Jump to content
Dogomania

Seminarium dogomaniackie dot. pielęgnacji psów


Iza.

Recommended Posts

Napisał [B]Grey[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/showthread.php?p=15798737#post15798737"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Cieszę się ,że poważnie podchodzicie do tego spotkania ,ja biorę narzędzia i jestem .


Grey??????????czekamy na Tw; złoszenie:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przyszłam się nieśmiało przywitać :) Mam na imię Anka i jestem z Włocławka.
Jadę z Wami :multi:
Niestety moje doświadczenia są znikome, ale bardzo mi zależy żeby sie uczyć :fadein:
Miałyście wspaniały pomysł z warsztatami i semi, cieszę się, że mogę do Was dołączyć :multi:

Ilka21 szkoda, że Cię nie poznam, trochę na to liczyłam8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fankafanty']Przyszłam się nieśmiało przywitać :) Mam na imię Anka i jestem z Włocławka.
Jadę z Wami :multi:
Niestety moje doświadczenia są znikome, ale bardzo mi zależy żeby sie uczyć :fadein:
Miałyście wspaniały pomysł z warsztatami i semi, cieszę się, że mogę do Was dołączyć :multi:

Ilka21 szkoda, że Cię nie poznam, trochę na to liczyłam8)[/QUOTE]

Ojej, przykro mi ale nic straconego bo zawsze mozesz do mnie wpaść, zapraszam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Trafilam przypadkiem na watek i pomyslalam ze moze chcecie do "popróbowania" goldenka?:) Bede wtedy w Olsztynie i moge go podrzucic na warsztaty.Piesek 10 lat,grzeczny,spokojny,juz po karierze wystawowej takze jak cos sie "popsuje" to nikt nie będzie płakał;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest GROT *

Dziekujemy za miłe przyjecie na seminarium i nie tylko ;)

Swietny pomysł na wymiane doświadczeń i osobistych spotkań

Ukłon dla Gru za zorganizowanie całego Seminarium i wspaniałego grila u siebie !!!! oraz WIELKI kunszt groomerski

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo (ja i Karolina-Lilki16) Państwu Lenarcikom za uświetnienie swoją obecnością naszego seminarium.Było nam bardzo miło,że pomimo napiętego czasu zechcieliście Państwo przyjąć zaproszenie.

Link to comment
Share on other sites

Robię też wielki ukłon w stronę Karolci-Lilki16 za świetne przygotowanie seminarium od strony logistycznej.
Nie mogę jeszcze umieścić fotek z tej imprezy bo nie mam zgody Kasi z Warszawy.Zdjęcia są jej autorstwa.
Mam nadzieję ,że Kasia niebawem odezwie się i wtedy fotki z "robienia" goldena i sznaucera pojawią się na tym wątku;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...