Jump to content
Dogomania

Wszystkie śliczne pieski jak ozdobne z Krakowskiego schroniska mają domy!


Rumi.

Recommended Posts

Śliczne pieski 10 i 11-miesięczne są w krakowskim schronisku, zostały zabrane kobiecie która przez 9 miesięcy trzymała je tylko w domu i nie wychodziła z nimi, psiaki załatwiały się w domu i nie zostały zaznajomione ze światem zewnętrznym. Boją się świata i szczekania psów obok w boksach, w boksie siedzą na zewnątrz, przytulone do siebie i trzęsące się z przerażenia i zimna. Psów innych się raczej nie boją, dopóki nie zostaną obszczekane. Do ludzi się nie garną, ale też nie boją panicznie, szukają cierpliwych, spokojnych ludzi którzy je pokochają i pokażą im że świat nie jest taki przerażający, na zdjęciach mam tylko 3 pieski, ale będę się starać zrobić więcej zdjęć innym psikom. Wszystkie zdjęcia dostępne są tutaj: [url]http://picasaweb.google.com/Paula.rumianek/Maluchy#[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim ulubieńcem jest łaciaty psiak taki w typie pudla!![/QUOTE]
To Foksi. On jest dość otwarty na człowieka. Na mini-spacerku bał się otoczenia i prówował się schować na moich kolanach:-) Spotkaliśmy średnią przyjazną suczkę i miło się przywitał, więc z psami też sobie jakoś radzi.

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4526/dscn0787m.jpg[/IMG]
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2518/dscn07880.jpg[/IMG]

Z drugiej strony ten czarny pudelkowaty, który był dziś focony reagował na obcego psa warczeniem, ale widać było też strach.
Jest tam też drobniutki czarny pieseczek. Wzięty na ręce przez chwilę się kręci, a potem przytula całym ciałkiem jak dziecko! Niesamowicie słodki!

Link to comment
Share on other sites

Ten biały z ciemnymi uszkami jest bardzo uległy, ale też baaardzo wystraszony. Tutaj to widać:
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7568/dscn0784d.jpg[/IMG]

Wykorzystał pierwszą okazję, żeby wbić się pod ławkę w korytarzu i musiałam go stamtąd dosłownie wyłuskiwać.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w schronisku i siedziałam trochę u nich na początku prawie wszystkie siedziały w kącie tylko jeden- ten największy przyszedł do mnie, później przyszedł do mnie ten kudłaty biało czarny i straszne chciał być drapany i wchodził mi na kolana :) i biały na końcu podchodził i chciał być głaskany :) te szorstkowłose były nawet sympatyczne choć ten mniejszy szczekał co chwilę ;p tylko te czarne i ten z ciemnymi uszkami siedziały dalej tam i nie chciały podejść. [url]http://picasaweb.google.com/Paula.rumianek/Maluchy#[/url] - tutaj dodałam nowe zdjęcia, na początku widać jak wszystkie siedziały w kącie.

Link to comment
Share on other sites

no to jest takie niesprawiedliwe! gdyby były "normalne" jak kazde szczeniaki tzn śmiałe to poszły by jak ciepłe bułeczki, ale niestety obawiam się ze zanim dojdą do normalnosci i zaufają całkowicie człowiekowi troche czasu minie i bedą juz wieksze, miejmy nadzieje ze kazdy z nich znajdzie dom!!! jak coś to mozna by im ogłoszenia porobic za jakis czas! coby nie marzły maluchy w schronie, i tez tu na wątku mniejwiecej je tak odosobnic w sensie podowiadywac sie jak mają na imie itd, i ze zdjeciami zrobic takie krotkie info, moze ktos sie znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

A mnie zauroczył ten czarnulek-przytulasek, ale nie widzę go na dzisiejszych zdjęciach. Czyżby już poszedł do domu?

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8044/dscn0782j.jpg[/IMG]
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4922/dscn0779qs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hmm obawiam sie ze to by było zbyt piękne Aniu, ale kto wie. Może na kastracji??Albo przełozyli go do innego boksu.. nie wiem sama. To widze ze sie ulubiency pojawiają ;p tak jak "moj" foksi! A co mysicie o zrobieniu tych takich "wizytówek"?

Link to comment
Share on other sites

Zostały odebrane przez inspektorów KTOZ. Były trzymane w zamknieciu i nigdy ne wychodziły na zwenątrz, karmione obwarzankami i wodą... Są mega przerazone i wycofane... "RASOWE WYPŁOSZE" ... :( Choć juz i tak czynią postępy pomału próbują sie wpychac na kolana i lgnąc do czlowieka, takze mysle ze troche pracy z dobrymi ludzmi i będą z nich psy :) a wtedy pewnie pojdą odrazu bo są prześliczne!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądałam dziś do maluchów. Foksi, szorściaki i białasek są na dobrej drodze, podchodzą po głaskanie, Foksi ładuje się na kolanka :-) Gorsza sprawa z czarnymi pudelkowatymi i białym z ciemnymi uszkami. Agamika dziś identyfikowała psiaki, jutro powinny być znane z imienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']noo myśle ze foksi znajdzie domek raz dwa, tak zalujee ze moja suka nie toleruje innyc zwierząt bo bym go wzieła z chcią wielką!!! No te pudelki bidne wystraszone, a ten biały to ten z tą dłuzszą sierscią i klapnietymi uszkami tak???[/QUOTE]
W poście nr 5 wkleiłam zdjęcie tego megawystraszonego. Cała biała to sunia, ona jest śmielsza.

Link to comment
Share on other sites

Agamika prosiła bym przekazała :

Siedziałam dzis tez z nimi i one wszystkie do właścicieli bardzo szybko sie przywiążą , natomiast obawiam sie ze duzo czasu zajmie im nauka czystości i socjalizacja ze światem zewnętrznym. Mam nadzieje ze ich uroda nie przycmi ludziom zdrowego rozsądku i nie beda traktowane jak psie "ozdóbki " do wziecia ...

Co do małej szorstkiej, to jest to chyba Inna - jest świetna :) nieco wypłoszowata ale nie licząc Foxika który jest ciekawy z natury ona najszybciej dała sie dzis rozbawić zaczepiała mnie łapą i podgryzała po reca - jak sie rozkręci będzie niezła łobuzerą . Biała sunia władowała mi sie za to na kolana od razu - to taki typ przylepy ;)

Czarne owszem najwięcej czasu potrzebowały , ale jak zobaczyły ze pozostale psy po mnie łaża , bija łapkami itd to czarny czarnul odwazył sie podejśc do miski i sobie cos zjeść a nastepnie tez przyszedl do mnie. Wpierw wywąchał mi cała twarz a nastepnie zaczepił nieśmiało łapką . Drugi/a ten wpadajacy bardziej w popiel bardziej inetresował sie gryzieniem smyczki , niz moja obecnością . ...

Będa z nich "ludzie" , tylko mądrych domów trza - psy sa łagodne i ale w ogóle nie znaja świata zewnętrznego i bardzo trzeba uczulać ludzi na to , nie każdy da rade z takim psem ...

Link to comment
Share on other sites

Oto wiadomość od Agamika:
Inna 16/11/10 3 lata - wieksza z szorściaczek
Tusia - 13/11/10 łobuzowata szorściaczka
Alba 11/11/10 biała przylepa
Hektor 20/11/10 mix pudel czarny z popielem
Pudliszka 12/11/10 czarna pudelkowa mix
Timi 15/11/10 biały ze znaczeniami przy uszach
Foxi 21/11/10 łaciaty baranek
Czarnulek-przytulaczek gładkowłosy najprawdopodobniej poszedł już do domu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...