicznego??[/quote]

Z tego co kojarzę to koło Botanicznego średnio jest miejsce żeby się psiaki swobodnie wybiegały, z dala od ulicy. Chyba, że na polach koło Brusa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...